Láska a vztahy

JAK OŽIVIT SEX V DLOUHODOBÉM VZTAHU PODLE SEXPERTKY?

Jak oživit sex ve vaší ložnici a okořenit sexuální život v dlouhodobém vztahu? Máme pro vás řešení od sexpertky, která vám poradí, jak vrátit vášeň a hravost do vašich postelí. Vyjděte ze sexuální rutiny a těšte se na sex jako na začátku vztahu!

žena a muž oživují sex

Sexpertka radí, jak oživit sex v dlouhodobém vztahu

Sexuální experti hovoří o tom, že ve vztahu je důležité posilovat sexuální intimitu. Ta vytváří důvěru, prohlubuje spojení a zlepšuje partnerský vztah. Majitelka webu s erotickými pomůcky Sarah Riccio vám představí nápady, jak okořenit sexuální život, když jste v dlouhodobém vztahu.

1. Tip od Sarah: milování před zrcadlem

Sarah radí: „Milujte se před zrcadlem. Každá poloha bude pro vás romantičtější, protože se budete moct kochat milováním a milostnými hrátkami. Je to také skvělý odrazový můstek pro ty z vás které nejsou připraveny vyzkoušet nové polohy, ale přesto chtějí nový smyslový zážitek.“

2. Tip od Sarah: vylepšená misionářská poloha

Sarah dále uvádí: „Podobně můžete okořenit oblíbené polohy. Při misionářské poloze oviňte partnerovi nohy kolem boků a patami si ho přitahujte k sobě. Přitom mu jemně svírejte hlavu dlaněmi a laskejte ho na erotogenních zónách mezi uchem a ramenem. Vznikne mezi vámi neuvěřitelně intimní atmosféra.“

3. Tip od Sarah: na koníčka zády k partnerovi

Sarah také říká, že byste neměla zavrhovat obrácenou polohu na koníčka, tzn. otočit se k partnerovi zády. „Milenci, kteří nepraktikují tuto obměněnou polohu, by ji měli zkusit, aby podpořili intimitu. Romantická část této pozice spočívá v tom, že partner může prozkoumat vaše tělo z nového a vzrušujícího úhlu a laskat vás při tom na klitorisu, šeptat vám sladká slůvka do ucha a líbat vás na zátylku.“

žena a muž v posteli

Zkuste experimentovat, ale komunikujte o tom

Nestyďte se a udělejte si s partnerem romantický večer. Nalije si víno a vyzkoušejte nové sexuální polohy, experimentujte s erotickými hračkami a konverzujte o svých touhách.

Sarah upozorňuje, že partner může být ze změn nervózní, protože bude muset vystoupit ze své komfortní zóny a ze zajetých kolejí. Nutně to ale neznamená, že s tím nebude souhlasit. Jen byste měli probrat svá přání, potřeby a obavy. Stanovte si tzv. bezpečné slůvko, které jeden z vás vysloví, když nebude chtít v dané sexuální praktice pokračovat.

Pokud poprvé zkoušíte nové praktiky a polohy, vzájemně si řekněte, jak se při sexu cítíte, i když to nebudou slova nadšení. Čím víc ukážete partnerovi svou zranitelnost, tím víc posílíte intimitu mezi vámi.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial