Slavné ženy

EVA PERKAUSOVÁ: OTĚHOTNĚLA POUHÉ TŘI MĚSÍCE PO PORODU

Moderátorka a modelka Eva Perkausová v posledních týdnech úspěšně tajila druhé těhotenství. Nakonec sama zveřejnila, že čeká druhé dítě. Co pověděla o svém druhém těhotenství a proč si s manželem pospíšili s dalším potomkem?

Eva Perkausová těhotenství
zdroj: wikimedia.org (CC BY-SA 4.0), autor: David Sedlecký

Moderátorka druhé dítě plánovala

Eva Perkausová zveřejnila na svém Instagramu fotku se zakulaceným bříškem. Z profilu je vidět, že je v pokročilé fázi těhotenství. O to víc je to překvapující, protože má doma devítiměsíčního syna Kiliána. Modelka prozradila pro pořad Showtime, že její těhotenství bylo plánované. „Už dříve jsem říkala, že bych si přála dvě děti blízko u sebe. Vyšlo mi to.“ Jak Eva uvedla, Kilián určitě uvítá narození sourozence a myslí si, že si dva malí „prďolové“ budou víc než notovat.

Těhotenství bez komplikací

Jak Eva Perkausová zvládá druhé těhotenství? „Užívám si to. Opět nemám žádné komplikace. A to se říká, že při druhém je všechno jinak. Já to vnímám skoro stejně, bez problémů, bez komplikací a překvapivě nebylo bříško dlouho vidět,“ svěřila se modelka.

„S takovou možností jsem ani nepočítala. Lékařky mě samy upozorňovaly, že pokud je mezi dvěma těhotenstvími takto krátká doba, vše se dříve projeví.“

Jak Eva pověděla manželovi o těhotenství?

Eva pověděla manželovi o těhotenství v posteli, ačkoliv plánovala, že mu to sdělí slavnostnějším způsobem. Nakonec ale bylo všechno jinak. „Šli jsme si oba lehnout. Mně to ale pořád šrotovalo hlavou, nemohla jsem usnout a převalovala jsem se ze strany na stranu. Muž se mě zeptal, co se se mnou děje.“ V ten okamžik nedokázala Eva déle zapírat. „Oznámila jsem mu, že jsem nejspíš těhotná.“

Pohlaví miminka se dozví v září

Eva Perkausová na závěr dodala, že by se pohlaví miminka měli dozvědět na konci září. „V hloubi duše si říkám, že by bylo fajn mít oba sourozence, tedy jak chlapečka, tak i tu holčičku. Bylo by to opravdu hezké,“ přiznala, ale víc než na pohlaví miminka jí samozřejmě záleží na tom, aby bylo děťátko zdravé.

Zdroj: pořad TV Prima Showtime

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial