Láska a vztahy

19 ZNAMENÍ, ŽE NEJSTE NIC VÍC NEŽ JEHO ONLINE MILENKA

Ani nevíte jak, a stanete se online milenkou. Zamotá vám hlavu chlap, kterému časem stačí erotické zprávy, lechtivé videohovory a občasný sex. Udělá všechno pro to, aby si udržel váš zájem. Podívejte se s námi na fenomén virtuální milenky a podle čeho poznáte, že jste se jí stala i vy.

žena ve žlutém svetru se opírá o zeď

19 znamení, že jste jeho online milenka

1. Vztah nejprve začíná pravidelnými schůzkami. Pak to ale pomalu přechází v online komunikaci a prakticky se nevídáte.

2. Máte pocit, jako byste byla ve vztahu na dálku. Vidíte se jen jednou nebo dvakrát za měsíc. A je pravděpodobné, že má muž takových online milenek víc.

3. Oslovuje vás zásadně přezdívkou zlatíčko, beruško, miláčku a podobně. Není překvapivé, že muž jen zkopíruje text zprávy a pošle ho více ženám najednou.

4. Trávíte čas jen spolu. Ačkoliv mluví o svých přátelích, neznáte je osobně. Vymlouvá se, že se o vás nechce dělit, nebo že by vás jeho přátelé obtěžovali.

5. Píše vám stejné texty ve stejnou dobu. „Doufám, že máš skvělý den“ a „Sladké sny, krásko, kéž bych byl u tebe, abych tě zahřál“ nebo „Konečně jsem šel na oběd a myslím na tebe.“

6. Píše, jen když se mu to hodí. Když se nudí, je osamělý nebo nadržený. Nebo uvízl v zácpě na dálnici.

7. Jeho zprávy se točí okolo erotiky a sexu. Ve zprávách posílá sexy obrázky, má sexuální narážky a chce po vás sexting.

8. Nikdy nejste spolu přes den. Nikdy spolu nechodíte na oběd ani nejdete na procházku. Všechny vaše schůzky jsou v noci nebo se točí jen kolem sexu.

9. Neřekne vám do očí, že vás miluje. I když vám to napíše, nikdy tato slova neříká osobně.

10. Chce po vás akty. Často po vás požaduje „sexy“ (chápejte nahé nebo vyzývavé) fotky.

11. Cítíte se jen jako objekt jeho touhy. Když plánujete rande, požádá vás, abyste si vzala něco, co je nepraktické, zato sexy – například punčochy nebo korzet. Není to tak, že byste nemilovala pěkné spodní prádlo, ale máte pocit, že si na každé rande oblékáte kostým.

žena doma drží telefon a usmívá se

12. Nemáte společné fotky. Fotí vás samotnou nebo vás požádá, abyste ho vyfotila. Nikdy se nevyfotíte spolu.

13. Neplánuje. Na schůzce zásadně nemluví o další schůzce. Místo toho plánuje další schůzky po zprávách.

14. Udržuje spojení na dálku. Je s vámi ve spojení a zasypává vás pozorností přes zprávy. Jenže se takřka nevidíte tváří v tvář.

15. Nesmíte za ním do práce. I když víte, kde pracuje, nikdy vám nedovolí, abyste za ním přišla do kanceláře.

16. Nejste přáteli na sociálních sítích. Píšete si zprávy, ale nejste přáteli na sociálních sítích. A když se podíváte na jeho profil Facebooku, nevidíte jeho příspěvky ani přátele.

17. Telefonáty jsou jen o sexu. Většina vašich telefonických hovorů se točí kolem sexu (po sérii žhavějších zpráv).

18. Nikdy vás nepozve k sobě. Nechce riskovat, že vy (nebo kdokoli jiný) zanecháte v jeho bytě stopy: vlasy, zapomenutou sponku, rtěnku na hrníčku…

19. Má vás přečtenou. Pozná, když se mu vzdalujete nebo jste zrovna zranitelná. Napíše vám přesně takovou zprávu, jakou chcete číst.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial