Slavné ženy

GABRIELA PARTYŠOVÁ: VYHLAŠUJE VÝZVU 100 DNŮ DOBRÝCH SKUTKŮ

Moderátorka Gabriela Partyšová motivuje ženy prostřednictvím různých výzev. Posledně vyhlásila výzvu 100 dnů pohybu. Jakou výzvu si pro své fanoušky přichystala tentokrát? Zúčastněte se jí i vy! Máme pro vás informace, jak na to.

Gabriela Partyšová
Zdroj: commons.wikimedia.org, licence: CC BY-SA 3.0 DEED, autor: David Sedlecký

Gábina má pro vás novou výzvu: 100 dnů Dobrých skutků

Krásná rodačka z Brna Gabriela Partyšová je nejen úspěšnou moderátorkou, ale také zpěvačkou a herečkou. Na televizních obrazovkách jste ji mohla vídat v pořadech o českém bulváru. Moderovala pořad TOP STAR magazín, Snídani s Novou a v současné době září ve společenském pořadu Život ve hvězdách.

Moderátorku baví motivovat lidi ke změně

Gabriela se rozhodla, že využije svou slávu k motivaci žen i mužů. „Sociální sítě používám jako známá tvář z televizní obrazovky především na motivování druhých k nějaké činnosti. V pandemii to byla výzva 100 DNŮ V POHYBU…, kdy jsem 100 dnů jdoucích po sobě denně hodinu sportovala a motivovala několik desítek tisíc lidí. Výzvu jsem pro její veliký úspěch třikrát zopakovala…“ připomněla fanouškům předešlé výzvy.

Přidáte se ke Gábině?

Pro velký úspěch přišla s další originální výzvou: „Pro následných 100 dnů jsem vymyslela výzvu další. Nazvala jsem ji 100 DNŮ DOBRÝCH SKUTKŮ. Princip je jednoduchý. 100 dnů jdoucích po sobě uděláte vědomě Dobrý skutek. Nemusí se jednat o nic velkého. Stačí se třeba na někoho pěkně usmát… Pomoci potřebnému… Zavolat někomu, kdo nám v minulosti ublížil a odpustit mu. Všímat si lidí kolem sebe a pomoci těm, kteří o pomoc prosí,“ inspiruje lidi.

„Celých 100 dnů po sobě jdoucích vydržet dělat jeden vědomý dobrý skutek. Odměna bude velká. Co druhým dáváme… I to, že si všímáme jejich potřeb, pomáháme jim… To stejné se bude dít nám…“

Přidáte se k výzvě Gábiny Partyšové i vy?

Zdroj: Instagram Gabriela Partyšová

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial