Láska a vztahy

10 VĚCÍ, KTERÝCH SI MUŽI VŠÍMAJÍ NA ŽENÁCH V POSTELI (ALE NIKDY TO NEŘEKNOU NAHLAS)

Když s někým máte sex, doslova před ním odhalujete svou duši a tělo. Je zcela přirozené, že si děláte starosti, jestli vypadáte při sexu dobře, jestli si muž nevšimne vaší celulitidy nebo jestli jste skvělá milenka. Přemýšlela jste ale někdy nad tím, čeho si muži skutečně všímají na ženách v posteli? Přinášíme vám pravdu o tom, co se jim honí hlavou!

žena a muž v posteli

10 věcí, kterých si muži všímají na ženách v posteli, ale nikdy to neřeknou nahlas

1. Vaše nedostatky

Ano, muži vidí, jak se vám vlní bříško. Dokonce vidí i vaše strie. A nepřehlédnou ani vaše akné. Nikdy vám to ale neřeknou, protože je tyto drobné nedokonalosti NEZAJÍMAJÍ. Vzrušením jim stoupá krev do intimních míst, a to je největší důkaz toho, že je přitahujete i se všemi svými „nedostatky“.

2. Těsnost vašich hlubin

Dobrou zprávou je, že jen ve velmi vzácných případech můžete mít povolené svaly ve vagíně, a kvůli tomu mohou mít muži pocit, že vás nedokážou uspokojit, případně mají sami potíže s vyvrcholením. Ale ničeho se nebojte – svou těsnost zlepšíte pomocí Kegelových cviků, u kterých se nezapotíte a můžete je provádět kdekoliv a kdykoliv.

3. Upravenost intimních míst

Jak se říká – buďte připravená na všechno. Ujistěte se, že než se na vás muž vrhne, že se cítíte „tam dole“ komfortně a že jste osprchovaná a upravená. Budete mnohem uvolněnější a sebejistější.

4. Vaši reakci na jejich nedostatky

I muži mají strach z toho, jak na jejich tělo zareagujete. Ví o tom, že mají jizvy po akné. Ví také, že nemají výdrž jako pornoherec. A rozhodně ví, že nemají tělo jako z posilovny. Pokud můžete, ignorujte jejich nedostatky a nekomentujte nic z toho, z čeho mohou mít mindráky.

žena a muž v posteli

5. Jak moc vás vzrušují

Muži chtějí vědět a cítit, že po nich toužíte a že se s nimi chcete milovat. Pokud nejevíte o sex zájem, stáhnou se do sebe. Jestliže jste ale iniciativní a přitahují vás, udělají všechno pro to, abyste byla (u)spokojená.

6. Jak moc si užíváte sex

Muži si všímají toho, jak moc sténáte, jak moc se prohýbáte v zádech a jestli dosahujete orgasmů. Cítí se jako králové, když na jejich doteky reagujete vášnivě a když vás dokážou uspokojit. Nečekejte ale na to, až muži náhodou přijdou na to, co se vám líbí. Nasměrujte je a uvidíte, že se rádi naučí, jak vás dovést k orgasmu.

7. Jestli máte nějaké speciální „dovednosti“

Muži se zkrátka zaměřují na to, jestli jste kreativní, jak je dokážete nažhavit a jestli umíte pracovat s jazýčkem a ústy. Ano, všimnou si i toho, když na ně vytasíte polohu, kterou neznají. Věřte, že díky těmto vzpomínkám si vás budou pamatovat jako jednu z nejlepších milenek a budou hledat způsoby, jak být i pro vás nezapomenutelným milencem.

8. Kde jsou vaše erotogenní zóny

Každá žena je jiná. Muži chtějí vědět, kde jste citlivá, a kde se nacházejí vaše erotogenní zóny. Pokud nemáte moc zkušeností, svěřte se jim a nechte na nich, ať prozkoumají každý centimetr vašeho těla. Muži milují, když vás mohou rozvášnit a potěšit.

9. Jak se zapojujete do milostných hrátek

Často jsou to muži, kteří přebírají iniciativu v posteli. O to víc si váží toho, když je položíte do postele a převezmete iniciativu vy. Dělejte věci, které je vzruší, potěší a ohromí. Tímto jednoduchým trikem si je získáte a udržíte.

žena a muž si povídají, čeho si muži všímají v posteli na ženách

10. Emocí, které máte po sexu

I muži touží po vyvrcholení po intimitě a odpočinku jako ženy. Neleťte hned do sprchy, případně se ke svému drahému po sprše vraťte a užívejte si dozvuky vašeho milování. Ujistěte ho, že odvedl skvělou práci.

Sdílejte článek na Facebooku a povězte kamarádkám o tom, čeho si muži všímají na ženách v posteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial