Láska a vztahy

9 VĚCÍ, KTERÉ MUŽI ŘÍKAJÍ, KDYŽ SI S VÁMI JEN HRAJÍ

Seznamování může být složitá hra. Není snadné odhalit „hráče“ od mužů, kteří hledají lásku a stabilní vztah. Někteří muži vám záměrně dávají falešný pocit lásky: cílem je naplnit jejich vlastní potřeby a ignorovat ty vaše. Jak tyhle muže poznáte? Co říkají, když si s vámi jen hrají?

muž který si rád hraje

Co muži říkají, když si s vámi jen hrají?

Muži „hráči“ chtějí dosáhnout jediného: sexu. Přinášíme vám devět znaků, které vám pomohou odhalit muže, kteří si s vámi jen hrají na kočku a myš:

1. Plány na poslední chvíli

Pokud si s vámi muž cokoliv plánuje na poslední chvíli a vymlouvá se na nabitý pracovní program nebo na jiné problémy, může to být známka toho, že si s vámi hraje. 

Tito hráči neradi plánují předem, protože upřednostňují své pohodlí před vašimi pocity a potřebami.

2. Výmluvy a „možná“

Hráči si často nechávají otevřených více možností. Mohou tvrdit, že mají hodně práce nebo že nejsou připraveni na vážný vztah, ale i přesto se chtějí s vámi vídat dál. 

Nenaleťte jim; historie má tendenci se opakovat, a pokud není muž připraven nyní, pravděpodobně nebude připraven ani v budoucnosti. Alespoň ne s vámi.

3. Ale, ale, ale

Pokud neustále používá fráze jako: „Chybíš mi, ale…“ Nebo: „Tolik mi na tobě záleží, ale…“, je na čase být opatrná. Tato „ALE“ signalizují manipulaci nebo neupřímnost. Pamatujte, že činy jsou víc než slova.

Skutečný muž bude respektovat vaše hranice a nebude hrát emocionální hry.

4. Love bombing

Přehnaná náklonnost nebo milostné bombardování „love bombing“ může být znakem, že si muž s vámi hraje. Mějte se na pozoru, když tvrdí, že se do vás zamiloval na první schůzce. Hráči používají tuto taktiku, aby manipulovali s vašimi emocemi a získali to, co chtějí.

5. Nezávazné randění: navždy

Když muž trvá na nezávazném randění a vyhýbá se diskuzím o vztahu, pravděpodobně svůj názor nezmění. A vy budete stále doufat, že jednou budete tvořit šťastný pár.

6. Tajemné chování

Brání se schůzkám na veřejnosti a schovává displej svého telefonu? Mohlo by to naznačovat, že to nemyslí se vztahem vážně. Skutečný muž by měl být hrdý na to, že vás může představit svým přátelům a rodině.

muž který si rád hraje

7. Manipulativní tlak

Hráč se vás pokusí zmanipulovat, abyste se cítila provinile za to, že nechcete tolik sexu nebo nemáte stejný názor. Nastavte si hranice. Pokud mu na vás záleží, bude respektovat vaše tempo.

8. Falešné sliby a výmluvy

Slibuje vám krásnou budoucnost? Nebo se vymlouvá na svou současnou situaci? Buďte opatrná. Pokud se nesnaží o změnu, je nepravděpodobné, že se věci zlepší.

9. Vyhýbá se schůzkám mimo byt

Nechce se mu s vámi ven? Do společnosti? Na večeři? Může to být známka toho, že nemá zájem o vztah. Zdravý vztah by měl zahrnovat čas strávený v soukromí i na veřejnosti.

Rozpoznejte, jestli si s vámi muž hraje. Je to zásadní pro to, abyste se ochránila před manipulací a zlomeným srdcem. Důvěřujte svým instinktům a neignorujte varovné signály.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial