Otestovali jsme

OTESTOVALI JSME: BIO GINGER SHOT SOLEVITA LIDL

Máte po zimě oslabenou imunitu? Nebo se potýkáte s jarní únavou? Zkuste Ginger Shot Solevita z Lidlu, který vás pořádně nakopne. Naše redaktorka Anna ho ochutnala a prozradí vám, jakou má Ginger Shot chuť a co to s ní udělalo. Test dalšího produktu je tu!

BIO Ginger Shot Solevita Lidl

BIO Ginger Shot Solevita z Lidlu: velká síla v malém balení

Jednoho dne mě takhle popadla mánie, že musím zhubnout, pročistit tělo a zlepšit trávení. Šmírovala jsem v Lidlu, co bych si koupila, aby mi to zahnalo chuť na sladké a nějakým zázračným způsobem detoxikovalo tělo. A vida, objevila jsem mezi fresh džusy malý a nenápadný nápoj BIO Ginger Shot Solevita Lidl. Jak to, že jsem ho nikdy nevšimla? Okamžitě jsem si ho dala do nákupního košíku a pelášila k pokladnám.

Co na plat, že to má jen 150 ml a stojí to 24,90 Kč. Zdraví něco stojí, ne? Dočetla jsem se, že je nápoj výborný k posílení imunity v podzimním období. Sice je venku jaro, ale pro jarní očistu je to perfektní!

Barva, chuť a hustota: zázvor, který má sílu

Nápoj BIO Ginger Shot Solevita Lidl jsem pořádně protřepala a nalila do sklenky. Hustotu a barvu to má jako fresh pomerančový džus. Lákavá zázvorová vůně se mi linula kolem nosíku a okamžitě se mi začaly sbíhat sliny.

JENŽE: Místo blaženého úsměvu jsem se šklebila kyselostí a kulila oči, protože nápoj zatraceně pálil. Ať žije zázvor! Jak se říká, co je zdravé, to není dobré: pod to se vám podepíšu. Z prvního loku jsem nebyla vůbec nadšená. Ale co, přece to nevyliju do dřezu. Ucucávala jsem to při práci a pomalu si zvykala na chuť. Zasytilo mě to, prohřálo a dalo pocit, že je moje tělo nakoplé lépe než po ranní kávě.

zázvor

Co obsahuje BIO Ginger Shot Solevita Lidl?

  • Plechovka se 150 ml nápoje má jen 213 kJ.
  • Podíl ovocné složky: 75 procent
  • Podíl zázvorové šťávy: 25 procent
  • Složení: 65 % jablečné šťávy, 25 % zázvorové šťávy a 10 % citronové šťávy z ekologického zemědělství; kyselina L-askorbová

Trvanlivost to má více jak rok, a tak si říkám, jestli není lepší udělat si svoje čerstvé Smoothie.

BIO Ginger Shot Solevita Lidl a zdraví

Každopádně pro rychlé posílení imunity je Ginger Shot skvělý. Něco na mě lezlo (a chlap to nebyl) a cítila jsem náběh na rýmu. Dala jsem si jeden Shot Solevita a během dne jsem už byla v pohodě. Může to mít (ale nemusí) souvislost právě s tímto nápojem.

BIO Ginger Shot Solevita a pálení žáhy

jelikož trpím na pálení žáhy, byla jsem zvědavá, co se mnou kyselý nápoj udělá. Chvíli mi stoupaly nahoru žaludeční šťávy, ale pak se to uklidnilo. Pokud trpíte na pálení žáhy nebo máte jiné žaludeční problémy, nejprve se poraďte se svým lékařem. Nápoj sice obsahuje zázvor, který pomáhá harmonizovat trávení, ale nápoj mi úplně nesedl.

Resumé na závěr

Nápoj BIO Ginger Shot si v budoucnu ještě koupím, ale nevidím to na pravidelné popíjení. Nejen vzhledem k ceně, ale i kvůli kyselosti. Na posílení imunity to ale může fungovat lépe jak syntetický vitamin C (čistě můj osobní názor).

Obsah balení: 150 ml

Cena 04/2023: 24,90 Kč v prodejnách LIDL

V nabídce: 3 druhy BIO Shotů Solevita

Hodnocení redaktorky: 6 z 10

Sdílejte článek na Facebooku a řekněte kamarádkám o nápoji pro posílení imunity!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial