Otestovali jsme

TEST TABLET NA ODVODNĚNÍ VITABALANS NON SALT

Neznáme snad žádnou ženu, kterou by netrápilo zadržování vody v těle. Hlavně v létě nám vadí, že nám bobtná břicho a zhoršuje se celulitida. Naše redaktorka Anna přemýšlela, co s tím. A natrefila na jeden produkt za dobrou cenu, který se rozhodla vyzkoušet: tablety VITABALANS NON SALT. Jak dopadl test, a podařilo se Anně zbavit přebytečné vody v těle?

tablety na odvodnění vitabalans non salt
Aktuální cena Vitabalans Non Salt 160 tablet v českých e-shopech: 163 Kč – 199 Kč (Zdroj: Heureka.cz)

Zadržování vody jako můj celoživotní problém

Zadržování vody mě trápí pravidelně každý měsíc. A váha je nemilosrdná: hned mám minimálně o 1 kg víc. V oblasti břicha zadržuji vodu a musím čekat třeba dva týdny, než se odvodním. Některé ženy mají se zadržováním vody problémy neustále. Zapátrala jsem, jaký produkt z lékárny by nám ženám pomohl. Něco, co nestojí „majlant“, bude to mít dobré recenze a vydrží to alespoň na 1 měsíc.

žena si drží klobouk na obličeji

VITABALANS NON SALT s obsahem hořčíku a draslíku

Ten produkt jsem našla v lékárně Benu: VITABALANS NON SALT. Objednala jsem si ho do lékárny a těšila se, až tablety vyzkouším. Líbila se mi vidina, že budu mít v plavkách štíhlejší břicho, pas a boky.

Výrobce k doplňku stravy Non Salt uvádí, že tablety přispívají k normální činnosti nervové soustavy a svalů a k udržení normálního krevního tlaku. I když se na krabičce nepíše nic o odvodnění, ženy ho užívají primárně proti zadržování vody v těle.

Bála jsem se toho, že mě tablety budou projímat. Patřím mezi ženy, které mají po hořčíku střevní problémy.

Oválná krabička Non Salt obsahuje 160 tablet. Podle dávkování jsem měla každý den užívat 3 až 5 tablet. Jedno balení by mi tedy vydrželo 32 až 53 dní. Tablety jsou bílé, bez zápachu a podle údajů na krabičce obsahuje doporučená denní dávka:

  • 300 mg – 500 mg draslíku
  • 132 mg – 220 mg hořčíku
bílé tablety na odvodnění

Jak na mě působila maximální možná dávka?

Řekla jsem si, že zkusím hned plnou dávku. Když už mě to má prohnat, tak ať pořádně. Jaké bylo mé překvapení, když mi tablety nezpůsobily žádné zažívací potíže. Zato jsem se s nimi málem udusila.

  • Tablety připomínají strukturou lipo. Při zapíjení se mi občas nějaká přilepila na jazyk nebo visela „na půli cesty“ do žaludku. Kdo má problém se zapíjením tablet, může zkusit tablety rozpustit ve vodě a vypít.

Druhý den jsem si dala najednou dalších pět tablet, a to jsem už začínala cítit, že se něco děje. Chodila jsem více na toaletu a radovala jsem se, že ze mě odchází přebytečná voda. Po třech dnech jsem byla o poznání štíhlejší v partiích, kde se drží voda jako mrcha. A šlo to poznat i na váze.

VITABALANS NON SALT: zátěžový test na dovolené

Vzala jsem si tablety na dovolenou, abych zjistila, jak fungují při nezdravém stravování a pití koktejlů. Jaký byl výsledek?

Za celou dovolenou jsem nezadržovala nadbytečnou vodu a konečně jsem měla plošší břicho. Proto se dámy neděste, když máte objemnější bříško. Nemusí to být jen tukové zásoby, ale i přebytečná voda.

žena v bazénu na kruhu

Shrnutí na závěr: jak jsem s tabletami NON SALT spokojená?

Musím říct, že mě tyhle tablety mile překvapily a budu je užívat celé příští léto. Chci je mít při ruce, až zase začnu nabírat vodu v půlce měsíčního cyklu. Není nad to vejít se do svých oblíbených kalhot. Tablety VITABALANS NON SALT vám doporučuji, ale pozor – tablety se skutečně špatně polykají.

!Každý doplněk stravy zkonzultujte se svým lékařem, ať máte jistotu, že vám nijak neublíží!

žena s palci nahoru
Vitabalans Non Salt 160 tablet lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 163 Kč do 199 Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Obsah balení: 160 tablet / 147,20 g

Cena 09/22: 199 Kč v e-shopu lékárny Benu

Hodnocení redaktorky: 8 z 10 bodů (dva body dolů kvůli obtížnému polykání tablet)

Napište nám do komentářů, co vám pomáhá proti zadržování vody v těle!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial