Móda

ČERVENÁ BARVA JAKO NOVÁ ČERNÁ? ANEB NEJŽHAVĚJŠÍ BARVA PODZIMU 2023

Na přehlídkových molech dominuje červená barva: vzrušující barva pro odvážné ženy a milovnice módních trendů. Proč si koupit pár kousků oblečení v červené barvě? A jaký odstín červené je hitem pro podzim 2023? Oslňte v krásném červeném outfitu!

žena v šatech červené barvy

Zářivá červená barva jako hit podzimní sezóny 2023

Letošní podzim návrháři vsadili na odstín červené, který je o něco oranžovější než typická třešňová červeň a zároveň jasnější než tmavě šarlatová. Tento odstín červené překvapivě sluší ženám všech typů.

Červená jako symbol vášně a sebevědomí

Dejte sbohem módnímu oblečení v růžové Barbie barvě. Nyní se oblečení zbarvuje do červena. Červená není jen barva. Je to symbol vášně, síly a sebevědomí. Vyjadřuje lásku a touhu, a tak není divu, že se do ní oblékají ženy, které mají v úmyslu ukázat své pocity. Ať už chcete nebo ne, červená přitahuje pozornost, a proto ji tolik žen miluje.

žena v červeném blejzru

Kabelka, pásek nebo blejzr v červené barvě

Neodvážíte se obléknout se do kostýmku v červené barvě? Začleňte tuto barvu do svého šatníku nenápadně. Doplňte svůj styl o červenou kabelku, boty, šátek nebo pásek. Pokud jste odvážnější, oblečte si červený blejzr v kombinaci s vašimi oblíbenými džíny, bílým tričkem a teniskami. Rázem máte ležérní a zároveň elegantní outfit na den.

žena v červených šatech

Červený kostýmek nebo šaty? Jděte do toho!

Jste ráda středem pozornosti? Vyrazte do práce v červeném kostýmku nebo splývavých šatech. Lidé z vás ucítí odhodlání a asertivitu, a tak je toto oblečení ideální volbou tehdy, když chcete učinit odvážné prohlášení. Červené šaty rády nosí celebrity i ženy se street stylem, které vědí, že červené šaty nikdy nevyjdou z módy.

žena s červenými rty

Červená tečka na vašem make-upu

Podtrhněte svůj vzhled líčením a zakončete svůj make-up výraznou červenou rtěnkou a červeným lakem na nehty. Říká se, že když nosíte červený lak na nehty, je pravděpodobnější, že se dočkáte více pozornosti od mužů, a tím budete mít více nápadníků.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial