Krása

FRANCOUZSKÉ LÍČENÍ PRO PŘIROZENÝ VZHLED – ANEB KDYŽ MÉNĚ JE VÍCE

Toužíte po decentním a zároveň sofistikovaném vzhledu? Chtěla byste se podobat půvabným Francouzkám? Vyzkoušejte francouzské líčení, díky kterému budete vypadat bez větší námahy bezchybně. Zvýrazněte své přirozené rysy a buďte za každé situace krásná s francouzským stylem líčení. Jak na to?

žena s francouzským líčením

Podstata francouzského líčení? Minimum make-upu

Francouzky znají rychlý způsob, jak se nalíčit s minimem make-upu a i přesto vypadat úchvatně. Upozadit své nedokonalosti a zvýraznit rysy bez viditelných stop líčidel. Vyzkoušejte tento jemný styl líčení i vy!

Francouzské líčení: jak na přirozený vzhled?

Pokud jde o francouzský styl líčení, je to o nalezení rovnováhy. Výrazné rty jsou vyváženy jemně nalíčenýma očima a tmavé oční stíny neutrální barvou rtů.

Co potřebujete na francouzské líčení?

  • Balzám na rty
  • Kleštičky na řasy
  • Hnědou tužku na oči
  • Gel na obočí
  • Řasenku
  • Korektor
  • Rozjasňovač pleti

1. Připravte pleť na make-up

Než začnete s líčením, vyčistěte si obličej micelární vodou a naneste hydratační tonikum. Poté použijte lehký hydratační krém a přetřete rty balzámem.

2. Natočte si řasy

Natočte si kleštičkami řasy a použijte hnědou tužku na oči. Naneste na horní a dolní řasy trochu řasenky.

3. Upravte si obočí

Naneste na obočí speciální gel na obočí a upravte ho kartáčkem. Pamatujte, že obočí hraje klíčovou roli v každém stylu líčení.

4. Zakryjte nedokonalosti

Použijte korektor v odstínu, který odpovídá tónu vaší pleti. Aplikujte ho prstem na oblasti, které potřebujete zamaskovat, například na tmavé kruhy pod očima, skvrny a zarudnutí.

5. Získejte zářivý vzhled

Naneste lehký rozjasňovač s minimálním leskem na lícní kosti, kořen nosu, srdíčko nad rtem a vnitřní koutky očí, aby vynikly vaše rysy. Rozjasňovač aplikujte prsty nebo houbičkou na make-up.

francouzské líčení makeup

Beauty tipy od krásných Francouzek

1. U Francouzek je na prvním místě péče o pleť. Před spaním důkladně odličte, tonizujte a vyživte pleť. Ráno aplikujte na obličej krém s SPF. V tomto směru se můžete inspirovat korejskou péčí o pleť.

2. Francouzky neutrácejí peníze za nové produkty. Jsou věrné make-upu a péči o pleť, která jim vyhovuje. Neztrácejí čas konturovacími paletkami ani čtyřmi druhů podkladů.

3. Pro Francouzky jsou módní záležitostí výrazné červené rty. Když si namalují rty červenou rtěnkou, nenanáší si žádný jiný make-up.

4. Každodenní rutinou je pro Francouzky balzám na rty a nude rtěnky. Používají je tehdy, když nemají zrovna náladu na karmínové rty.

5. Francouzky se nezabývají konturováním. Nechávají prosvítat přirozené kontury obličeje a pleti, i když mají jemné vrásky a linky.

6. Francouzky se nestarají příliš o to, že vypadají nedokonale. Nosí ležérní drdoly a rády předvádějí svou ležérnost a jedinečnost, například pihy.

7. Francouzské dívky a ženy používají lehký, tekutý podklad. Nejraději sahají po BB krému a korektoru.

Sdílejte článek na Facebooku a inspirujte ženy k francouzskému líčení!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial