Otestovali jsme

TEST SYPKÉHO MINERÁLNÍHO PUDRU REVOLUTION BANANA LIGHT BAKING POWDER

Potřebujete zafixovat make-up? Zbavit se lesku? Získat pěstěný vzhled? Pak si nenechte ujít test a recenzi sypkého minerálního pudru Revolution Banana Light Baking Powder. Co mě na něm zaujalo, jak mi vyhovoval na mastnou pleť a jak splynul s mou pletí?

sypký minerální pudr Revolutin Banana Light Baking Powder

Minerální pudr Revolution má řadu pozitivních recenzí

Práškový minerální pudr Revolutin Banana Light mě zaujal na netu svými pozitivními recenzemi a velkým balením za super cenu. Jelikož jsem do této doby používala spíše kompaktní pudr, rozhodla jsem se pro změnu. Tento sypký pudr se na jednom e-shopu prodává ve třech odstínech: Translucent, Banana Light a Peach. Já si vybrala odstín Banana light, který nejlépe sedí mé barvě pleti.

Veganský pudr je ideální pro techniku baking

Pudr má veganské složení a dočetla jsem se, že prodlouží výdrž make-upu a zmatní pleť na dlouhé hodiny.

S tímto pudrem můžete vyzkoušet techniku baking: znamená to, že ho nanesete v silnější vrstvě na T-zónu, pod oči a na kontury obličeje. Počkáte asi 5 minut a následně velkým štětcem oprášíte všechen pudr. Výsledek? Fixace líčení, matný efekt a výrazné kontury. Já zůstala u klasického nanášení štětcem na celou pleť včetně víček.

Pudr Banana Light Powder Baking pro sametově hebkou pleť

Sypký minerální pudr Revolutin Banana Light má krásně sypkou konzistenci, která se výborně chytá na štětec. Nejprve jsem si dala na pleť podkladový make-up a poté ho zafixovala tímto sypkým pudrem. Výsledkem jsem byla ohromená. Na pleti se mi netvořily žádné odlesky, které jsem občas měla po minerálním pudru. Zafixoval mi make-up a vytvořil na pleti sametovou vrstvu. Byla jsem zvědavá, na jak dlouho mi zmatní pleť.

Mega balení za super cenu: To je minerální pudr Revolution

Jako šetřílka mě potěšilo, že v balení je 32 g práškového pudru za velmi přijatelnou cenu (najdete ji na konci článku). Výrobek má lehkou pudrovou vůni a odstín v barvě pleti. Nevýhodou je, že pudr musíte nasypat na mističku a aplikovat štětcem z této nádobky. To mě ale neodradilo.

Jak dlouho jsem měla pleť matnou?

Odešla jsem do práce a asi po čtyřech hodinách jsem se již lehounce leskla. I tak má pleť vypadala sjednoceně a šťavnatě. Po šesti hodinách jsem již potřebovala zbavit lesku. Nejprve jsem si papírovým kapesníčkem odsála přebytečný maz a poté znovu nanesla pudr štětcem. Výsledek byl opět dokonalý. Za mě má pudr Revolution optimální výdrž, kterou jsem od něj očekávala.

sypký minerální pudr Revolutin Banana Light Baking Powder

Je něco, co mi na pudru Revolution vadilo?

Tento pudr pravděpodobně nebude vhodný pro majitelky suché pleti, které mohou mít pocit, že jim pudr pleť ještě více vysušuje. Chybí mi i obal s velkým víčkem, do kterého bych mohla nasypat prášek. Více nemám výrobku co vytknout.

Závěr: Tenhle pudr musíte zkusit!

Sypký minerální pudr Revolution Baking Powder v odstínu Banana Light mohu s klidným svědomím doporučit všem ženám, které bojují s lesklou pletí a potřebují prodloužit krásu make-upu. Jeden bod ubírám kvůli nepraktickému dávkování.

Sdílejte test sypkého minerálního pudru Revolutiong na Facebooku!

Obsah balení: 32 gramů

Cena 03/2024: od 159 Kč při koupi na internetu

Hodnocení redaktorky: 9 z 10 bodů

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial