Láska a vztahy

CO ŽENY CHTĚJÍ V POSTELI OD MUŽŮ?

Každá žena touží po uspokojivém sexu. A muži chtějí znát tajemství, co ženy požadují v posteli. Neexistuje ale žádný univerzální návod. Přesto většina žen prahne po pozornostech, které je rozvášní. Zapátrejme po tom, co ženy chtějí od mužů v posteli a najděte odvahu popovídat si o svých touhách se svým přítelem!

žena přemýšlí na posteli co ženy chtějí od mužů

Co ženy chtějí od mužů v posteli – co mají rády?

Těžko najdete ženy, které si v posteli přejí sobeckého partnera. Většina žen touží po partnerovi, který ženu rozmazluje předehrou a prozkoumává každý centimetr jejího těla. „Dvouminutová“ předehra v nich akorát zanechává pocit, že je partner zanedbává. Pojďme se podívat, co ženy v posteli opravdu chtějí…

1. …vyjádřit své touhy

Ženy chtějí být v posteli aktivnější a vyjádřit své potřeby a touhy. Totéž očekávají od svých partnerů. To je cesta k oboustranně spokojenému sexuálnímu životu.

Pokud nedokážete vyjádřit, co chcete a jak se vás má partner dotýkat, sex vás nikdy nebude bavit. Partner není věštec a nečekejte, že náhodou zjistí, co vám dělá dobře.

žena a muž se líbají na posteli

2. …oboustrannou iniciativu

Existuje mylná představa, že jeden z partnerů musí „převzít kontrolu“ nad tím, kdy bude sex.

Řekněte svému partnerovi, že nechcete být svázána žádnými pravidly a chcete zažít vášnivý sex. Jakmile budete mít chuť na sex, skočte po partnerovi a nepřemýšlejte, jestli není zrovna unavený.

3. …uspokojit

Ženy milují sex. Nevěřte, že je tomu naopak. Je tu však jedno ale: ženy mají rády sex, jen když je muž uspokojí a naplní jejich touhy.

Komunikujte s partnerem o vašem milostném životě. Poznávejte svá těla při předehře, experimentujte a přicházejte na to, co vás jako ženu uspokojí.

4. …spontánnost

To, co ženy chtějí v posteli (a někteří partneři si to ani neuvědomují), je spontánnost. Neznamená to ale, že hned chtějí sex na veřejnosti.

Užijte si s partnerem sex na jiných místech. Zkuste gauč, rychlovku u kuchyňské linky, zákoutí zahrady nebo sex v přírodě. Neplánujte a nečekaně se na partnera vrhněte.

skleněné erotické hračky pro ženy

5. …experimentovat s erotickými hračkami

Ženy vzrušuje, když si mohou pohrávat před partnerovýma očima s erotickými hračkami nebo je zapojit do předehry.

Vžijte se s partnerem do různých rolí a okořeňte sex. Objednejte spolu erotické hračky pro páry a experimentujte s vaší sexualitou.

6. …rychlovky

Někdy se vášeň zmocní žen natolik, že chtějí sex tady a teď. Může se tak stát v tu nejméně vhodnou dobu.

Co na tom, když si dopřejete rychlovku v autě cestou na výlet, v kabince obchodu, na pracovním stole, v létě u vody nebo ve sprše.

7. …svádět muže ve spodním prádle

Ženy chtějí být obdivované. Každá žena si přeje, aby z ní partner nemohl odlepit oči a byla pro něj žádoucí.

Oblékněte si svůdné spodní prádlo víckrát než jednou do roka a svádějte svého partnera. Noste luxusní prádlo i do práce nebo na nákupy – budete se stále cítit jako bohyně.

rozvášněná žena v bílém body

8. …lubrikaci

Některé ženy mají problém s nedostatečným zvlhčením vagíny. Nejen tyto ženy si chtějí užít sex s lubrikantem. Líbí se jim představa, že se nemusí stresovat suchostí a nepříjemným třením. Naopak jim smyslné klouzání přijde vzrušující.

Nakupte do vaší ložnice lubrikační gely a nechte přítele, ať si vybere vůni a příchuť. Vydrážděte partnera smyslnými hrátky s prsy: potřete si prsa lubrikačním gelem a hrajte si s nimi.

9. …být autentické a nic nepředstírat

Ženy milují v posteli autenticitu. Žádná žena se necítí dobře, když musí něco „předstírat“ – a žádná žena to dělat nechce a ani by to dělat neměla.

Dejte svému partnerovi vědět, co potřebujete a požadujte po něm, ať vás dovede k orgasmu. Když budete partnerovi lhát o svých pocitech a orgasmech, škodíte tím jen sama sobě.

10. …svést partnera

Ženy chtějí partnerovi ukázat, jak je přivést k orgasmu. Pokud pokyny nefungují, je načase vzít to do svých rukou.

Jste oba dospělí, proto se nebojte partnerovi ukázat, jak se vás má dotýkat. Partner za to bude rád. Pochopí, co jste se snažila vyjádřit.

žena a muž se líbají

11. …mluvit s partnerem při sexu

Ženy při sexu rády mluví. Touží po tom, aby jim muži skládali komplimenty a šeptali jim do ouška, jak jsou v posteli úžasné. Chtějí se cítit milované.

Nezáleží na tom, jestli toužíte po romantických slůvkách nebo lascivních slovech. V posteli je vše dovoleno.

12. …námluvy před sexem

Ženy jsou soběstačné, silné a nezávislé. To ale neznamená, že si nepřejí muže džentlmena, který je bude zahrnovat drobnými pozornostmi a lichotkami.

Vraťte do vztahu intimitu a posílejte si s partnerem erotické zprávy. Nažhavte se na večer vzájemnými letmými doteky a naznačte, jak chcete toho druhého pomilovat.

13. …nesobeckého partnera

Ženy nechtějí, aby byli jejich partneři sobečtí. Bohužel mají muži tendenci soustředit se na vlastní uspokojení. Zapomínají, že se milují s ženou, která doufá v potěšení.

Najděte si partnera, s kterým se budete vzájemně uspokojovat. Sex by měl být intimní a láskyplný zážitek s respektem k tomu druhému.

muži pijí pivo

14. …střízlivého partnera

Opilý muž je pro ženy asexuální. Alkohol není žádné afrodiziakum a nepomáhá dosáhnout potřebného výkonu v posteli. Sex v opilosti je pro ženu nepříjemným zážitkem.

Pokud jste s partnerem přišli z večírku a chcete skočit do postele, nejprve donuťte přítele, ať vypije kávu a vystřízliví.

15. …radost z milování

Některé ženy mají problém s vlastní sexualitou. Může být pro ně těžké přijmout své „nedokonalé“ tělo a vlastní sexualitu.

Naučte se milovat samy sebe – nenechte si diktovat, jak má vaše tělo vypadat a jak se máte chovat. Vaše tělo je krásné přesně takové, jaké je.

Co říci závěrem?

Nejspíš s námi muži nebudou souhlasit, ale ženy nejsou tak složité:

  • Chtějí se cítit dobře.
  • Chtějí se cítit bezpečně.
  • Chtějí sdílet své sexuální touhy.
  • Chtějí být chráněny.
  • Chtějí být sexuálním symbolem.

prsty spojené do tvaru srdce

Otevřená komunikace ve vztahu je stěžejním pilířem pro spokojený sexuální život. I vy máte právo na uspokojení. Uvědomělí partneři budou usilovat o to, abyste dosáhla orgasmů a milování si užila. Chce to pozorného partnera a odvahu. Se sobeckým partnerem se raději rozejděte, nezmění se.

Sdílejte článek na Facebooku a pomozte kamarádkám milovat své tělo a sexualitu!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial