Zaujalo nás

SENZAČNÍ ZJIŠTĚNÍ: ŽENY S „VELKÝMI ZADKY“ JSOU CHYTŘEJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ, TVRDÍ STUDIE

Ženy, všimly jste si, jak jsou poslední dobou oslavovány velké zadky? Některé z nás si dokonce dávají do hýždí implantáty – a my šťastnější máme polokoule zadarmo! Kromě toho jsou ženy s větším pozadím chytřejší a zdravější. Alespoň to tvrdí studie, která byla provedena na 16 tisících ženách.

žena s větším zadečkem

Velké zadky, plné boky a oblá stehna: benefity pro zdraví

Nevím, jak vy, ale mám tu zkušenost, že mužům se větší zadečky líbí. A nejen zadečky, ale i boky, plné poprsí a oblá stehna. Nemějte trauma z toho, že máte objemnější pozadí. Ve skutečnosti si můžete gratulovat! Velké zadky nejen dobře vypadají, ale také jsou dobré pro vaše zdraví. Nedávno jsem narazila na tuto studii, kterou provedla Oxfordská univerzita. Zmapovala 16 tisíc žen s většími než průměrnými zadečky a došla k úžasnému poznání:

My ženy s většími zadečky jsme inteligentnější a také extrémně odolné vůči chronickým onemocněním!

Profesor Konstantinos Manolopoulos k tomu uvedl: „Názor, že rozložení tělesného tuku je důležitý pro zdraví, je znám již nějakou dobu. Teprve nedávno se ale ukázalo, že tuk na stehnech a na bocích skutečně prospívá zdraví. Znamená to, že vás tuk na zadku chrání.“

žena hýždě

Sláva větším zadečkům!

A teď ženy pozor: výsledky studie ukázaly, že ženy s velkými zadky a širšími boky mívají nižší hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a vyšší hladinu zdravých omega-3 tuků. Navíc vám velké zadečky pomáhají udržet optimální hladinu hormonů zodpovědných za regulaci hmotnosti.

Tuková tkáň v zadečku zachycuje škodlivé tukové částice a zabraňuje kardiovaskulárním onemocněním.

Je ale třeba poznamenat, že takto to nefunguje u žen, které mají tuk v horní části těla (zejména na břiše), nebo které jsou celkově obézní. V takovém případě se můžete potýkat s řadou zdravotních problémů: od vysokého krevního tlaku a cholesterolu až po cukrovku.

Ženy s většími zadečky – až půjdete ven, hrdě si oblečte upnuté džíny a vystavte svůj skvostný zadeček, který vás udržuje zdravé a dodává vám na přitažlivosti. Ne nadarmo pánové obdivují zpěvačku Jennifer Lopez a její pověstný velký zadek.

Sdílejte článek na Facebooku a řekněte tuto senzační zprávu svým obdařeným kamarádkám!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial