Krása

NOVÉ TRENDY V LÍČENÍ: 6 BEAUTY TIPŮ PRO MAKE-UP 2024!

Každý rok přicházejí vizážisté celebrit s novými trendy v líčení. Přinášíme vám přehled make-up trendů v roce 2024, které budete chtít napodobit. Jaké jsou nejnovější trendy v líčení, které uvidíte v tomto roce na celebritách a influencerkách? Více se dozvíte v tomto článku!

ženy sledující trendy v líčení a makeupu 2024

1. Jemně upravené obočí

žena s jemně upraveným obočím 2024

Tenké, husté, výrazné, decentní… Obočí podléhá trendům víc než cokoliv jiného. V roce 2024 uvidíme posun k jemnějšímu, krásně upravenému obočí. Důraz se klade na přirozeně vypadající obočí.

2. Éterická pleť

žena s éterickou pletí 2024

Ať už dáváte přednost glass skin nebo matné pleti, hitem bude étericky vyhlížející pleť. Zářivá, přirozená a šťavnatá. Matná pleť je zpět, ale se zářivými odlesky, kterých docílíte díky rozjasňujícímu primeru.

3. Hravé oči

žena s hravě namalovanýma očima 2024

Tento rok se zaměřte na oči. Na výsluní se vrací modré oční stíny a grafické oční linky s matným pastelovým nádechem. Oslňte výrazným pohledem, který přiková každého muže k zemi.

4. Koketní tváře

žena s koketně nalíčenými tvářemi

Součástí make-upu pro rok 2024 budou koketní tváře. Začněte nanesením tekuté tvářenky na jablíčka tváří a poté naneste krémovou tvářenku pro větší hloubku a sytost.

5. Romantické matné rty

žena s matnou rtěnkou

Matná rtěnka se bude nosit tento rok v neotřelých barvách. Matné rty naberou v roce 2024 na obrátkách a do popředí se dostanou jasnější odstíny ve variaci růžové a červené. Dalším trendem bude efekt rozmazaných matných rtů.

TIP: Naneste matnou rtěnku na vnitřní část rtů pomocí nadýchaného štětečku a pomalu ji roztírejte do středu a na vnější rty.

6. Přírodní řasy

žena s přírodními řasami

Vizážisté celebrit předpovídají, že letos budou ženy více investovat do zdraví a krásy svých přirozených řas. Namísto prodlužování a lepení umělých řas budou v kurzu séra na řasy a řasenky pro zvětšení objemu, které vám pomohou dosáhnout svůdného pohledu.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial