Láska a vztahy

15 ZNAMENÍ, ŽE VÁS PARTNER MILUJE

Jak poznat, jestli k vám partner něco cítí? Pokud spolu trávíte čas, pravděpodobně vás má alespoň rád. Jak ale zjistit, že vás skutečně miluje? Přesvědčit vás může vyznáním lásky nebo svým chováním. Přinášíme vám 15 znamení, že je do vás partner zamilovaný.

1. Objevujete se na jeho sociálních sítích

Každá žena si přeje, aby ji partner netajil před ostatními. Zamilovaný partner vás označuje v příspěvcích a ukazuje světu, že nemá co skrývat před ostatními ženami.

2. Mluví o společné budoucnosti

Nemyslíme tím, že hned s vámi plánuje svatbu. Když se ale partner zmíní, že by chtěl jet s vámi na dovolenou, je to dobré znamení. Zahrnuje vás do svých snů a plánů.

vzkaz miluji tě připevněný na srdci

3. Svěřuje se vám

Zamilovaný partner vám povídá o svých trápeních a životních zkušenostech. Svěřuje vám to, co tají před ostatními. Má k vám bezmeznou důvěru a cítí propojení.

4.  Přemýšlí nad dárky

I když partner nemá moc peněz, koupí vám dárek, který předem pečlivě promyslel. Všímá si, co byste si přála a pamatuje si to. Ví, co potřebujete a co vám udělá radost.

5. Dělá domácí práce, které nesnášíte

Zamilovaný partner bez váhání udělá domácí práce, které nenávidíte. Umyje nádobí, vynese odpadky nebo ustele postel. Pomůže vám s domácími pracemi, aniž byste ho o to musela žádat.

6. Zajímá se o věci, které se vám líbí

Zaláskovaný partner se s vámi podívá na váš oblíbený seriál, televizní soutěž i romantický film. Projevuje zájem o věci, které se vám líbí a užívá si váš šťastný úsměv.

7. Připomíná si vaše společné zážitky

V rádiu začnou hrát píseň, která hrála v pozadí vašeho romantického rande a váš partner si vzpomene na chvíle s vámi. Potěší to, nemyslíte?

zamilovaný partner drží za ruku partnerku

8. Představil vás rodině a přátelům

Partner o vás s nadšením mluví před rodinou a přáteli a představil vás jako svou přítelkyni. Záleží mu na tom, abyste měla okruh jeho blízkých ráda stejně jako on.

9. Věnuje vám čas

Pokud máme možnost jít ven se svými přáteli, v 90 procentech jdeme. Když je ale partner zamilovaný, naplánuje si čas raději s vámi. Láska posouvá jeho priority.

10. Jste na prvním místě

Pro zamilovaného partnera jste středobodem vesmíru. Zbytečně nevysedává na mobilu a pozastaví film, když mu chcete něco říct. Nezáleží na tom, co právě dělá.

11. Dává vám najevo, že na vás myslí

Možná vám nenapíše „Miluji tě“, ale pošle vám zprávu, když uslyší vaši oblíbenou píseň nebo se mu zasteskne. V podstatě vás má neustále v hlavě a všední věci si spojuje s vámi.

zamilovaný partner líbá partnerku na zádech

12. Kdykoliv vám pomůže

Rozbilo se vám auto, potřebujete utěšit nebo pomoct s nákupem? Když ho potřebujete, změní svůj denní rozvrh a jede za vámi. Nestěžuje si, nic vám nevyčítá a vše dělá ochotně.

13. Jste jeho oporou

Když má partner špatný den v práci nebo se mu nevydařil zápas, pošle vám SMS či vám zavolá. Jste jeho spřízněná duše, které se svěřuje a tráví s ní čas. Tvoříte spolu perfektní tým.

14. Podporuje vaše sny

Není nic krásnějšího, než když vás partner podporuje a pomáhá splnit vaše sny. Pomůže vám otevřít kavárnu nebo vás motivuje ke studiu. Je na vás pyšný a věří, že na to máte.

15. Dívá se na vás zamilovaně

Přistihnete partnera, že se na vás zamilovaně dívá a usmívá se. Cítí se s vámi šťastný a připadáte mu nádherná v jakékoliv situaci. Roste v něm skutečná, trvalá láska k vám.

Pokud stále tápete, jestli vás partner miluje, zeptejte se ho. Komunikace je jedním z pilířů šťastného vztahu.

Jak jste poznali vy, že vás partner miluje? Pochlubte se jeho projevy lásky do komentářů!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial