Streamování

PODZIMNÍ NOVINKY NA NETFLIXU V ROCE 2023: TIPY NA FILMY, SERIÁLY A DOKUMENTY

Také milujete podzim, protože stihnete zhlédnout více filmů a seriálů? Zachumlejte se pod deku a pusťte si žhavé novinky na Netflixu, s kterými zapomenete na nedostatek sluníčka a depresivní nálady. Připravte se na pořádnou podzimní jízdu!

žena se dívá na podzimní novinky na Netflixu 2023

Podzimní novinky 2023 na Netflixu: od Zaklínače až po dokumenty

Na podzim se rozhodně nebudete nudit se streamovací platformou Netflix. Zapomeňte na seriály s reklamami a filmy, které jste viděla tisíckrát. Netflix má pro vás řadu novinek!

1. Jak se dožít stovky: Tajemství modrých zón (dokumentární série)

Kroutíte nevěřícně hlavou nad lidmi, kteří se dožívají stovky a směle mají nakročeno k dalším rokům života? Vyrazte s Danem Buettnerem do pěti jedinečných míst naší planety, kde lidé žijí neobvykle dlouhý život plný zdraví a energie.

2. Zaklínač (seriál o několika sériích, další v plánu roku 2024)

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie… Napínavý seriál, který vás jen tak nenechá usnout!

Hrají: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan

3. Kdo je Erin Carterová? (seriál o 7 epizodách)

Britská učitelka žije v Barceloně poklidným životem. Dokud nedojde k ozbrojenému přepadení v supermarketu, které odhalí její tajemství… A násilnou minulost.

Hrají: Evin Ahmad, Sean Teale, Denise Gough

4. Jak zaháčkovat doktora (filmová komedie)

Zapomenuté rybářské městečko získá skvělou příležitost, jak se vyšvihnout na výsluní – a jeho obyvatelé se ji rozhodnou chytnout za pačesy pomocí lsti na doktora.

Hrají: Memo Villegas, Pierre Louis, Yalitza Aparicio

5. Nezlomná srdce (dokumentární filmová série)

Sledujte osudy šesti účastníků celosvětové soutěže Invictus Game 2022, kterou na pomoc zraněným vojákům založil britský princ Harry.

Hrají: Princ Henry z Wallesu

podzimní novinky na Netflixu 2023

6. Ultimátum: vzít se, nebo vzít roha? (reality show)

Provokativní reality show je tu: praštíme do toho, nebo to radši ukončíme? Sleduje reality show, ve které páry projdou náročnou zkouškou vztahu a na chvíli zažijí, jaké by to bylo s někým jiným.

7. Věčná láska na kvadrát (filmová série)

Ve třetím filmu ze série „Láska na kvadrát“ se zdá, že vášnivý románek Moniky a Enza skončí jako v pohádce. Nečekané odhalení nakonec pořádně zamíchá kartami…

Hrají: Adrianna Chlebicka,Mateusz Banasiuk,Ina Sobala

8. Spojení osudem (romantický seriál)

Právník v zajetí pradávné kletby se zaplete s úřednicí, která ji jako jediná může zrušit. A navíc to mezi nimi nečekaně začne jiskřit.

Hrají: Cho Bo-ah, Rowoon, Ha Jun

9. Black Mirror (seriál o 6 sériích)

Projekt britského Channel 4 Černé zrcadlo je antologií samostatných televizních povídek, zasazených do blízké budoucnosti. Mrazivě černohumorná série se prostřednictvím technologicko-paranoidního podobenství zamýšlí nad nečekanými a často nezamýšlenými důsledky prudkého rozvoje technologií.

Hrají: Jesse Plemons,Cristin Milioti,Jimmi Simpson

10. Sladké magnólie (seriál o 3 sériích)

Maddie, Helen a Dana Sue žijí v městečku Serenity na jihu USA a pomáhají si při řešení vztahů, práce i rodinných záležitostí.

Hrají: JoAnna Garcia Swisher, Brooke Elliott, Heather Headley

11. Ragnarök – Konec světa (seriál o 3 sériích)

V norském městečku, které sužuje znečištění a děsí tající ledovce, se konec světa zdá být až moc skutečný. K bitvě s dávným zlem bude potřeba legenda.

Hrají: David Stakston, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø

12. Depp vs. Heardová (dokumentární seriál)

Hollywoodem nedávno otřásl ostře sledovaný soudní spor, který na internetu způsobil úplné pozdvižení. V tomhle dokumentu poprvé zazní svědectví obou stran.

Hrají: Johnny Depp, Amber Heard

žena leží v posteli a dívá se na Netflix

13. Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (akční film)

Agentka ve službách záhadné mírové organizace musí co nejdřív zastavit hackerku, která se jim snaží ukrást nejcennější a zároveň nejnebezpečnější zbraň.

Hrají: Gal Gadot, Jamie Dornan, Alia Bhatt

14. Dívka v masce (seriál)

Holka z kanceláře, která se trápí svým vzhledem, si nasadí masku a v nočním vysílání se stane senzací internetu. Série osudových událostí jí ale převrátí život naruby.

Hrají: Ko Hyun-jung,Ahn Jae-hong,Yeom Hye-ran

15. Naše planeta II (dokumentární seriál o 2 sériích)

Tento velkolepý, ambiciózní dokument přibližuje přirozenou krásu naší planety a odhaluje, jak změna klimatu ovlivňuje všechny její živé tvory.

Hrají: David Attenborough

Sdílejte na Facebooku tipy na podzimní novinky na Netflixu!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial