Otestovali jsme

TEST SAMOOPALOVACÍHO KRÉMU NA OBLIČEJ SUNDANCE TEINT

Chcete mít krásně hnědý obličej v jakémkoliv ročním období? Dejte sbohem bledé pleti! Přinášíme vám test samoopalovacího krému na obličej z DM drogerie, který potěší cenou i velikostí balení. Jak dopadl test podle naší redaktorky Anny?

samoopalovací krém na obličej Sundance
Aktuální cena Sundance samoopalovací krém 75 ml v českých e-shopech: 49,90 Kč – 49,90 Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Samoopalovací krém na obličej: tvář jako políbená od slunce

Samoopalovacích krémů, pěn a mlék jsem vyzkoušela za poslední roky bezpočet. Díky samoopalovacím produktům jsem stále opálená a pokožka vypadá zdravě. Pravda – mám období, kdy chodím do solária, a pak období, kdy se mažu „samoopalováky“. Ale jedna oblast na těle rychle vybledne: obličej. V  DM prodejně jsem našla samoopalovací krém na obličej, který měl můj problém vyřešit. Jak dopadl test samoopalovacího krému na obličej SUNDANCE TEINT?

Popis samoopalovací krému: veganský produkt

SUNDANCE TEINT samoopalovací krém na obličej jsem použila jen na tvář, ale můžete ho aplikovat také na tělo. DM drogerie deklaruje, že výrobek neobsahuje alkohol, barviva, hliníkové soli, konzervační látky, nanočástice, parafíny ani parabeny. HURÁ, produkt je vegan!

Konzistence samoopalovacího krému: nemastí ani nevysušuje pleť

Krém má lehkou konzistenci, což jsem jako majitelka smíšené pleti uvítala.

  • Krém je vcelku řídký a nemastí mi pleť.
  • Zároveň pleť hydratuje a nezpůsobuje pnutí na sušších místech.
  • Má bílou barvu a příjemné aroma.
obličej opálené ženy

Aplikace samoopalovacího krému: lehce se roztírá

Líbí se mi, že je krém v tubě a nemusím ho nabírat prsty (ženy s dlouhými nehty pochopí, proč tolik jásám). Zároveň se tak do krému nedostanou bakterie a nezkazí se.

  • Skvěle se roztírá a nezanechává žádné stopy (chápejte šmouhy).
  • Rychle se vstřebává a „netíží“ na obličeji.

Před aplikací byste si měli udělat peeling. Já jsem ho ale vynechala, protože mám pleť hladkou. Používám sérum Astrid vitamin C, které vyhlazuje pleť a zabraňuje tvorbě zrohovatělé kůže. O tomto skvělém séru vám určitě udělám recenzi!

  • Krém mi nevytvořil nevzhledné okraje u linie vlasů a obočí. Přesto ho na těchto místech dobře rozetřete „doztracena“.

Jak pleť vypadala několik hodin po aplikaci?

Krém jsem si nanesla večer před spaním a ráno se probudila s přirozeně opálenou pletí. Výrobce uvádí, že pleť zhnědne po 2 až 6 hodinách. Na mé pleti nevytvořil krém žádný žlutý ani nepřirozený odstín. Jsem z tónu pleti nadšená hned po první aplikaci. Pleť vypadá zdravě, zářivě a nikdo by nepoznal, že to není pravé opálení. Krém mě překvapil a od tak levného produktu bych to nečekala.

žena s ručníkem na hlavě má radost z opálené pleti

Jak dlouho mi vydržela pleť opálená?

Krém nezanechává stopy na polštáři, a to se mi pleť na některých místech opravdu mastí. Samoopalovací krém na obličej SUNDANCE TEINT se ale relativně rychle smývá – naštěstí rovnoměrně. Při čištění pleti jsem ho lehce setřela mýdlem a tonizující vodou. Podle potřeby nanášejte krém po každém umytí obličeje. Mně ale stačí aplikovat krém večer, případně až druhý den ráno před nanesením make-upu.

Shrnutí na závěr: jaký mám z krému pocit?

Samoopalovací krém na obličej SUNDANCE TEINT z DM drogerie mě mile překvapil. Našla jsem produkt, který mi zajistí opálený obličej po celý rok. Nezanáší póry, hydratuje pleť a má lehkou konzistenci. Opálení vypadá přirozeně a vydrží do dalšího důkladného čištění pleti. Poté je nutné aplikovat další vrstvu. Samoopalovací krém SUNDANCE TEINT mohu s klidným srdcem doporučit!

žena pije nápoj venku na trávě
Sundance samoopalovací krém 75 ml lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 49,90 Kč do 49,90 Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Obsah balení: 75 ml

Cena 08/2022: 49,90 Kč

Hodnocení redaktorky: 9 z 10 bodů

Napište nám do komentářů, jestli jste vyzkoušeli tento samoopalovací krém a jak ho hodnotíte!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial