Láska a vztahy

PLÁNOVANÝ SEX: FUNGUJE NEBO UBÍRÁ NA PROŽITKU?

V dnešní uspěchané a rušné době nám nezbývá čas na sex a intimita ustupuje do pozadí. Čím víc nám zasahuje do života práce a péče o rodinu, tím méně máme prostoru na sex. Je to jeden z mnoha důvodů, proč bychom se měli zbavit představy, že jen spontánní sex je dobrý sex. Prozradíme vám, proč plánovaný sex funguje a jaké má výhody!

partneři mají plánovaný sex

Plánujte a nenechávejte sex náhodě

Kdo kdy vlastně řekl, že spontánní a žhavý sex je nejlepší sex, jaký můžete ve vztahu zažít? Málokterá žena má náladu vrhat se na partnera, když má diář plný schůzek, připomínek a úkolů. Proč by tedy měla nechávat náhodě něco tak důležitého, jako je sex?

Je vám plánování sexu proti srsti? Ve skutečnosti je to skvělý způsob, jak zajistit, aby se ze vztahu neztratila intimita. Sex pro vás musí být prioritou ať se děje, co se děje.

Představte si tyto situace:

  • V prvním týdnu si naplánujete něžný večer, kdy se sladce líbáte a mapujete svoje těla.
  • V druhém týdnu překvapíte partnera famózním orálním sexem a necháte si ho oplatit.
  • V třetím týdnu navodíte romantickou atmosféru a namasírujete partnera, nebo jen tak budete ležet vedle sebe, hladit se po tvářích, užívat si vzájemné doteky a povídat si o svých nejtajnějších touhách.

Přesně tohle je krása plánovaného sexu. Nejde o to, že se každou sobotu ve 22 hodin svléknete a zalezete do postele. Jde o to, že si s partnerem vyhradíte čas, po který se budete soustředit na váš vztah.

partneři spí po plánovaném sexu

Stále nemůžete přijít na chuť plánovanému sexu?

Máme pro vás 3 neprůstřelné důvody, proč si naplánovat sex s partnerem:

1. Nebude vás trápit, že jste zmeškala příležitosti

Poznamenejte si do diáře datum a čas sexu a přestanete mít výčitky, že byste měla mít sex častěji. Vášeň již nebude nepolapitelnou iluzí – budete to mít naplánované v diáři a přizpůsobíte si tomu denní program.

2. Naladíte se na sex

Očekávání. To sladké očekávání, že vám bude dobře po těle a po duši. Nalaďte se od rána na sex a uvidíte, že budete odpočítávat čas. Posílíte tím svou touhu a rozdmýcháte v sobě oheň vášně.

3. Oživíte partnerské spojení

Plánování sexu bychom mohli přirovnat k rande dvou roztoužených milenců. Vrátíte se do doby, kdy jste spolu začínali a prožívali jste líbánky. Zažehnete novou jiskru, která se z dlouhodobých vztahů vytrácí.

Sdílejte článek na Facebooku a diskutujte, jaké jsou výhody a nevýhody plánovaného sexu!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial