Láska a vztahy

7 TIPŮ, JAK UDĚLAT DOJEM NA PRVNÍM RANDE

První rande. Jste nervózní, protože vám na něm záleží. Máte se sejít s mužem, se kterým si umíte představit vztah. Způsob, jakým se prezentujete a komunikujete, může rozhodnout o dalším setkání. Jak udělat dojem na prvním rande, aby měl muž zájem o další schůzku?

žena a muž na prvním rande

1. Dávejte pozor na to, co říkáte

Důležité je nejen zapojit se do smysluplné konverzace, ale také vybírat témata, o kterých diskutujete. Vyhněte se kontroverzním společenským tématům a něčemu osobnímu a citlivému.

Zaměřte se na pozitivní témata, jako jsou koníčky, zájmy, oblíbené filmy nebo zážitky z cest. Tím vytvoříte pohodovou a příjemnou atmosféru.

2. Ukažte, že máte zájem

Aktivně muži naslouchejte a projevte radost, že jste s ním na rande. Pokládejte mu otevřené otázky, které podněcují konverzaci a umožňují mu sdílet své myšlenky a zkušenosti. Buďte empatická a věnujte pozornost jeho odpovědím.

Tím, že projevíte zájem o jeho život a názory, vytvoříte mezi sebou první spojení.

3. Buďte dochvilná

Přijít včas? Rozhodně ano! Dochvilností prokazujete respekt k času muže a dokazujete mu, že jste spolehlivá. Naplánujte si cestu, počítejte s možným zpožděním a klidně dorazte o několik minut dříve.

Nastanou-li nepředvídatelné okolnosti, neprodleně to dejte muži vědět a omluvte se za zpoždění.

4. Vhodně se oblékněte

Muži milují očima. Váš vzhled tak hraje na prvním rande důležitou roli. Udělejte dobrý dojem. Oblékněte se tak, abyste se cítila sebejistě a pohodlně. Vyberte oblečení, které je vhodné pro danou příležitost a zároveň odráží váš osobní styl.

žena a muž na prvním rande

5. Buďte sama sebou

Buďte sama sebou. Nesnažte se být někým, kým nejste. Nepředstírejte, že máte zájmy, které ve skutečnosti nesnášíte. Buďte spontánní, autentická a nechte zazářit svou osobnost. Je nezbytné, abyste na prvním rande vytvořila spojení založené na upřímnosti a čestnosti. Jen tehdy vytvoříte kvalitní základy nového vztahu.

6. Nebuďte nervózní

Je přirozené, že jste na prvním rande nervózní. Zkuste se ale uvolnit a užít si čas s mužem. Je možné, že i on bojuje s podobnými emocemi. Bavte se, vychutnejte si daný okamžik a soustřeďte se spíše na budování spojení než na přehnané starosti, jestli vás pozve na druhé rande.

7. Projevte respekt

Komunikujte s mužem laskavě a s úctou. Během rande buďte zdvořilá a poděkujte muži za jeho společnost. Vyjádřete mu vděk za úsilí, které vložil do naplánování schůzky. Úsměvem či poděkováním ho odměňte za to, že vám podržel dveře a nabídl zaplacení útraty.

Sdílejte článek na Facebooku a pobavte se s přáteli, jaké bylo jejich nejlepší a nejhorší první rande!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial