Láska a vztahy

18 TIPŮ, JAK BÝT NEJLEPŠÍ MILENKA: BUDE VÁM LEŽET U NOHOU!

Chcete být pro partnera nejlepší milenkou, kterou kdy měl? Naučit se umění nejlepších milenek? Ukažte mu svou ženskou sexuální energii. Milujte své tělo a intimní chvilky a nechte se unášet na vlně vášně. Víme, jak na to, aby vás nedostal z hlavy. Bude se na vás těšit jako zamilovaný puberťák!

žena v červeném jako nejlepší milenka pro muže

Co je to ženská sexuální síla / energie?

Sexuální síla je vaše erotické „Já“ a vědomé usměrňování sexuální energie. Nikdy se nezneužívá k ubližování, manipulaci, posílení ega ani potěšení na úkor ostatních.

Sexuální silou vytváříte spojení se svým tělem, duchem a milencem. Když se otevřete sexu a necháte proudit svým tělem sexuální energii, prožijete opravdové uspokojení a rozkoš bez nejistoty a zábran.

Klíčovým aspektem k rozvoji sexuální síly je emocionální intimita, instinktivní touha spojit se s milencem a touha procítit rozkoš. To představuje rozdíl mezi čistě fyzickým sexem a intimním milování.

Emocionální intimita pochází z náklonnosti k partnerovi, sdílení pocitů a zranitelnosti.

Jak být nejlepší milenka?

Mezi páry existuje určitá chemie a sexuální napětí. Velkou roli v tom hraje čich, tón hlasu, doteky a styl líbání. Důležité jsou také technické dovednosti a dobrá osobní hygiena. Ale kromě toho, jaké vlastnosti má dobrá milenka?

1. Ochotně se učíte novým věcem.

2. Jste hravá a vášnivá.

3. Dáváte partnerovi najevo, že je pro vás sexy.

4. Jste sebevědomá, ale nebojíte se být ani zranitelná.

5. Máte chuť experimentovat.

6. Umíte si říct, co se vám líbí a zároveň nasloucháte partnerovi.

7. Uděláte si na sex čas a nespěcháte.

8. Baví vás rozdávat rozkoš stejně jako ji přijímat.

9. Partnera podporujete, neodsuzujete.

10. Jste myšlenkami u intimních hrátek a udržujete s partnerem oční kontakt.

11. Budujete mezi vámi sexuální napětí sextingem nebo letmými, dráždivými doteky.

12. Ptáte se partnera, co má rád a co ho vzrušuje.

13. Sex si náležitě užíváte a toužíte po dalším spojení.

14. Nebojíte se zapojit do sexuálních hrátek erotické hračky.

15. Jste vášnivá a milujete každý jeho dotek.

16. Znáte a ovládáte různé sexuální techniky a praktiky.

17. Umíte partnera překvapit rychlovkou a sexem na nezvyklých místech.

18. Jste pro partnera atraktivní a ráda ho překvapujete v sexy spodním prádle.

žena ví jak být nejlepší milenkou

Co ženám brání být dobrou – nejlepší milenkou?

Často je to časová tíseň, sebestřednost, zábrany, neznalost vlastního těla a nedostatek techniky. Naše mysl se jen tak nevypne, což nám brání být v přítomném okamžiku.

Kromě toho se mnohé z nás stydí za své tělo. Proč? Nenaučily jsme se vidět samy sebe jako sexy bohyně. Společnost nám předkládá jakýsi ideál krásy a konkrétní parametry ženské postavy. Sex je často považován za čistě fyzickou věc než za intimní spojení. Ve škole nám neřekli, že sexualita je naší zdravou, přirozenou součástí, která je tím nejposvátnějším, co máme – ne ničím „špinavým“ nebo něčím, za co bychom se měly stydět.

Již jako děti se dozvídáme, že slova „vagina“ a „penis“ přivádějí lidi do rozpaků. S výjimkou mileneckých vztahů jsou minimální součástí našeho slovníku. Jenže my se nemáme za co stydět!

Chcete-li o sobě přestat pochybovat, musíte být ochotná hledat řešení. Pokud se například ptáte: „Je moje technika správná?“ Promluvte si s partnerem o tom, jak můžete naplnit jeho potřeby. Pokud vás nudí stejné sexuální polohy, hravým způsobem proberte s partnerem otázku experimentování. V neposlední řadě spolu komunikujte o problémech ve svých životech, aby neřešené problémy neoslabily vaši vášeň a touhu.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial