Slavné ženy

NATÁLIE KOČENDOVÁ: LIDÉ NEVĚŘILI, ŽE NĚCO V ŽIVOTĚ DOKÁŽE

Modelka Natalie Kočendová má za sebou světový úspěch v celosvětové soutěži krásy, a přece o ní lidé vždy pochybovalo. Co si v sobě nese z minulých let a co vzkazuje ženám, které podceňuje jejich okolí? Upřímná zpověď Natálky je tu!

Natálie Kočendová
Zdroj: TV Nova

Krásné modelce to vychází zatím jen po pracovní stránce

Natálie Kočendová získala v roce 2020 titul Miss Czech Republic. O dva roky později zazářila v mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022 a stala se nejkrásnější ženou planety v konkurenci dalších krásných žen.

V osobním životě nemá příliš šťastnou ruku při výběru mužů. V posledních měsících se medializoval její vztah s Davidem Vitáskem, s kterým se seznámila ve vile lásky v show Love Island. S Davidem se ale rozešli a nyní můžete Natálii vidět v další sérii této vztahové reality show.

Natálii lidé podceňovali, ale nenechala se tím odradit

Natálie je aktivní na svém Instagramu, kde má přes 230 tisíc sledujících. I přes úspěchy na světové úrovni je to stále pokorná žena, která miluje život a snaží se povzbudit další ženy.

„Nikdy neposlouchejte lidi, kteří vás odrazují od toho, po čem v životě toužíte… Někdy nemožné a nejnáročnější věci v životě jsou ty, které Vás nejvíce posílí a posunou,“ poslala ženám vzkaz a svěřila se, jak jí lidé kolem ní nevěřili. „Tak jako mě dost často okolí odrazovalo, že se nemůžu nikdy stát Miss, nebo že nemám na to vyhrát světovou soutěž, protože nejsem dostatečně štíhlá, vysoká a podobně…“

Její poselství je zřejmé: „Přes všechen tlak, hejty i přes všechny ty, kteří mě odrazovali, jsem si šla vždy za svým snem.“

Natálie je toho názoru, že chyby jsou zkušenosti

Natálka povzbuzuje ženy, aby se nenechaly ničím zastavit. „Věřit v sebe sama a nebát se v životě dělat chyby, protože chyby neexistují, jsou to zkušenosti a zpětné vazby a nikdo v životě nemá právo Vás hodnotit a říkat Vám, co máte dělat. Jsem šťastná za celé své já a celý svůj život.“ Modelka ničeho nelituje.

Natálie Kočendová si jde neúnavně za svými sny. Nyní přináší ženám svou exkluzivní značku kosmetiky pro posílení jejich krásy a sebevědomí.

Zdroj: Instagram Natálie Kočendová

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial