Streamování

RECEPT NA LÁSKU: TURECKÁ TELENOVELA PLNÁ EMOCÍ A PIKANTNÍCH ZÁPLETEK

Turecké telenovely vás přenesou do slunného Istanbulu. V tomto architektonickém skvostu se odehrává telenovela Recept na lásku, kde si zahráli hlavní roli Can Yaman a Özge Gürel. Čím si tato turecká telenovela získala srdce divaček nejen v Česku, ale po celém světě?

žena a muž v objetí u moře

Hledáte recept na lásku? Özgür a Ezgi vám ho prozradí!

Recept na lásku je turecký romantický seriál z roku 2020, který sleduje příběh Özgüra Atakaye, bohatého a cynického restauratéra, který nevěří na lásku, a Ezgi Damir, mladé a optimistické ženy, která naopak touží po romantické lásce.

Osudové setkání

Recept na lásku je turecká telenovela plná humoru, romantiky a napětí. Nabízí únik do světa plného krásných lidí, luxusních restaurací a okouzlujícího Istanbulu. Dějová linie je poutavá a plná překvapivých zvratů, které vás udrží v napětí až do konce. Özgür a Ezgi se setkají náhodou a hned mezi nimi přeskočí jiskra, kterou si ani jeden nepřipouští. Jejich vztah se od začátku vyvíjí komicky a chaoticky. Ezgi má smůlu v lásce a požádá Özgüra, aby ji naučil, jak sbalit muže, kterého miluje, a na oplátku bude před jeho matkou předstírat, že je jeho partnerka.

Özgür a Ezgi tráví čím dál tím více času spolu a pomalu se do sebe zamilovávají. Ale jejich cesta k lásce není jednoduchá. Musí čelit překážkám v podobě Özgürovy minulosti, Ezginých pochybností a intrikám lidí ze svého okolí.

Seriál si zamilujete, pokud:

  • Máte ráda romantické komedie s trochou dramatu.
  • Hledáte seriál, u kterého se budete moci odreagovat a pobavit.
  • Zajímá vás turecká kultura a gastronomie.
  • Toužíte po pohádkové lásce a věříte v šťastné konce.
  • Trpíte syndromem tzv. hodné holky, kterou chlapi nakonec vždy opustí…

Recept na lásku: Zajímavosti, které jste možná nevěděla

  • Seriál se stal hitem v mnoha zemích: Recept na lásku si získal srdce diváků nejen v Turecku, ale i v dalších zemích světa, včetně Slovenska, Česka, Polska, Bulharska, Rumunska a Řecka.
  • Can Yaman a Özge Gürel se díky seriálu Recept na lásku stali idoly žen a mužů po celém světě. Oba herci oslnili fanoušky nejen svým hereckým talentem, ale i krásou a charisma.
  • Seriál má i humornou stránku: Recept na lásku není jen romantická telenovela, ale obsahuje i mnoho humorných prvků. Komické scény a dialogy vás zaručeně rozesmějí.
  • Seriál se natáčel na krásných lokacích: Recept na lásku se natáčel v Istanbulu a dalších krásných tureckých lokalitách. Díky tomu si můžete během sledování seriálu užít virtuální prohlídku Turecka.
  • Seriál měl mít původně více dílů. Konzervativní Turecko ale nemohlo „rozdýchat“ sexuální scény a divokou minulost hlavního hrdiny. Z natáčení další série proto sešlo.

Turecká telenovela Recept na lásku má celkem 48 dílů.

pohled na Istanbul z moře

Hlavní hrdinové seriálu Recept na lásku

Özgür Atakay (Can Yaman): Bohatý a cynický restauratér, který nevěří v lásku. Je arogantní a namyšlený, ale pod jeho drsnou slupkou se skrývá zranitelné srdce. Özgür se zamiluje do Ezgi a pomalu se mění v laskavějšího a ohleduplnějšího muže.

Can Yaman je turecký herec, který se narodil v roce 1989. Proslavil se rolemi v seriálech Dolunay (Příchuť lásky) a Erkenci Kuş (Zasněná láska). Za roli Özgüra Atakaye v Receptu na lásku získal několik ocenění, včetně ceny Zlatý motýl pro nejlepšího herce v hlavní roli.

Ezgi Damir (Özge Gürel): Mladá a optimistická žena touží po pohádkové lásce. Je laskavá, soucitná a vždy ochotná pomoct druhým. Ezgi se zamiluje do Özgüra a s trpělivostí a láskou mu pomáhá překonat jeho minulost.

Özge Gürel je turecká herečka, která se narodila v roce 1987. Proslavila se rolemi v seriálech Kiraz Mevsimi (Třešňová sezóna) a Dolunay (Příchuť lásky). Za roli Ezgi Damir v Receptu na lásku získala cenu Zlatý motýl pro nejlepší herečku v hlavní roli.

Turecká telenovela Recept na lásku má celkem 48 dílů, které najdete na platformě Voyo.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial