Láska a vztahy

14 ZNAMENÍ, ŽE JSTE PRO MUŽE JEN JEDNOU Z MNOHA

Vídáte se s mužem v domnění, že se do vás zamiluje, že odejde z nefunkčního vztahu nebo že si uvědomí, že vy jste ta pravá pro život. Jenže jako by to neviděl. Začínáte o sobě pochybovat a nevíte, jestli má smysl čekat. Zjistěte, jestli jste pro muže jen jednou z mnoha a jestli s ním neztrácíte čas. Na konci vás čeká doznání naší redaktorky, která má s takovými muži zkušenosti.

muž pro kterého je žena jedna z mnoha

„Chci být pro muže ta jediná. Ne jedna z mnoha.“

Každá bychom chtěla být pro muže ta jediná. V jeho očích dokonalá, i když víte, že máte do dokonalosti daleko. Sníte o takovém muži a věříte, že jednou vstoupí do vašeho života. A on do vašeho života skutečně přišel. V hloubi duše víte, že to není ono a doufáte, že se to jednoho dne otočí, že se přestane vídat s jinými ženami a naváže s vámi vztah.

Možná se už s takovým mužem setkáváte několik týdnů či měsíců. Věříte, že se to časem mezi vámi změní. ALE MUŽ TO NECÍTÍ JAKO VY. Nechává si manévrovací prostor. Dívá se kolem sebe, jestli nenajde lepší ženu než jste vy. A to vás sráží na kolena. Pomíjivé chvíle štěstí střídají mučivé myšlenky.

žena vidí že je pro muže jednou z mnoha

14 znamení, že jste pro muže jen jednou z mnoha

Pokud právě něco takového zažíváte, zjistěte, jestli nejste pro muže jednou z mnoha. Ujasněte si, proč byste takového muže měla trpět ve svém životě, když jste pro něj nikdy nebyla ta jediná. Jak poznáte, že jste pro muže jen jednou z mnoha?

1. Domlouvá se s vámi na poslední chvíli.

2. Nejvíc ho zajímá, jaké máte plány na nadcházející noc.

3. Čekáte, jestli se ozve, ale nakonec se neozve a vymluví se na něco.

4. Nikdy vás nevezme na velké akce, jako jsou svatby nebo rodinné události.

5. Vídá se s někým jiným a udržuje vás v naději, že jednou budete spolu.

6. Ignoruje věci, které jsou pro vás ve vztahu důležité.

7. Zkusila jste už úplně všechno, aby byl s vámi.

8. Trvá mu, než se vám ozve zpátky.

9. Očekává, že mu ihned vezmete telefon, ale sám to nedělá.

10. Pořád se na něco vymlouvá. Často slýcháte: „Teď spolu nemůžeme být.“

11. Když se chcete od něho odpoutat, přesvědčí vás, ať to neděláte.

12. Nikdy si nepamatuje, co jste říkala. Vy si ale pamatujete všechno, co vám o sobě řekl.

13. Cítíte se nešťastná, místo abyste létala na obláčku lásky.

14. Nechcete se vzdát času s ním, i když víte, že vás to ničí.

žena bije muže za to že je pro něj jedna z mnoha

Zkušenost naší redaktorky

„Mám naprosto stejnou zkušenost jako ženy, které čekají, jak se jejich vysněný muž vyjádří. Je to jako prokletí. Neustále se dostávám do podobných vztahů. Když se ohlédnu do minulosti, nadávám si, proč jsem v takových vztazích zůstávala. Proč jsem marnila čas s někým, pro koho jsem byla jednou z mnoha. Po konci takového vztahu sesbírám ze země střípky důstojnosti a slíbím si, že žádnému dalšímu muži nedovolím, aby takhle se mnou jednal. Jenže potkám nového muže a vše se opakuje od začátku. Čekám, doufám a opět ztrácím sebedůvěru i vlastní hodnotu,“ svěřuje se redaktorka Anna.

Sdílejte článek na Facebooku a zamyslete se s kamarádkami nad tím, proč se muži takto chovají k ženám. Nebo je chyba v ženách?

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial