Cestování

NEJLEPŠÍ KOUPALIŠTĚ V ČESKU: KAM SE JET V LÉTĚ OSVĚŽIT?

Teploty šplhají vzhůru a vy se těšíte, jak si odpočinete na koupališti a zchladíte se? Vyrazte na nejlepší koupaliště v Česku a inspirujte se naším výběrem. Kde se bude líbit celé rodině? Tipy na nejlepší koupaliště jsou tu!

Lidé ve vodě na nejlepším koupališti v Česku

1. Nejlepší koupaliště v Praze

Chcete utéct z rozpálených ulic Prahy? Osvěžte se na koupališti, kde se můžete těšit na klidná zákoutí, tobogány a atrakce pro děti. Kam jít na koupaliště v Praze?

2. Nejlepší koupaliště ve Středočeském kraji

Středočeský kraj je bohatý na letní koupaliště s bazény, tobogány, slunečními lehátky a nabídkou vodních sportů. Kam jít na koupaliště ve Středočeském kraji?

3. Nejlepší koupaliště v Jihočeském kraji

Jihočeský kraj je v létě ideálním pro ty, kteří hledají únik z města a vyžití pro celou rodinu. Kam jít na koupaliště v Jihočeském kraji?

4. Nejlepší koupaliště v Plzeňském kraji

V Plzeňském kraji najdete koupaliště, kde si zaplavete v bazénech, užijete vodní sporty a zrelaxujete na lehátku pod slunečníkem. Kam jít na koupaliště v Plzeňském kraji?

kluci na nejlepším koupališti v Česku

5. Nejlepší koupaliště v Karlovarském kraji

V Karlovarském kraji si užijete léto v termálních bazénech, na venkovních koupalištích a přírodních jezerech. Kam jít na koupaliště v Karlovarském kraji?

6. Nejlepší koupaliště v Ústeckém kraji

Každé koupaliště v Ústeckém kraji má své kouzlo. Připravte se na zábavu v bazénech u řeky nebo zatopených lomech. Kam jít na koupaliště v Ústeckém kraji?

7. Nejlepší koupaliště v Libereckém kraji

Vyměňte procházky po Libereckém kraji za koupání pod širým nebem. Dopřejte si osvěžení a relaxaci! Kam jít na koupaliště v Libereckém kraji?

8. Nejlepší koupaliště v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj láká na přírodu Českého ráje i osvěžení v letních měsících v bazénech a na přírodních koupalištích. Kam jít na koupaliště v Královéhradeckém kraji?

žena na nejlepším koupališti v Česku

9. Nejlepší koupaliště v Pardubickém kraji

Ponořte se v létě do chladivých vod a relaxujte u vody v Pardubickém kraji. Objevte přírodní a uměle vytvořená koupaliště. Kam jít na koupaliště v Pardubickém kraji?

10. Nejlepší koupaliště v kraji Vysočina

V kraji Vysočina nebudete mít nouzi o relaxaci, vodní sporty a skluzavky. Na své si přijdou všechny generace. Kam jít na koupaliště v kraji Vysočina?

11. Nejlepší koupaliště v Jihomoravském kraji

V Jihomoravském kraji si užijí spoustu zábavy milovníci bazénů, tobogánů a přírodních jezer. Kam jít na koupaliště v Jihomoravském kraji?

12. Nejlepší koupaliště v Olomouckém kraji

V Olomouckém kraji vás čeká ta pravá letní zábava. Užijte si nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli. Kam jít na koupaliště v Olomouckém kraji?

13. Nejlepší koupaliště v Moravskoslezském kraji

Navštivte nejlepší koupaliště v Moravskoslezském kraji. Osvěžte se po práci, vyrazte kempovat nebo jeďte za zábavou do aquaparku. Kam jít na koupaliště v Moravskoslezském kraji?

žena na nejlepším koupališti v Česku

14. Nejlepší koupaliště ve Zlínském kraji

Léto ve Zlínském kraji stojí za to. Těšte se na relaxaci, zábavu a radost v dětských očích. Kam jít na koupaliště ve Zlínském kraji?

Navštivte koupaliště, kde jste ještě nikdy nebyla. Inspirujte se těmito tipy a prožijte báječný den se svými přáteli a rodinou.

Sdílejte článek na Facebooku a informujte přátele, kam vyrazit v létě k vodě.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial