Zaujalo nás

CO O VÁS PROZRADÍ OBLÍBENÁ KVĚTINA?

Máte nějakou květinu, kterou nade všechny milujete a považujete ji za dokonalou? Zjistěte s námi, co o vás oblíbená květina vypovídá a jak vás vystihuje. Ano – květiny nejen nezkrášlují okolí, ale ve skutečnosti hodně prozrazují o vaší osobnosti.

oblíbené květiny ženy

Co o vás prozradí oblíbená květina?

To, jaká květina se vám líbí, vychází z podvědomé části mozku. A opravdu to může prozradit mnohé o vaší osobnosti, životním stylu a dokonce i vkusu.

1. Růže = milujete cestování

Zbožňujete růže? Pravděpodobně milujete cestování, dobrodružství a poznávání jiných kultur. Jako milovnice růží chodíte stylově oblečená a sledujete módní trendy.

2. Pivoňka = jste dívčí typ

Zbožňujete pivoňky? Pravděpodobně si potrpíte na romantiku, svatbu jako z pohádky a čerstvě řezané květiny. Ráda nosíte růžovou a levandulovou barvu, ale i přes svou citlivou povahu jste psychicky silná a zvládáte nástrahy života.

3. Magnolie = jste silná a půvabná

Zbožňujete magnolie? Jako žena jste půvabná a nejspíš máte tendenci přebírat problémy a starosti druhých, protože o sobě víte, že jste duševně silná. Nic pro vás není nemožné.

4. Šeřík = jste sentimentální a vintage typ

Zbožňujete šeřík? Mnoha lidem evokuje vůni parfémů, které používají starší dámy. Milovnice šeříku opravdu tíhnou k vintage stylu a rády procházejí starožitnictví. Dobře víte, jak vyniknout mezi ostatními ženami, abyste zanechala nezapomenutelný dojem.

5. Hortenzie = vítáte změny

Zbožňujete hortenzie? Jste odvážná a vaším nejoblíbenějším obdobím je léto. Tehdy se skutečně cítíte skvěle a rozkvétáte lidem před očima. Vítáte změny, vystupujete z davu a nesnášíte nudu. Vaše nálady se ale mění s každým ročním obdobím.

karafiát jako oblíbená květina

6. Karafiát = jste nenápadná

Zbožňujete karafiáty? Působíte nenápadným dojmem a držíte se mimo záři reflektorů. Za žádných okolností nejste ráda středem pozornosti. Věnujete se klidnějším činnostem a máte dar učit se cizí jazyky.

7. Orchidej = jste elegantní a tajemná

Zbožňujete orchideje? Jako žena jste elegantní, sofistikovaná a tajemná. Máte úzký okruh přátel, kteří oceňují vaši otevřenost, ale již ne vaše výkyvy nálad. Vzhled je pro vás vším.

8. Sedmikráska = jste veselá a optimistická

Zbožňujete sedmikrásky? Pak věříte tomu, že ať se dějí dobré či špatné věci, zítřek bude vždy lepší. Milujete, když můžete rozesmát lidi a dokázat jim, jak si vážíte vašeho přátelství. Není divu, že jste zvaná na každou party.

9. Tulipán = skvěle radíte

Zbožňujete tulipány? Snadno navazujete s lidmi osobní kontakt. Jste milá, přemýšlivá a velkorysá. Ráda cestujete a lehce se přizpůsobíte změnám. Jste člověk, na kterého se mohou druzí obrátit, když potřebují poradit.

10. Lilie = jste pečující typ

Zbožňujete lilie? Přiznejte si, že jste tak trochu mateřský typ, který rád pomáhá ostatním a stará se o ně. Jste hrdá na své úspěchy a lidé vás kvůli tomu respektují.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho na Facebooku!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial