Krása

JAK POUŽÍVAT BRONZER? ZVÝRAZNĚTE SVÉ RYSY!

Bronzer se těší u žen velké oblibě, ale jeho kouzlo spočívá v přirozenosti. Mnoho žen se ho používá pro konturování obličeje, jenže volí tmavé odstíny, které vedou k „umělému“ výsledku. Pamatujte, že bronzer by měl vaše rysy decentně zvýraznit. Místo dramatických kontur se zaměřte na projasnění a zdůraznění vašich rysů. Jak na to?

žena s bronzerem

Jak používat bronzer pro jemné zvýraznění rysů?

Vhodný odstín: Vyberte si bronzer, který je maximálně o dva odstíny tmavší než váš tón pleti. Vyhněte se nepřirozeným tmavým nebo šedým odstínům.

Bronzový nádech: Pro přirozeně opálený vzhled sáhněte po zlatohnědých bronzerech s nádechem červené nebo oranžové. Teplejší tóny dodají pleti zdravý a rozzářený vzhled.

Typ bronzeru: Kompaktní bronzery jsou nejlepší volbou pro autentický efekt a přesnou aplikaci. Krémové bronzery nanášejte v malém množství na pleť pomocí prstů.

Jak nanášet bronzer?

Toužíte po jemném třpytu, který podtrhne vaši krásu a dodá vám šmrnc? Inspirujte se našimi tipy!

1. Bronzer s jemnými třpytkami: Vsaďte na kvalitní produkt s jemnými třpytkami pro dosažení elegantního a sofistikovaného vzhledu.

2. Aplikace na lícní kosti: Naneste malé množství bronzeru nad lícní kosti štětcem s jemnými štětinami. Lehce ho rozetřete pro dosažení přirozeného a rozjasněného efektu.

3. Tekutý rozjasňovač: Pro celkové rozzáření pleti smíchejte kapku tekutého rozjasňovače s bronzerem. Aplikujte na lícní kosti, klíční kosti a hřbet nosu pro neodolatelný lesk.

bronzer pro opálený vzhled

Tipy pro extra třpyt

  • Méně je více: Začněte s malým množstvím produktu a postupně přidávejte podle potřeby.
  • Kvalitní štětce: Používejte kvalitní štětce pro precizní aplikaci a rovnoměrné rozetření.
  • Experimentujte: Nebojte se experimentovat s různými odstíny a texturami bronzerů. Jen tak naleznete bronzer ideální pro vaši pleť.

Okouzlete své okolí jemným třpytem, který podtrhne vaši přirozenou krásu.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial