Láska a vztahy

PROWLING: NOVÝ TREND V SEZNAMOVÁNÍ, NA KTERÝ SI DEJTE POZOR

A máme tu zase jeden neblahý trend, který se týká seznamování a randění: prowling. Není to o tom, že by se muž najednou bez vysvětlení vypařil, ani o tom, že se vám méně a méně ozývá. Podle našeho názoru je to ještě zákeřnější. Zjistěte, jestli jste se nestala obětí takového predátora, který si libuje v prowlingu.

žena prožívá prowling s mužem predátorem

Realita online seznamování

Člověk by si myslel, že díky seznamovacím aplikacím bude snadné někoho poznat a zamilovat se. Realita je ale bohužel jiná. Prowling zasadil online seznamování a randění další ránu a může vám seznamování natolik znechutit, že se raději odhlásíte ze všech seznamek.

Co je PROWLING?

Takže, co je přesně ten podivný výraz „prowling“? Věřte, že si ho nepřeje zažít žádná žena, a přece se můžete stát obětí predátora i vy. Připluje do vašeho života, poblázní vás, omotá si vás kolem prstu, vezme vás do luxusní restaurace, naplánuje společné výlety – a hle, druhý den neodpoví ani na zprávu.

V tomhle okamžiku máte pocit, že jste se setkala s ghosterem, který se rád vypaří bez vysvětlení. A když se smíříte s tím, že tento muž nebyl pro vás a chcete jít dál, znovu se objeví na scéně. Pošle vám okouzlující zprávu a nenamáhá se ani vysvětlit, proč se odmlčel.

Jste zmatená, protože se o vás v jednu chvíli zajímá a v druhou chvíli se chová jako kus ledu. Nekomunikuje, neodpovídá na zprávy. Není to tím, že byste ho něčím odradila, jen s vámi nechce vztah. A tak zatímco čeká, až se objeví žena, se kterou by chtěl prožít zbytek svého života, zahání nudu a dlouhou chvíli s někým, v jehož společnosti je mu fajn. S VÁMI.

žena prožívá prowling s mužem predátorem

Jak nepadnout do léčky prowlerovi?

Chápeme, že je snadné nechat se poblouznit a kývnout na další schůzku s někým, kdo se vám opravdu líbí. Ale zadržte: stojí vám za to? Muž prowler se chová nenuceně a očekává, že navážete tam, kde jste minule skončili. Naše milé ženy, nepodléhejte mu. Je to past! Utněte s ním veškerý kontakt a neztrácejte čas s někým, pro koho jste jen rozptýlením, než potká tu pravou. Ponižující, nemyslíte?

Sdílejte článek na Facebooku a varujte kamarádky před prowlery.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial