Bydlení

5 LETNÍCH KUCHYŇSKÝCH SPOTŘEBIČŮ, KTERÉ MUSÍTE MÍT!

Zmrzliny, jogurty a chlazené nápoje patří neodmyslitelně k létu. A co je lepšího, než když si tyto dobroty připravíte doma z čerstvých surovin? Pořiďte si k tomu pět letních kuchyňských spotřebičů, s kterými si užijete léto na maximum!

žena se raduje z letního kuchyňského spotřebiče

Tipy na letní kuchyňské spotřebiče

1. Zmrzlinovač

Výrobník zmrzliny neboli zmrzlinovač je snem všech dětí. A vy jako rodič máte pod kontrolou kvalitu zmrzliny a množství cukru. Vyrobíte v něm zmrzlinu přesně takovou, jakou chcete: krémovou, šťavnatou, méně sladkou i sorbetovou bez konzervačních látek a stabilizátorů.

Recept na domácí zmrzlinu

2. Odstředivka na salát

Také máte v horkých dnech chuť na osvěžující jídla? Udělejte si každý den salát ze svých oblíbených surovin. Umyjte důkladně listový salát v odstředivce na salát a rovnou ho v ní vysušte. V současné době zakoupíte odstředivky s kličkou, tlačítkem nebo na elektrický pohon.

Recept na salát

3. Jogurtovač

Jogurty – to jsou vaši záchranáři v letním období. Obsahují probiotika, vápník, bílkoviny a vitaminy. Pokud také milujete jogurty, neobejdete se bez jogurtovače, v kterém vyrobíte čerstvý a zároveň zdravotně nezávadný jogurt. Přichystáte si v něm libovolnou příchuť jogurtu a osladíte si ho podle své chuti.

Recept na jogurt

jogurt z jogurtovače

4. Mixér

Máte v létě větší chuť na studenou kávu, koktejly, Smoothie nebo mléčné shaky s ledovou tříští? Elektrický mixér je přesně to, co potřebujete! Když už budete kupovat mixér, ujistěte se, že zvládne rozdrtit kostky ledu a umixovat jemné Smoothie.

Recept na Smoothie

5. Odšťavňovač

Díky odšťavňovači získáte osvěžující nápoje plné živin, vitaminů a antioxidantů. Nápoje z čerstvého ovoce a zeleniny vám pomohou udržet tělo hydratované v horkých letních dnech. Zkoušejte různé nápoje a objevujte nové chutě.

Recept na nápoje

Sdílejte článek na Facebooku a uspořádejte s přáteli soutěž o nejlepší domácí zmrzlinu!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial