Zaujalo nás

PROČ NESLAVIT HALLOWEEN Z DUCHOVNÍHO POHLEDU? ZAHRÁVÁTE SI S TEMNÝMI SILAMI

Halloween. Čím dál víc proniká do našich životů: školek, škol, firemních večírků a tanečních klubů. Jenže málokdo si uvědomuje, že nejde o nevinnou zábavu. Má to mnohem větší dopad na naše životy, než by se mohlo na první pohled zdát.

Halloween

Chcete v životě štěstí? A proč tedy slavíte Halloween?

Máte své rituály štěstí? Přejete si něco hezkého, když padá hvězda? Chcete pro sebe a svou rodinu prosperitu, lásku a zdraví? Tak proč slavíte Halloween a navlékáte své děti do děsivých kostýmů? Duchovní svět je všude kolem nás. Halloween je dnem, kdy jeho slavením na sebe sesíláte neštěstí. Již chápete zmínky o rituálech a padajících hvězdách, kterými na sebe přivoláváte štěstí? Halloween je přesně o opaku. Slavením Halloweenu jdete zlu přímo naproti.

Duchovní svět je skutečný, ať se nám to líbí nebo ne

Vítejte v temném satanském světě, který je důvěrně znám Johnovi Ramierezovi, bývalému satanistovi, který byl zachráněn Bohem před věčným zatracením. Je jen na vás, nakolik tomuto muži uvěříte. Ale není to jen jeho tvrzení, ale i tvrzení dalších bývalých satanistů, potažmo uvědomělých křesťanů. Halloween má mnohem větší dopad na naše životy, než jste si doposud myslela. Jenže mnozí lidé to nechtějí vidět. „Vždyť jde jen o nevinnou zábavu.“ Nebo: „Nevěřím na to, jsou to jen pohádky.“ Jste si opravdu jistá?

Znáte původ Halloweenu?

Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Tento svátek má kořeny v prastaré pohanské tradici dávných Keltů, kteří se loučili s létem a slavili v tento den příchod nového roku. Noc z 31. 10. na 1. 11. nesla název „magická noc Samhain“ podle keltského boha Samhaina, který byl podle víry starých Keltů pánem mrtvých. Magičnost této noci spočívala v tom, že Keltové věřili, že se v ní stírá hranice mezi mrtvými a živými a že je možné tuto noc s mrtvými komunikovat. 

Název vznikl zkrácením anglického „All-Hallows-eve“, tedy „Předvečer Všech svatých“. Dnes se většinou slaví tak, že se děti oblékají do strašidelných kostýmů, chodí od domu k domu a koledují o sladkosti. Svátek se slavil většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii nebo Novém Zélandu.

Dnes se rozšiřuje do stále více zemí. Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Typickými barvami jsou černá a oranžová. Dnes je tento importovaný pohanský svátek především předmětem zábavy a obchodu. Lidé jsou vyzýváni, aby vytvořili halloweenskou strašidelnou atmosféru maskami a strašidelnými kostýmy.

John Ramirez

Kdo je John Ramirez?

John Ramirez je bývalý satanista a okultista, který se nyní hlásí ke křesťanství a varuje před démonickým působením. John přiznává, že měl od dětství důvěrný vztah se satanem. Hovořil s ním dlouhé hodiny a oddaně mu sloužil. Satana nazýval tátou. Skrz čarodějnictví sesílal na lidi různé nemoci, praktikoval démonické obřady, obklopoval se lidmi z démonického světa a chodil do démonických církví. Údajně měl smlouvu s démony v Miami, Africe, New Yorku… To, co řekl veřejnosti, s tím se ztotožňují další lidé, kteří se pohybují v duchovním světě. Co tento učitel o duchovním boji pověděl o Halloweenu?

Nejvíce démonických útoků a vražd? O Halloween

„Místo toho, abychom ovlivňovali svět, tak svět ovlivňuje nás. Dnešní církve slouží zábavě. Církev je zábavní park, cirkus. Víte, já nikoho bavit nemusím. Já přinesu kříž Ježíše Krista a Bůh udělá zbytek. A Halloween je jeden z něj…

Pokud se podíváte na historii Halloweenu, rok za rokem, nejvíce démonických útoků, nejvíce pohřešovaných lidí, nejvíce lidských obětí, hřbitovů obrácených vzhůru nohama je o Halloweenu.

Ramirez také poukazuje na to, že právě masoví vrazi a agresivní útočníci v minulosti slavili Halloween. „Bez Halloweenu není ďábel. Ten démonický útok, ty démonické pevnosti, brány a portály… Čtyři až pět generací bude prokleto,“ upozorňuje na důsledky Halloweenu.

O Halloweenu uctíváte ďábla. Opravdu to chcete dělat?

„Začíná to slavením Halloweenu. Lidé jsou často lapeni tím, že slaví historický aspekt Halloweenu. Ale lidi, je to jen pohádka. Celý smysl Halloweenu je, že uctíváte ďábla, skláníte se před ďáblem.“

Ramirez popisuje své vlastní zkušenosti: „Já jsem dříve slavil Halloween a tu největší magii jsem dělal právě o Halloweenu. Zabíjel jsem, kradl jsem a ničil jsem křesťany a věřící. Ničil jsem vše, co se mi ten týden postavilo do cesty, už týden předtím jsem se připravoval. Rakve, kosti, jedy.

Halloween je protivnost, ohavnost v očích svatého Boha. Tak jak je možné, že chcete jít na Halloweenskou párty?“

Halloween

Slavením Halloweenu sesíláte neštěstí na 3 až 4 generací dopředu

„Bůh nikdy nenakázal věřícím, aby si před domy dávali dýně, aby si barvili dveře nebo aby si dávali pavučiny a pasti na okna. A všemožné skřety, démonické síly na vaše dveře a okna nebo okolo domu,“ popisuje halloweenské praktiky.

„Víte, pokud jste to dělali, je čas požádat Boha o odpuštění. Je čas zavolat Bohu o pomoc.

„Je čas zavřít dveře a přeřezat provazy, které má nepřítel (ďábel) na mě, na mou rodinu a na další 3 až 4 generace naší rodiny. Halloween je jed pro věřící i pro nevěřící,“ varuje.

Podívejte se zpětně na příběhy v novinách

„Pokud se podíváte na příběhy v novinách, které se tento rok stanou: kolik lidí zemře, kolik bude zavražděno, ubodáno, zastřeleno a pohřešováno během Halloweenu?“ ptá se Ramirez.

„Lidi, pokud si budete hrát s ohněm, budete smrdět jak spálené tousty. Pokud si hrajete s ohněm, tak do základů shoří celý váš dům. A nic vám nezbyde, protože ďábel přichází a hraje o všechno.“ Ramirez ví, o čem mluví.

Halloweenem zvete démony do svých životů

„Ďábel je strategický génius. Věřte mi, byl jsem v ďáblově mysli 25 let. A jeho mysl je plná strategií, jak polapit, zaútočit, zabít, ukrást a zničit. A jediný důvod, kvůli kterému to dělá je, aby vás to udrželo od kříže – vašeho účelu v životě – poznat Ježíše Krista.“ Mnoho lidí se tomuto ale stále vysmívá, a pak se diví, že se potýkají v životě s problémy, nemocemi a neštěstím.

Ramirez viděl peklo, a to ho přimělo se obrátit

Ramirez popisuje, co mu Bůh ukázal, když byl nejvlivnějším satanistou. „Lidi, byl jsem v pekle. Nevím, jak dlouho jsem tam byl, díky tomu jsem byl zachráněn. Jednu věc vám mohu říct, možná jsem tam byl 20 minut, možná půl hodiny, nevím. Ale byl jsem tam.“

„To bylo dost na to, aby mi to řeklo, že se mám obrátit od svých zlých cest, od 25 let uctívání ďábla.“

Ramirez si odnesl z pekla děsivý zážitek

To Ramirezovi stačilo k tomu, aby uvěřil. „Obrátil jsem se, protože pouhý záblesk toho, co to bylo, stačil k tomu, abych řekl „ANO“ Ježíši a „NE“ ďáblu. Představa, že jsem v pekle celou věčnost…“ Byl to pro něj skutečně děsivý zážitek.

„Jsou lidé, kteří dnes zemřou a začnou svůj první den v pekle. Nenechte se polapit lží a zmatením něčeho, co vypadá cool, dobře a neškodně. V pekle jste odděleni od svatého Boha. Jste odděleni od místa, které pro vás Bůh předurčil. Abyste s ním žili celou věčnost.“

Kdokoliv slaví Halloween, je prokletý

„A moje zpráva dnes je, přijíždí vlak a vy sedíte na kolejích. A já vám říkám, zmizte z těch kolejí. Chcete Halloween slavit? To je na vás. Ale já jsem zatroubil na roh a dnes vám říkám: KDOKOLIV SLAVÍ HALLOWEEN JE PROKLETÝ TAK, ŽE SI TO NEUMÍTE PŘEDSTAVIT. Je čas se obrátit k Ježíši Kristu. Amen.“ Ramirez se snaží o to, aby lidé otevřeli oči a pochopili duchovní boje na naší zemi.

Zamyslete se

Je na každém z vás, na jakou stranu se obrátíte. A je na každém z vás, zda tomu věříte nebo ne. Co když je to ale všechno pravda a vy skutečně sedíte s celou rodinou na kolejích a díváte se na příjezd vlaku?

Zdroj: YouTube.com, vira.cz

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial