Cestování

5 TRIKŮ, JAK SCHOVAT MOBIL NA PLÁŽI

Léto je tu a na dovolenou si s sebou určitě vezmete chytrý telefon, abyste mohli pořizovat fotky. Je ale bezpečné brát mobil na veřejné pláže? Přečtěte si triky, kterými ochráníte nejen chytrý telefon, ale i klíče od auta, peněženku a doklady. Inspirujte se s námi, jak schovat mobil na pláži a neřešit trable s odcizenými věcmi.

opalovací krém, brýle a mušle v písku na pláži

Jak schovat mobil na pláži? Poslouží důmyslné schovky

Zloději číhají na každém rohu – i na pláži. Deky a věci bez dozoru jsou pro řadu zlodějů lákadlem, kterému nemohou odolat. Připravte se na ně a schovejte cennosti do důmyslných úkrytů:

Trik č. 1: Tajemství opalovacího krému

Prázdný obal od opalovacího krému vám ještě může posloužit. Vezměte neprůsvitný obal, seřízněte zúžené hrdlo a nasaďte zpět víčko. Do vnitřku můžete vložit cennosti a do většího obalu mobilní telefon. Pokud cennosti v obalu příliš rachají, vystelte obal vatou nebo papírovým kapesníčkem.

Trik č. 2: Úkryt ve staré osušce

Vezměte starou osušku a vytvořte z ní polštář s vnitřní kapsou na rubu. Pomocí tavné pistole vytvarovanou kapsu slepte. Delší stranu přehněte přes kapsu. Vnitřní kapsa vám poslouží jako skvělá skrýš na mobil a další nezbytnosti a samotná osuška jako polštářek.

barevné dětské pleny pro úschovu mobilu na pláži

Trik č. 3: Nadělení v dětské plínce

Co myslíte, měl by zloděj chuť krást použitou dětskou plínku? Troufáme si tvrdit, že 10 z 10 zlodějů ne. Využijte toho, že máte malé dítě a uschovejte do plínky své cennosti včetně chytrého telefonu. Plenku zabalte tak, jakoby jste ji právě sundali z děťátka.

Trik č. 4: Praktické voděodolné pouzdro

Víte, že existují voděodolná pouzdra na mobilní telefony a další drobnosti? Vložte do pouzdra, co uznáte za vhodné, pověste si ho na krk a jděte si s ním bez obav zaplavat. Navíc mobilem můžete fotit pod vodou a pořídit úžasné fotky. Pouzdro je skvělou vychytávkou, když jedete sami na dovolenou.

proutěná plážová taška s ručníkem pro úschovu mobilu na pláži

Trik č. 5: Zamotaná plážová taška

Plážová taška by vás zřejmě nenapadla jako místo pro úschovu telefonu. Zloději ji bez problémů popadnou a utečou s ní pryč. Vyzrajte nad zloději jedním trikem: podvlečte ucho tašky pod nohu lehátka či slunečníku. Zloděj si pak dvakrát rozmyslí, jestli chce luštit záhadu zamotaných uší.

Existujte stoprocentní způsob, jak zabránit krádeži telefonu?

Ano. Ale řešení se vám nebude líbit. Aby vám z deky nic nezmizelo, neberte si cennosti na pláž. Vezměte si ručník, pantofle, knihu, malé rádio, svačinu a opalovací krém. Skutečný opalovací krém, žádný úkryt pro iPhone. Jednoduché, nemyslíte?

Napište nám do komentářů, jaké jste vymysleli nejlepší schovky pro ukrytí cenností na pláži!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial