Bydlení

DO MÓDY SE VRACÍ MOSAZ: JAK POUŽÍT MOSAZ JAKO DEKORACI?

Mosaz – to je kovový materiál, který se často používá jako dekorativní prvek v interiéru i exteriéru. Tomuto populárnímu materiálu se nedá upřít spousta výhod a estetických vlastností, které jej dělají ideálním pro dotvoření různých designových stylů. V tomto článku se podíváme na způsoby, jak použít mosaz jako dekoraci!

mosazné mísy jako důkaz, že se vrací do módy mosaz

Jaké jsou mosazné doplňky?

Mosazné doplňky jsou oblíbené v moderních interiérech. Jejich lesklý povrch vytváří nevšední kontrast s matnými povrchy, zejména s bílými stěnami a betonovými podlahami. Interiér osvěžíte mosazným nábytkem, například stoličkami nebo regály. Pro zkrášlení prostoru můžete také využít mosazné svícny, vázy nebo rámy na fotografie. Zajímavým prvkem je rovněž stolní mosazná lampa, které se nedá upřít elegantní vzhled.

Luxusní mosaz

Mosaz působí elegantně a luxusně, a proto slouží jako dekorace v luxusních interiérech. Ne nadarmo se mosazné doplňky kombinují s mramorem, sklem nebo jinými exkluzivními materiály. Mosazné prvky tak bezesporu patří mezi luxusní dekorativní prvky, zejména mosazné vázy a mosazné sochy.

Dekorace exteriéru a interiéru

Mosaz se používá také jako dekorace v exteriéru. Mosazné svítidlo je skvělou volbou pro ozvláštnění osvětlení na terase nebo na zahradě. Mosazné zábradlí nebo mosazné dveře zase představují způsob, jak přidat další prvky stylu do exteriéru vašeho domu.

V rustikálních interiérech bývá mosazná dekorace vynikajícím kontrastem k „drsným“ materiálům, jako je dřevo nebo kámen. Mosazné prvky se tak stávají osvěžujícími doplňky v rustikálním prostředí, zejména mosazné svítidlo nebo mosazný držák na poličku.

Sdílejte článek na Facebooku a inspirujte přátele k ozvláštnění interiéru mosaznými doplňky a nábytkem!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial