Otestovali jsme

TEST MASKY NA VLASY KALLOS COSMETICS MILK

Máte problém se suchými nebo poškozenými vlasy? Zregenerujte je maskou na vlasy KALLOS. Naše redaktorka Anna otestovala balení masky na vlasy KALLOS COSMETICS MILK, speciálně vyvinutou pro suché a poškozené vlasy. Jak maska na vlasy dopadla? Čtěte test masky na vlasy značky KALLOS!

maska na vlasy Kallos
Aktuální cena Kallos maska pro suché a poškozené vlasy Milk 1000 ml v českých e-shopech: 62 Kč – 64 Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Maska pro suché a poškozené vlasy: navrátí vlasům lesk a pružnost

Když jsem narazila na kosmetiku značky Kallos, zaujala mě její cena, velká balení a relativně dobré recenze. Výzva byla jasná: otestovat masku na vlasy KALLOS na mých suchých a krepatých vlasech.

Běžné vlasové masky z drogerie mi nevyhovují. Vlasy po nich mívám hrubé, zacuchané a suché. Co tedy značka KALLOS, vedla si o poznání lépe? Jak dopadl test masky na vlasy KALLOS COSMETICS MILK?

Popis masky na vlasy s mléčnými bílkovinami

Masku na vlasy KALLOS s mléčnými proteiny zakoupíte v menším a větším balení. Já hned odvážně sáhla po masce o objemu 1 000 ml. Jako první mě zaujala bílým balením, které odráží složku v jejím složení: mléčné bílkoviny.

Vůně a konzistence masky na vlasy

Když jsem balení masky otevřela, hned mě zklamala vůně. Někomu je nepříjemná, pro někoho je jemná, někomu symbolizuje vůni čistoty – já v tom ale cítím cosi chemického.

Konzistence masky je sama o sobě hustá, což pro mě bylo naopak milým překvapením.

žena s dlouhými a hustými vlasy

Aplikace masky na vlasy: nestéká po vlasech

Maska na vlasy KALLOS při nanášení nestéká po vlasech. U některých masek na vlasy se mi stávalo, že mi sklouzla půlka dávky do vany. A rychleji se tak vypotřebovala.

 • Masku jsem si nanesla na umyté, vyždímané vlasy a nechala 5 minut působit.
 • Pokud se vám nechce čekat s hlavou nad vanou, prosušte vlasy ručníkem a aplikujte na vlhké vlasy. Poté si je sepněte skřipcem.
 • Masku jsem nanesla po celé délce vlasů, ale vynechala jsem oblast hlavy. Bála jsem se, abych neměla vlasy zplihlé.
 • Když jsem vlasy opláchla, již jsem cítila ten rozdíl: mokré prameny mi klouzaly mezi prsty a nemusela jsem je rozčesávat.
 • Ženy s krepatými vlasy chápou, jak mě potěšilo, že mi maska ulehčila práci s rozčesáváním vlasů.
žena s vlnitými vlasy

Jak vypadaly vlasy po aplikaci masky KALLOS?

Jsem jedním slovem… NADŠENÁ! Podivnou vůni jsem výrobci masky okamžitě odpustila. Výsledek byl WAAAAU. A jaké byly moje vlasy po vyfoukání?

 • dokonale hebké
 • zregenerované
 • pružné
 • hydratované – což po pobytu na slunci uvítáte
 • zacelené na struktuře
 • celkově zdravé na pohled

Masku na vlasy používám nejen jako masku na vlasy, ale každý den také jako kondicionér. Nechám ji chvíli působit a opláchnu vodou. Výsledem je stejně působivý.

Shrnutí na závěr: jaký mám z masky na vlasy KALLOS pocit?

Po první aplikaci jsem věděla, že masku na vlasy KALLOS COSMETICS MILK si budu kupovat opakovaně. Miluji levnou kosmetiku, která má skvělé výsledky. A tahle předčila všechny značkové masky na vlasy, které jsem kdy vyzkoušela.

žena s rovnými blond vlasy
Kallos maska pro suché a poškozené vlasy Milk 1000 ml lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 62 Kč do 64 Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Pokud rádi zkoušíte novou kosmetiku a hledáte kvalitu a velké balení za rozumnou cenu (v tomto případě za směšnou cenu), mohu vám KALLOS masku na vlasy s mléčnými proteiny jedině doporučit!

Obsah balení: 1 000 ml

Cena 08/2022: cca 64 Kč

Hodnocení redaktorky: 9 z 10 bodů (jeden bod dolů za vůni)

Napište nám do komentářů, jak hodnotíte tuto masku na vlasy!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial