Ze života

5 NEUVĚŘITELNÝCH PŘÍBĚHŮ ZE ŽIVOTA DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Říká se, že zvířata mají šestý smysl a vycítí, když se blíží nebezpečí. A domácí mazlíčci z našich pravdivých příběhů to jen potvrzují. Přečtěte si neuvěřitelné příběhy, které se skutečně staly. Hlavními hrdiny jsou domácí mazlíčci, bez kterých si neumíme představit život.

kočka domácí mazlíček

1. Jak pes Sally zachránil svého malého kamaráda

Jednoho rána vytahoval Jeremy snídani z mrazáku pro svou dceru. Když odešel z kuchyně, najednou k němu přispěchal jejich pes Sally a začal kňučet a přecházet sem a tam. Naznačoval mu, aby ho Jeremy následoval do kuchyně. Zastavil se u mrazáku a kňučel na něj. Jeremy otevřel dveře mrazáku a našel v něm jejich kotě Punsey. Leželo prochladlé a bezvládné na kovové polici. Kotě pravděpodobně bylo zvědavé a vplížilo se do mrazáku, když byl Jeremy otočený zády. Jeremy zabalil kotě do deky a přivinul si ho k tělu, dokud ho nezahřál a nezačalo se hýbat.

2. Jak kráva Lulu zachránila farmáři jalovice

Jalovice Lulu byla výjimečná. Milovala jídlo a s gustem sežrala vše, co jí přišlo pod hubu. Pro stádo byla velkým přínosem: byla vůdčí krávou na pastvinách. Jednoho léta vypukl požár a přes kouř bylo sotva něco vidět. Farmář věděl, že je Lulu stále v kravíně. Vstoupil do zakouřeného kravína a hledal Lulu. O několik minut později vyšel farmář s krávou Lulu, býkem a 25 jalovicemi. Kdyby Lulu v kravíně nebyla a nevyvedla ostatní krávy ven, pravděpodobně by zpanikařily a uhořely. Lulu držela stádo pohromadě a zachránila tak životy všech krav.

kocour domácí mazlíček

3. Jak hotelový kocour Hobit ochránil svou paničku

Jeane pracovala v hotelu a jednoho dne se do haly zatoulal kocour. Nechala si ho tam celou pracovní směnu a dívala se s ním na televizi. Nakonec si ho Jeane vzala domů a pojmenovala ho Hobit. Když vyspávala po noční směně, Hobit zběsile mňoukal a hryzal ji, dokud se neprobudila. Jeane ucítila kouř. Hasiči právě vytahovali doutnající nábytek z bytu v přízemí a řekli jí, že se musí evakuovat. Od té doby Jeane spí klidně, protože ví, že má čtyřnohého přítele, který ji hlídá.

4. Jak bišonka Candy zachránila svého učitele Curlyho

Suzanne a Tonny žijí v bytě se svými dvěma bišonky. Nejprve si domů přinesli Curlyho a po nějaké době Candy. Curly naučil Candy všechno, co potřebovala ke spokojenému psímu životu: jak chodit po trávě, používat psí dvířka a komunikovat s lidmi. Jednoho rána Suzanne oblékla Curlyho do psího oblečku a odešla do práce. Fenka Candy dotírala na Tonnyho, dokud s ní nešel do vedlejší místnosti. Curly byl přilepený suchým zipem z oblečku ke koberci! Suzanne se dodnes směje tomu, co si musel Curly myslet, když ho překročila a odešla do práce. A malá hrdinka Candy byla nadšená, že mohla pro Curlyho něco udělat.

pes domácí mazlíček

5. Jak fenka Mandy zachránila topící se ženu

Eilenn trpí roztroušenou sklerózou a skončila kvůli tomu na invalidním vozíku. Jednoho dne spadla nešťastnou náhodou do bazénu. Její fenka Mandy začala zběsile štěkat a sprintovat kolem bazénu. Tím přitáhla pozornost Eileenina manžela a souseda. Oba okamžitě vyběhli ven, aby Eilenn zachránili. To už ale byla Mandy v bazénu a pokoušela se paničku sama zachránit. Naštěstí všechno dobře dopadlo pro Eilenn i Mandy.

Sdílejte článek na Facebooku a zeptejte se přátel, jestli také mají domácího mazlíčka záchranáře.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial