Otestovali jsme

TEST DOPLŇKU STRAVY STIMULEN PRO VĚTŠÍ PRSA

Tentokrát jsme se rozhodli otestovat doplněk stravy, který slibuje plnější dekolt, hormonální rovnováhu a větší sexuální apetit. Jak dopadl nezávislý test naší redaktorky Anny? Skutečně vám po Stimulenu „vyrostou“ prsa? Nenechte si ujít test doplňku stravy pro větší prsa Stimulen od Naturvita!

stimulen na růst prsou

Doplněk stravy Stimulen: měsíční kůra za pár korun

Co vám budu povídat: vysadila jsem antikoncepci a splaskla mi prsa. Nemohla jsem se smířit s tím, že mám najednou menší dekolt. Celé ty roky jsem byla zvyklá na prsa, která jsem rvala do podprsenky s košíčky velikosti C, a najednou se mám spokojit s béčkovými prsy? Zapátrala jsem na internetu, jestli existuje „něco“ (rozumějte zázrak z nebes za pár kaček), co by mi zvětšilo poprsí zpět na velikost C.

A protože ráda zkouším levné varianty produktů, zvědavě jsem klikla na odkaz na doplněk stravy Stimulen od české firmy Naturvita. Vím, že ženy kolem mě kdysi braly Biosil od Naturvita a vcelku si ho pochvalovaly. Řekla jsem si: „No co, přinejhorším budu o pár korun chudší a o další zkušenost s potravinovými doplňky bohatší.“

Cena Stimulenu? Ani ne stovka

Doplněk stravy Stimulen zakoupíte na internetu od 89 korun. Za tu cenu dostanete 60 tablet v tmavém plastovém obalu. Jedno balení vám vydrží až na 30 dnů podle toho, jestli berete dvě nebo tři tablety denně. Ano, jen DVĚ MALÉ TABLETY podivného zemitého zápachu vám mají přifouknout dekolt a také:

 • podpořit zdravý růst prsou
 • vyrovnat hladinu steroidních hormonů v ženském organismu
 • posílit sexuální touhu
 • zlepšit kvalitu sexuálního prožitku
 • potlačit vnitřní napětí a stres
 • posílit ženské sebevědomí
 • snížit intenzitu premenstruačního syndromu
 • snížit potíže související s menopauzou (od pocení až po podráždění)

O to všechno se zaslouží tři bylinky ve Stimulenu:

Ihned mě napadlo: „To všechno vážně dokážou TABLETKY ZA 89 KORUN???“ Hledala jsem, v čem je zádrhel. Chtěla jsem tomu přijít na kloub. Pustila jsem se do testování Stimulenu a každý den jsem užívala dvě tabletky. Pilulky se dobře zapíjejí a navíc malé balení nezabírá místo v kabelce.

žena s velkým poprsím díky stimulenu

Jak na mě účinkoval Stimulen od Naturvita?

Nebudu vám lhát. Stimulenu jsem nevěřila, ale zlákala mě cena, pozitivní recenze a vzpomínky na prsa velikosti C. Tablety Stimulen jsem brala zhruba týden a nenapadlo by mě, že tak rychle nastane nějaká změna. To vám jdu takhle doma kolem zrcadla a najednou si všímám, že se mi pod tričkem rýsují větší a pevnější prsa. Nevěřícně jsem si vyhrnula tričko. Opravdu, moje céčka jsou zpátky! Pro jistotu jsem se zvážila, jestli jsem jen neztloustla, ale vážila jsem stejně. Nešlo ani o bláznění hormonů. Prsa mi zůstala větší i po menstruaci.

Moje milé ženy… Ačkoliv jsem dost skeptická a nevěřím, že doplňky stravy fungují tak, jak výrobci uvádějí (zejména jde-li o krásnější poprsí, vlasy, nehty, pleť, vyhlazení celulitidy, hubnutí a podobně), musela jsem sama sobě přiznat, že to byla moje nejlepší investice za poslední měsíce. A mám neskutečnou radost, že budu mít v plavkách céčková prsa, na která jsem si taaaak zvykla (a přítel taky).

Účinek Stimulenu je nad moje očekávání

Ženy, nejde o reklamní sdělení, tudíž nemám důvod lhát. A ani v případě reklamního sdělení bych vám nelhala. Stimulen mi opravdu prsa zvětšil, zpevnil a na pohled mám prsa jako osmnáctiletá dívka (škoda, že jen prsa a ne rovnou celou postavu). Na moje prsa účinkuje Stimulen dokonale. Kdybych mohla, hned bych vám sem dala fotku svých prsou před a po. Ještě že nemám fotku PŘED, tak jsem toho ušetřena :).

Tím to ale končí. Ne, že bych si stěžovala, že mám zase svoje céčková prsa. Ale další změny jsem nezaznamenala. Nejsem víc sexuálně náruživá, ani mi neustoupil PMS. Chlácholím se tím, že Stimulen užívám teprve měsíc a třeba se časem stane další zázrak.

podprsenka pro zvětšené poprsí díky stimulenu

Recenze z internetu od žen jako jste vy

Dohledala jsem vám recenze od žen, které Stimulen vyzkoušely. Co o doplňku stravy uvádějí?

 • „Doporučuji, ale funkčnost výrobku se projeví až po dlouhodobém používání.“
 • „Určitě má vliv na zpevnění poprsí.“
 • „Skvělý nejen na pevnější prsa, ale hlavně při PMS!“
 • „Přípravek Naturvita Stimulen opravdu funguje, nenahradí chirurgický zákrok, ale ňadra jsou opravdu plnější a výraznější, přitom za velmi příjemnou cenu. Navíc je to přírodní produkt prospěšný i jinak. Mohu jen doporučit, tedy pokud nečekáte efekt plastické operace, kde bude velikost jistě větší.“
 • „Podle mých zkušeností tento produkt přispívá ke zpevnění a tím také k takovému omlazení prsou…“
 • „Zlepšení akné, lepší sexuální apetit a prožitek, jsem vyrovnanější a klidnější, velké zlepšení PMS. Nezaznamenala jsem účinek na prsa.“

Každá žena reaguje na Stimulen jinak. Já osobně ho mohu doporučit, protože mě poprsí pozvednul, vyplnil a zvětšil. Četla jsem, že po vysazení Stimulenu prsa opět „splasknou“, ale rozhodně to nebudu testovat a budu ho dál užívat.

žena v podprsence s většími ňadry díky stimulenu

Obsah balení: 60 tablet

Cena 03/2023: od 89 Kč na internetu, od 119 Kč v lékárnách

Hodnocení redaktorky: 9 z 10 (jeden bod za nulový vliv na sexuální apetit)

Sdílejte článek na Facebooku a poraďte kamarádkám doplněk stravy na zvětšení poprsí Stimulen!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial