Slavné ženy

HVĚZDA SERIÁLU ULICE ANNA FIXOVÁ: VZTAH S VÝRAZNĚ MLADŠÍM PŘÍTELEM JÍ SVĚDČÍ

Herečka Anna Fixová se po několika letech vrátila do nekonečného seriálu Ulice. A že se jí daří nejen v pracovním, ale i soukromém životě, o tom svědčí vztah s partnerem, který je o deset let mladší než ona. Kdo je jejím novým přítelem, který zvrátil její psychické problémy?

herečka v seriálu Ulice Anna Fixová
Zdroj: TV Nova

Věkový rozdíl nehraje roli

Anna Fixová randí s hercem Denisem Šafaříkem a oba vypadají zamilovaně. Co na tom, že je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl? Herečka je ale šťastná až poslední měsíce. Loni na podzim se rozpovídala o svých psychických problémech a depresi.

Její život se nyní ubírá správným směrem. V seriálu Ulice se objevila po šesti letech a postupně se dostává do povědomí diváků i na sociálních sítích. Na svém Instagramu zveřejňuje fotografie ze svého života a pochlubila se také fotkami se svým přítelem. „My… Když na sebe máme aspoň čtvrt dne čas,“ napsala herečka k fotce.

V seriálu Ulice jako Monika Farská

V nekonečném seriálu ztvárňuje Moniku Farskou, která před několika lety odjela na misi do Afriky. Po návratu do Ulice se setkala se svou dávnou láskou, Kryštofem Marečkem, kterému se rozpadlo manželství. Dokážou navázat tam, kde přestali?

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial