Otestovali jsme

TEST TUHÉHO ANTIPERSPIRANTU NIVEA PEARL & BEAUTY

Přijdete k regálu s deodoranty a marně přemýšlíte, po jakém sáhnout? Mám to samé. Tentokrát jsem se nechala zlákat tuhým antiperspirantem Nivea Pearl & Beauty, který má poskytnout 48h ochranu. Značku Nivea mám ráda a těšila jsem se, že antiperspirant bude stejně skvělý jako tělová mléka a krémy. Jak dopadl test tuhého antiperspirantu Nivea?

tuhý antiperspirant nivea pearl a beauty

Tuhý antiperspirant Nivea Pearl & Beauty: něžná vůně

Nivea antiperspirant Pearl & Beauty má klasický obdélníkový tvar s otáčecím spodním dílem. Na obalu mě zaujaly ryze ženské barvy, nápis NEW a text 48h Protection. Na zadní straně balení jsem se dočetla, že antiperspirant má 3 extra výhody: Fresh, Quick dry a Clean. Samotný Tuhý antiperspirant Nivea Pearl & Beauty má bílou barvu a něžnou vůni, která nedráždí a nezvedá se vám z ní žaludek. Na léto se mi tato vůně líbí.

Tuhý antiperspirant Nivea zanechává vlhkou stopu

Ráno před odchodem do práce jsem se natřela v podpaží antiperspirantem. Již v tu chvíli mě nepříjemně překvapilo, že antiperspirant Pearl & Beauty zanechává vlhkou a mírně lepivou stopu, jako když si podpaží přetřete tekutým kuličkovým deodorantem. U tuhého antiperspirantu se mi to ještě nikdy nestalo a měla jsem pocit, jako bych se hned zpotila.

Hebké a jemně provoněné podpaží

Zhruba po minutě antiperspirant v podpaží uschnul a já se mohla obléknout. Na barevném oblečení nezanechal žádné stopy, a to hodnotím velmi kladně. Podpaží jsem skutečně měla hebké a jemně provoněné. Během dne mě ale radost z nového antiperspirantu přešla. Popravdě jsem čekala od Nivea značky víc.

Konec účinku? V poledne

Kolem poledne jsem si podpaží musela otřít vlhčeným ubrouskem, osušit papírovým kapesníčkem a aplikovat novou dávku „mokrého“ antiperspirantu. V tu chvíli jsem se cítila paradoxně ještě víc zalepená a zpocená. Co si budeme říkat – v náročných situacích se potřebujeme na deodorant spolehnout. Ale každodenní stres a pochůzky antiperspirant Nivea Pearl & Beauty nezvládnul.

tuhý antiperspirant nivea pearl a beauty

Na celodenní použití? Pro mě ne

Výsledkem bylo, že jsem k večeru přišla domů s mokrým podpažím a ne zrovna „svěží“ vůní. Tento antiperspirant mohu doporučit maximálně ženám, které se moc nepotí. Pokud ale máte návaly horka, potíte se ze stresu nebo máte náročnou práci, tento antiperspirant je na to slabý, zvlášť teď v létě. Nesouhlasím ani s tvrzením, že Nivea poskytuje 48hodinovou ochranu – což zrovna potřebujete, když zdlouhavě cestujete na dovolenou.

Bohužel si příště tento antiperspirant nekoupím. I tak zůstanu značce Nivea věrná, až si půjdu do drogerie pro tělové mléko.

Sdílejte test antiperspirantu Nivea Pearl & Beauty na Facebooku!

Obsah balení: 50 ml

Cena 06/2023: 59,90 Kč v Teta drogerie

Hodnocení redaktorky: 3 z 10 bodů

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial