Streamování

NEJLEPŠÍ FILMY NA NETFLIXU V ROCE 2023: U JAKÝCH FILMŮ SE BUDETE SMÁT, BÁT A PLAKAT?

Milujete romantické filmy nebo máte raději filmy, u kterých vám tuhne krev v žilách? Přinášíme vám přehled nejlepších filmů na Netflixu v roce 2023. U jakých komedií, milostných filmů a thrillerů budete plakat, smát se a přemýšlet nad svým životem? Tipy na nejlepší filmy na Neflixu jsou tu!

ženy se v posteli dívají na nejlepší filmy na netflixu

Nejlepší komedie na Neftlixu

Smích je kořením života. Pokud nemáte v životě příliš důvodů se smát, opražte si popcorn a pusťte si nejlepší komedie na Netflixu, u kterých se zaručeně nasmějete:

1. Vražda na jachtě (2019)

Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na miliardářské jachtě.

V hlavní roli: Jennifer Aniston, Adam Sandler a Luke Evans

2. Chlap na střídačku (2020)

Zuzana jednoho dne zjistí, že její manžel má už dlouho jinou ženu. Svojí sokyni proto navrhne, že by se o něj mohly podělit…

V hlavní roli: Jiří Langmajer, Ivana Chýlková a Lucie Žáčková

3. Deníček moderního fotra (2021)

První potomek je na světě a spisovatel si musí vzít otcovskou dovolenou. Rodičovské povinnosti mu ale dají zabrat o dost víc, než čekal.

V hlavní roli: Jiří Mádl, Tereza Ramba a Lukáš Hejlík

4. Dovolená za trest (2014)

Co může být horší než děsivé rande naslepo dvou single rodičů? Třeba když na sebe znovu narazí na dovolené, kde s sebou mají navíc i děti.

V hlavní roli: Adam Sandler a Drew Barrymore

5. Šesterčata (2019)

Nastávající otec se dozví, že pochází ze šesterčat a vydá se na odvážnou cestu za svou ztracenou rodinou. Role všech šesti sourozenců se ujal Marlon Wayans.

V hlavní roli: Marlon Wayans a Bresha Webb

6. Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Čtyři staří kamarádi se rozhodnou nakopnout svoje monotónní a ne zrovna šťastné životy, a tak uzavřou sázku, která spustí sérii nečekaných událostí.

V hlavní roli: Martin Pechlát, David Švehlík, Hynek Čermák a Martin Hofmann

7. V cizí kůži (2011)

Jeden je svobodný svůdník, druhý otec od rodiny. Nerozluční přátelé, kteří touží po životě toho druhého. Po propařené noci se jim k tomu naskytne nečekaná příležitost.

V hlavní roli: Ryan Reynolds, Jasson Bateman a Leslie Mann

žena se v posteli dívá na nejlepší filmy na netflixu

Nejlepší romantické filmy na Netflixu

Která žena by neměla ráda romantické a milostné filmy? Připravte si kapesníčky a pusťte si tyto nejlepší romantické filmy na Netflixu:

1. Zranitelná srdce (2022)

Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita.

V hlavní roli: Sofia Carson a Nicholas Galitzine

2. Milenec lady Chatterleyové (2022)

Nešťastně vdaná lady Chatterleyová se zaplete s hajným z manželova venkovského panství a z jejich bouřlivého vztahu je nakonec velká láska.

V hlavní roli: Emma Corrin, Jack O´Conell a Matthew Duckett

3. Dokonalá souhra (2022)

Ctižádostivá obchodnice s vínem má políčeno na velkého klienta a upíše se kvůli tomu k práci na ovčí farmě v Austrálii. Tam jí ale padne do oka drsný, záhadný rančer.

V hlavní roli: Victoria Justice a Adam Demos

4. Ahoj, sbohem a všechno mezi tím (2022)

Clare s Aidanem se dohodnou, že se před vysokou rozejdou – bez lítosti a zlomených srdcí. Zachrání velkolepé rozlučkové rande jejich lásku?

V hlavní roli: Talia Ryder a Jordan Fisher

5. Náš skrytý vesmír (2022)

Mladá klavíristka, která čeká na transplantaci ledviny, se nečekaně sblíží s ošetřujícím lékařem a najde v sobě odvahu jít za svými velkými sny ve světě hudby.

V hlavní roli: Henrique Zaga a Giulia Be

6. Seznamte se, Joe Black (1998)

Když si Smrt přijde pro bohatého mediálního magnáta Williama, učiní mu nabídku: když ji William na pár dní pozve mezi živé, dostane pár dní života navíc.

V hlavní roli: Brad Pitt, Anthony Hopkins a Claire Forlani

7. Ta druhá (2020)

Tim si myslí, že pozval na Havaj dívku svých snů. Ale to by nesměl místo ní omylem napsat ženské, se kterou zažil šílené rande naslepo.

V hlavní roli: David Spade a Lauren Lapkus

žena se v posteli dívá na nejlepší filmy na netflixu

Nejlepší thrillery na Netflixu

Jaké nejlepší thrillery na Netflixu vám pocuchají nervy? Zažijte vlnu emocí s těmito filmy:

1. Smrtící ticho (2020)

Lovec s temnou minulostí se pustí do pátrání po zabijákovi, který kdysi mohl mít prsty v únosu jeho dcery. Zaplete se přitom ale do velmi nebezpečné hry na kočku a myš.

V hlavní roli: Nikolaj-Coster-Waldau, Annabelle Wallis a Zahn McClarnon

2. Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Soukromá vyšetřovatelka tvrdí, že je silně paranoidní. Nastoupí proto do psychiatrické léčebny, aby tam přišla na kloub záhadné smrti jednoho pacienta.

V hlavní roli: Bárbara Lennie a Eduard Fernández

3. Tajná posedlost (2019)

Jennifer se po traumatizujícím napadení probudí s výpadkem paměti. Její oddaný manžel o ni pečuje, ale Jennifer si brzy uvědomí, že nebezpečí zdaleka nepominulo.

V hlavní roli: Brenda Song, Mike Vogel a Dennis Haysbert

4. Jen na skok (2022)

Maluje graffiti na domy, ve kterých bydlí společenská smetánka. V jednom sklepě přitom ale odhalí zvrácené tajemství a začnou se dít věci, které ohrozí jeho nejbližší.

V hlavní roli: George Mackay a Kelly Macdonald

5. Dobrá sestra (2022)

Přetížená sestra z jednotky intenzivní péče bere obětavého nového kolegu jako oporu v práci i v soukromí. Nečekaná smrt pacientky na něho ale vrhne stín podezření.

V hlavní roli: Jessica Chastain a Eddie Redmayne

6. Záhadná bouře (2018)

Díky chybě v časoprostorovém kontinuu zachrání Vera před 25 lety život jednomu chlapci, ale ztratí kvůli tomu dceru. O ni teď musí bojovat.

V hlavní roli: Adriana Ugarte a Chino Darin

7. Křídová mez (2022)

Manželé najdou neznámou traumatizovanou holčičku. Podaří se jim z jejího podivného chování pochopit, kdo je a jakou temnou minulost skrývá?

V hlavní roli: Elena Anaya a Pablo Molinero

Sdílejte s přáteli na Facebooku nejlepší filmy na Netflixu v roce 2023 a uspořádejte společný filmový večer!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial