Streamování

12 ROMANTICKÝCH FILMŮ NA NETFLIXU: NA CO SE VEČER PODÍVAT?

Streamovací platforma Netflix neustále přidává do svého obsahu nové filmy a seriály. Mezi nejoblíbenější kategorii u žen patří romantické filmy. Netflix nabízí hned několik zamilovaných filmů, u kterých se vám budou hodit kapesníky. Na jaké romantické filmy na Netflixu stojí za to se podívat?

romantické filmy na Netflix

1. Vrtěti ženou

Netradiční romantická komedie Vrtěti ženou se odehrává ve viktoriánské Anglii. Maggie Gyllenhaal ukáže všem upnutým paničkám, že vynález vibrátoru přináší revoluci v ženském i mužském světě.

2. Než jsem tě poznala

Dojemný, citlivý a emotivní: přesně takový je romantický film na Netflixu Než jsem tě poznala. Jak ukázali představitelé hlavní role – muž na vozíku Will a půvabná ošetřovatelka Louise, naděje umírá jako poslední.

3. Láska přes okno

Když rodiče nepřejí lásce, odehrává se pouze přes okno. Romantický film Láska přes okno ukazuje život Raquel, která je již dlouho zamilovaná do svého souseda. A ten konečně začne její city opětovat…

4. Stánek s polibky

Vraťte se do svých studentských let a zavzpomínejte na první lásku u romantického filmu Stánek s polibky. Elle začne randit s nejžádanějším mužem na střední škole Noahem. Jenže jejímu nejlepšímu kamarádovi, bratrovi Noaha, se to moc nelíbí…

netflix romantický filmy stánek s polibky
zdroj: https://www.netflix.com/title/81026818

5. Poslední léto

Romantický film Poslední léto se odehrává před nástupem party lidí na vysokou školu. Jak jejich letní románky zamíchají s jejich osudem?

6. U tebe nebo u mě?

Romantická komedie U tebe nebo u mě? má vskutku hvězdné obsazení. Těšit se můžete na Reese Witherspoon a Ashtona Kutchera, kteří si na týden prohodí životy. Premiéra je naplánovaná před Valentýnem na 10. února 2023.

7. Rodinná záležitost

Na podzim 2023 se objeví na Netflixu romantická komedie Rodinná záležitost, v které debutují Nicole Kidman, Zac Efron, Joey King, Liza Koshy a Kathy Bates. V komedii není nouze o komické situace mezi mladou ženou, její matkou a šéfem. Jak se popasují s problémy v lásce a sexu? Nejen to je film Rodinná záležitost.

netflix romantický film přes noc třicítkou
zdroj: https://tv.seznam.cz/program/34290351

8. Přes noc třicítkou

Rozpustilá romantická komedie Přes noc třicítkou je dalším skvělým počinem, kdy se třináctiletá dcera pomocí kouzelného prášku přenese do své matky a matka do své dcery. O vtipné situace není ve filmu žádná nouze. Výměna rolí může začít!

9. Běsnící měsíc

Romantický film Běsnící měsíc ukazuje život mladého sportovce, který se po vážném zranění dostane do domova pro handicapované. V něm pozná dívku trpící obrnou, která jeho život navždy změní.

10. Poslední dopis od milence

Novinářka Ellie objeví v archivu v práci milostný dopis z roku 1965. Z dopisů čiší láska, vášeň a beznaděj manželky bohatého podnikatele a novináře Anthonyho. Pátrání po srdcervoucí lásce se Ellie zhostí s grácií stejně jako archivář Rory.

11. Někde mezi

Mladá dívka přijde při automobilové nehodě o svého přítele. Kdosi jí ale posílá znamení ze záhrobí. Pocházejí skutečně od jejího zesnulého přítele? Existuje propojení mezi světem živých a mrtvých?

netflix romantický film někde mezi
zdroj: https://www.csfd.cz/film/1145210-nekde-mezi/prehled/

12. Královské zacházení

Princ Thomas se musí oženit z povinnosti. Jenže jeho osud se zamotá, když pozná půvabnou ženu, která se podílí na přípravě jeho svatby. Dá Thomas přednost lásce nebo stůj co stůj dostojí svému slibu?

Pár tajných kódů na závěr pro vyhledání romantických filmů na Netflixu

Věděla jste o tom, že Netflix má tajné kódy, díky kterým vyhledáte všechny romantické filmy? Zadejte odkaz Netflix.com/browse/genre/ a příslušný kód:

  • Pohodové romantické filmy: kód 35714
  • Láska bolí: kód 2708690
  • Filmy pro beznadějné romantiky: kód 81495
  • Romantická dramata podle knihy: kód 7940
  • Romantické filmy o milostném trojúhelníku: kód 76385
  • Romantická melodramata: kód 9257
  • Romantika pro náctileté: kód 3186
  • Smyslná romantika: kód 29281

Sdílejte článek na Facebooku a inspirujte kamarádky ke zhlédnutí romantických filmů na Netflixu!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial