Slavné ženy

KAMILA NÝVLTOVÁ: O VĚČNÉM BOJI S VÁHOU, DRASTICKÝCH DIETÁCH A SEBEUVĚDOMĚNÍ

Zpěvačka Kamila Nývltová bojovala se strašákem v hlavě, který jí říkal, že musí vždy vypadat perfektně a být štíhlá. I tato kráska ale dospívá v sebevědomou a uvědomělou ženu. Co vzkázala ostatním ženám, které řeší svou postavu? Těšte se na upřímné vyjádření Kamily!

Kamila Nývltová
Zdroj: iprima.cz

Kamila podlehla tlaku společnosti

Kamila Nývltová se nejčastěji objevuje v bulváru v souvislosti se svou váhou. Před dvěma lety prozradila, že držela drastické diety. Tato zpěvačka si mnohé uvědomila letos, kdy se zamýšlela nad ideálem krásy. Zveřejnila fotografii z pláže u moře, která ji ukazuje v reálném světle. Co Kamila k příspěvku v plavkách napsala?

Zpěvačka chce být autentická a vykašlat se na názory druhých

„Tohle jsem já, tohle je moje tělo, takhle vypadám z 50% svého života, když necvičím, protože nemůžu kvůli kolenu, které bylo operované, anebo se mi třeba prostě nechce a jsem unavená, když mám relax, když se nehlídám před foťákem, když nevystihnu “ten” správný úhel…“ uvedla k fotografii, na které jí to podle názoru sledujících i tak moc sluší.

Kamila hovoří otevřeně o tom, s čím se potýká většina žen

„Tohle jsem já a moje tělo! Když nad tím tak přemýšlím, má toho za sebou tolik… jak já mu dávala zabrat…“ naráží na drastické diety.

„A ono je pořád se mnou a všechno tohle vydrželo… To všechno hlídání, aby zhublo do kostýmů, aby bylo perfektní před ostatními, aby bylo skvělé před fotografy, aby mě reprezentovalo, aby nikdo neřekl, že to břicho je moc tlusté, kolikrát hublo, hladovělo, přejídalo se, zase hublo, nenávidělo se, kolikrát se otočilo před zrcadlem a nemohlo se na sebe dívat, kolikrát se ptalo ostatních, jestli opravdu není tlusté…“ svěřila se se svými myšlenkami, které má většina žen.

Kamila vstupuje do nové etapy svého života

Tím ale její příspěvek nekončí: „Tak a tohle jsem já, jmenuju se Kamila a ano, i já si tohle nosím v hlavě. Dlouho jsem se snažila vypadat tak, jako by to bylo dobré, protože kdybych se nesnažila být “ta dokonalá”, co by si přece řekli ostatní? Ano, je až moc hubená… Ty jo, ta zase přibrala…

„Já mám asi právě pocit, že jsem dospěla k novému závěru a nové etapě svého života, “že mi to je asi úplně u prd*le”. Ty jo, já to normálně řekla…“ Z těchto slov je cítit velká úleva, že dokáže již na vše hledět s určitým nadhledem.

Každá žena se může Kamile svěřit

„Tenhle příspěvek vzniká na základě toho, že poslední dobou na mě vyskakují příspěvky o anorexii, bulimii o sebepoškozování, nejen o mladých holkách, ale zralých ženách, které se nemají rády, bojují s tím a mají problém to třeba někomu říci!“ bije na poplach Kamila.

„Je mi to líto, že někoho toto téma užírá a bojuje s tím každou minutu, ale i kdyby si tohle někdo přečetl a dodalo mu to odvahu. A kdyby cokoliv, tak já tu jsem a budu poslouchat! Cokoliv mi kdokoliv může napsat!“ nabádá ženy, aby se jí svěřily.

„Věřte, že jsem si prošla svým… takže ŽENY MOJE! Jsme nádherné, každá jsme originál a žijme v souladu s tím nejlepším pro sebe a všeho s mírou! JSEM NA VŠECHNY PYŠNÁ A BŘICHO, ZADEK, ŠPEKY, CELULITIDU, VRÁSKY, a další máme každá,“ ujišťuje ženy.

Svůj příspěvek uzavírá těmito slovy: „Ten svět dokáže být i tak krásný a barevný, každý den nás čeká něco nového a každý den nás může překvapit! Nebojte se to zkusit a dát tomu šanci! Pomoc vždy je, ať už se to týká čekoholiv! Každý jsme originál.“

Slova 34leté zpěvačky nesou poselství všem ženám z naší komunity i ženám z vašeho okolí: buďte autentické, nehoňte se za dokonalostí a přijměte se se všemi svými chybami.

Zdroj: Instagram Kamila Nývltová

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial