Streamování

ROMANTICKÉ FILMOVÉ LÉTO 2023: NEJLEPŠÍ FILMY NA NETFLIXU PRO LETNÍ KINO VEČERY

Také máte léto spojené s láskou, dobrodružstvím, dovolenou a opalováním? Nechte se okouzlit letní atmosférou a zhlédněte nejlepší filmy na Netflixu pro léto 2023. Zavzpomínáte na teenagerský věk a prožijete milostné drama. Jakých 20 filmů jsme pro vás vybrali pro letní kino večery?

žena sleduje nejlepší filmy na Netflixu

1. Poslední léto (2019)

Teenageři ze chicagské střední školy prožívají před nástupem na vysokou školu zásadní léto. Zápasí se svými sny, vztahy i svojí identitou.

Hodnocení ČSFD: 54 %

2. Letní kemp (2021)

Problémový puberťák zariskuje a odjede na letní tábor. Tam se nečekaně zamiluje a najde si kamarády i místo, kam skutečně patří.

Hodnocení ČSFD: 45 %

3. Láska a Gelato (2022)

Lina chce splnit před nástupem na vysokou školu poslední přání své matky. A tak odcestuje na léto do Říma, kde ji čeká romantika, dobrodružství – a fantastická zmrzlina.

Hodnocení ČSFD: 43 %

4. Letní úlet (2022)

V létě před nástupem na vysokou školu potkává svědomitá Auden tajemného Eliho. A právě s ním začne noc co noc naplno prožívat bezstarostné mládí, které jí tolik chybělo.

Hodnocení ČSFD: 53 %

5. Pod žhavým sluncem (2020)

Parta teenagerů se během prázdnin na plážích v Riccione rychle spřátelí a společně řeší romantické vztahy a letní lásky.

Hodnocení ČSFD: 59 %

6. Pod žhavým sluncem: Amalfi (2022)

Vincenzo a Camilla se dali dohromady loni v Riccione. Teď se znovu setkávají a vyráží na dovolenou na malebné Amalfinské pobřeží. Jak silná je jejich láska?

Hodnocení ČSFD: 57 %

žena a muž letní láska

7. Nekonečná láska (2014)

Žhavá první láska dvou teenagerů se začíná měnit v posedlost, když se je rodiče pokusí přimět, aby jeden na druhého zapomněli. Remake kultovní klasiky z roku 1981.

Hodnocení ČSFD: 61 %

8. Loni v létě (2021)

Šestnáctiletý Denis tráví prázdniny v přímořském městečku, kde se snaží sbalit svou dětskou lásku. A do toho ještě řeší milostný trojúhelník…

Hodnocení ČSFD: 48 %

9. Prodloužený víkend (2013)

Vězeň na útěku najde útočiště u cizí ženy se synem. Nečekaně se s nimi sblíží a pomůže jim vyléčit staré rány…

Hodnocení ČSFD: 74 %

10. V létě (2006)

Muž, který si ve Francii po druhé světové válce najde práci na rodinné farmě, se tam brzy zaplete do složitého milostného trojúhelníku.

Hodnocení ČSFD: 69 %

11. Pěkně daleko (2023)

Máma od rodiny vyrazí na jeden z chorvatských ostrovů, kde zdědila dům. Na téhle spontánní výpravě pak znovu najde radost ze života a možná i novou lásku.

Hodnocení ČSFD: 59 %

12. Do dobrých rukou (2022)

Je sama na dítě, proti smrtelné nemoci nemá šanci a strach o budoucnost jejího tvrdohlavého šestiletého syna jí nedá spát. Pak ale narazí na milého svobodného chlápka.

Hodnocení ČSFD: 71 %

13. Dokonalá souhra (2022)

Ctižádostivá obchodnice s vínem má políčeno na velkého klienta a upíše se kvůli tomu k práci na ovčí farmě v Austrálii. Tam jí ale padne do oka drsný, záhadný rančer.

Hodnocení ČSFD: 54 %

těhotná žena a muž na pláži

14. Turistický průvodce láskou (2023)

Práce pro cestovku ji zavede až do Vietnamu, kde se seznámí s bezstarostným průvodcem. Ten jí pak předvede, že život může být jedno krásné dobrodružství.

Hodnocení ČSFD: 53 %

15. Penzion osamělých srdcí (2019)

Manažerka v sanfranciské společnosti vyhraje penzion na Novém Zélandu. Rozhodne se opustit městský život a starou nemovitost předělat s pomocí fešného řemeslníka.

Hodnocení ČSFD: 50 %

16. Milf (2018)

Tři kamarádky se vydají na jih Francie, aby hodily za hlavu smutek i zlomená srdce. I když jim je přes čtyřicet, vrhnou se do žhavých radovánek s mnohem mladšími muži.

Hodnocení ČSFD: 53 %

17. Letovisko lásky (2021)

Vztah jí nevyšel a kariéra taky nestojí za nic, a tak tahle zpěvačka vezme kšeft v načančaném ostrovním letovisku, kde se úplnou náhodou žení její bývalý snoubenec.

Hodnocení ČSFD: 51 %

18. Toscana (2022)

Šéfkuchař se z Dánska vypraví do Toskánska prodat podnik po svém otci. Narazí tam ale na ženu, kvůli které přehodnotí svůj přístup k životu i lásce.

Hodnocení ČSFD: 51 %

19. Chytla nás vlna (2021)

Dva náctiletí blázni do plachtění se do sebe zamilují na letním kurzu na Sicílii. Bolestná pravda je ale donutí rozhodnout se, jak budou čelit nemilosrdné realitě.

Hodnocení ČSFD: 59 %

žena a muž si dávají polibek

20. Hluboce pod vlivem (2022)

Vizuálně působivé romantické drama o talentované mladé ženě, která naváže hluboký, ale destruktivní vztah s instruktorem potápění bez kyslíku a rekordmanem v jedné osobě.

Hodnocení ČSFD: 54 %

Nenechte si ujít tyto nejlepší letní filmy na Netflixu. Opražte popcorn, udělejte chlebíčky a pozvěte kamarádky na holčičí filmový večer!

Sdílejte článek na Facebooku a dejte ostatním tip na nejlepší letní filmy na Netlixu.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial