Slavné ženy

ANDREA POMEJE: PODSTOUPILA RITUÁL, PŘI KTERÉM UMÍRALA

Krásná DJka Andrea Pomeje se v posledních měsících potýká s depresemi. Není proto divu, že hledá způsoby, jak se z psychických problémů dostat. Andrea rozhodně překvapila, když se svěřila, že podstoupila šamanský rituál. Aby toho nebylo málo, během této očistné kúry se její tělo dostalo do posmrtného stavu.

šamanský rituál

Šamanský rituál Kambo: co při něm Andrea zažila?

Andrea Pomeje sdílí na svém Instagramu s fanoušky celý svůj život. Velmi otevřeně hovoří i o depresích, kvůli kterým chodí na terapie. Nedávno ale přišla s šokující zprávou, že podstoupila nebezpečný šamanský rituál Kambo. Co o tomto rituálu uvedla?

„Kambo. Moje největší vystoupení z komfortní zóny za celý život… NIKDY jsem pro sebe a své zdraví neudělala nic tak VELKÉHO!“ napsala tajemně.

„Nikdy jsem necítila tak intenzivně moji smrtelnost a věčnost zároveň. Kdybyste věděli, co všechno se ve mně odehrávalo, než jsem se odhodlala jít a odevzdat se…“ přiznala Djka.

Díky terapeutce zjistila, že její největší slabinou je strach ze smrti. Jak ale Andrea uvedla, Kambo je o smrti.

„Když vám je aplikovaný jed z žáby do vypálené rány, tak vaše tělo, u mě to bylo do minuty, si myslí, že umírá…“ Tato slova nepůsobila pro zájemce o rituál příliš povzbudivě.

„Potom přichází fáze, kdy se začne burcovat celý imunitní systém. Je vám strašně špatně! Otevírá se podvědomí a vy začnete zvracet a chápat, co konkrétně je to, co dáváme pryč… Těžce se mi to vysvětluje…“ Andrea Pomeje hledala ta správná slova.

„Tělo už není pod vaší vládou a převládá DUŠE! V tu chvíli se obnovuje spolu s imunitním systémem i ten nervový… Brní ruce, nohy… Křeče… Obličej nateklý a tělo neovladatelné… Ten proces je EXTREM!“

I tak je DJka ráda, že rituál podstoupila. Nakonec zmínila, že veškeré procesy jsou u každého jiné.

Nutno zdůraznit, že tato „léčebná metoda“ je riziková až život ohrožující. Nikdy se do podobného rituálu nepouštějte bez dohledu lékaře nebo po důkladné poradě s vaším ošetřujícím doktorem.

Brazilský rituál s nádechem smrti

Název očistné kúry Kambo je odvozen od výměšků jedné z největších žab na světě, která žije v deštném pralese v Jižní Americe. Brazilský rituál provádí zkušení šamani a touto alternativní medicínou údajně léčí deprese, rakovinu nebo impotenci.

Zatím ale neexistují žádné vědecké důkazy, že je rituál účinný. Někteří po tomto rituálu zemřeli na přidružené potíže – ať už na srdeční arytmii nebo otok mozku. Tento rituál je velmi nebezpečný a Andrea Pomeje tak podstoupila značné riziko.

Zdroj: Instagram Andrea Pomeje

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial