Láska a vztahy

CO MUŽI MILUJÍ NA ŽENÁCH? 20 MALIČKOSTÍ, KTERÝMI SI HO ZÍSKÁTE

Ani si to neuvědomujeme, ale my ženy děláme roztomilé maličkosti, které muži na nás zbožňují. Nemyslete si – jsou velmi všímaví. A my vám prozradíme, co muži milují na ženách ze všeho nejvíc. Děláte tyhle věci také? Nebo alespoň pár maličkostí ze seznamu?

muž říká ženě, co muži milují na ženách

Co muži milují na ženách?

1. Pokládáte si hlavu na jeho hruď

Nejkrásnější pocit pro muže? Když se díváte spolu na televizi nebo si povídáte po dlouhém dni v posteli a přitom mu ležíte hlavou na hrudi. V tuto chvíli vás ochranitelsky objímá a bezmezně miluje.

2. Chcete obejmout

Muž touží po tom, abyste se v jeho náruči cítila bezpečně. Není pro něj nic významnějšího, než když ho požádáte o objetí.

3. Uděláte první krok

Na muže je vyvíjen velký tlak, aby vždy udělal první krok. Někdy tápe, jestli není příliš dotěrný nebo jestli vám neposílá mnoho zpráv. Možná si to skutečně myslí a nenapíše vám. Udělejte první krok a zavolejte mu nebo ho pozvěte na rande.

4. Pošlete mu zprávu

Muž chce cítit zájem. A pokud je do vás opravdu zamilovaný, bude na vás myslet. Když mu pošlete zprávu, rozjasníte mu den a dáte mu podnět ke komunikaci.

5. Říkáte mu, že si ho vážíte

Vložil muž do vašeho vztahu spoustu úsilí? Tak, jak jste očekávala? Povězte mu, jak moc si ho za to vážíte.

6. Svěříte se mu, jak se doopravdy cítíte

Nespoléhejte na to, že muž pozná z vašeho chování nebo jednání, jak se doopravdy cítíte. Řekněte mu to, klidně si postěžujte – ale mluvte narovinu.

7. Vášnivě ho kousnete při líbání do rtu

Svůdné a vášnivé kousnutí do rtů muže nabudí a rozvášní natolik, že vás bude chtít povalit do postele. S kousnutím to ale nepřehánějte a buďte něžná.

8. Hladíte ho po zátylku, když řídí

Až pojedete s přítelem v autě, udělejte něco, co se mu bude zaručeně líbit: pohlaďte ho po zátylku a zajeďte mu prsty do vlasů.

šťastný pár, který ví, co muži milují na ženách

9. Pochlubíte se na sociálních sítích

Udělal pro vás muž něco hezkého? Něco, co vás potěšilo? Dejte na sociální sítě fotku s večeří, kterou pro vás uvařil, pochlubte se květinou, kterou jste dostala k narozeninám nebo sdílejte společnou fotku z víkendového pobytu.

10. Nosíte jeho oblečení

Není pro muže víc vzrušují než pohled na vás, jak se ztrácíte v jeho tričku nebo košili. Kdyby mohl, nechal by vás napořád chodit polonahou ve svém oblečení .

11. Nasloucháte mu

Ženy vědí, jak je důležité naslouchat. Muži se líbí, když posloucháte, co ho trápí, na čem pracuje nebo jaký stres má v práci. Neberte takový rozhovor jako známku slabosti nebo že si muž stěžuje.

12. Udržujete oční kontakt

Když spolu mluvíte, udržujete s ním oční kontakt a zapojujete se do rozhovoru o něčem, co je pro něj podstatné. Dáváte mu tím najevo, že vám na něm záleží.

13. Ozvete se mu, když jste venku s přáteli

Važte si toho, když vás muž pustí s důvěrou ven s přáteli. Zralý muž vám nebude nic vyčítat ani dělat žárlivé scény. I tak ho ale potěší, když mu pošlete zprávu. Dáte mu tím najevo, že na něj myslíte, i když jste venku.

14. Chováte se láskyplně

Muž ocení projevy lásky na veřejnosti. Vezměte ho na ulici za ruku, obejměte ho ve frontě u pokladny nebo zaklesněte svou paži do jeho rámě, když jdete na večírek.

15. Překvapíte ho něčím dobrým

Víte, že váš přítel zbožňuje koblihy? Přineste mu z pekárny čerstvé donuty!

16. Seznámíte ho se svými přáteli

Až někam vyrazíte se svými přáteli, vezměte muže s sebou. Muž získá pocit, že jste hrdá na to, že ho máte ve svém životě.

17. Říkáte mu, jak moc ho milujete

I muž chce slyšet, že ho milujete. Pomáhá mu to cítit se výjimečně a sebevědomě.

18. Naplánujete rande

Muži nepotřebují žádná velká romantická gesta. Ale občas potřebují vypustit páru. Naplánujte rande a zbavte ho tlaku, že musí neustále něco zařizovat. Vaši iniciativu uvítá.

žena ví, co muži milují na ženách

19. Pamatujete si, co se mu líbí a nelíbí

Všímáte si, jaké má rád jídlo, co poslouchá, co rád dělá ve volném čase? Uvařte mu jeho oblíbené jídlo, vytvořte mu seznam skladeb nebo ho vezměte na hory, kde je nejšťastnější.

20. Připomínáte mu malými gesty, jak moc ho milujete

Existuje spousta roztomilých způsobu, jak vyjádřit muži lásku. Vložte mu do kapsy láskyplný vzkaz, nebo ho polibte na tvář, když se díváte na televizi.

Sdílejte článek na Facebooku a pobavte se s přáteli, co milují na svých partnerech!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial