Otestovali jsme

TEST ZPEVŇUJÍCÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA NIVEA Q10 + VITAMIN C FIRMING

Vyzkoušela jste na celulitidu a ochablou pokožku kde co? Uvěřila jste „zázračným“ krémům, které vás zbaví pomerančové kůže? Naše redaktorka tentokrát testovala několik měsíců zpevňující tělové mléko pro suchou pokožku Nivea Q10 s vitaminem C. Jak test dopadl a doporučila by vám toto tělové mléko na zpevnění pokožky? To se dozvíte právě teď!

Výživné zpevňující tělové mléko Nivea Q10 + vitamín C

Tentokrát jsem se podívala na ikonickou značku Nivea a její vyživující tělové mléko

Celulitida. Známka toho, že stárnu a tloustnu. Také to máte takto nastavené v hlavě? Teď už vím, že celulitidy se jen tak žádnými krémy a mléky nezbavím. I tak jsem si řekla, že vyzkouším tělové mléko Nivea pro zpevnění pokožky.

Co myslíte: když mi nepomohl hřejivý skořicový gel ani krém na bázi kryolipolýzy, zafungovala stará dobrá Nivea? Možná se budete divit mému hodnocení. I já jsem se divila.

Výživné tělové mléko Nivea Q10 s vitaminem C s pumpičkou

Koupila jsem si rovnou velké balení výživného zpevňujícího tělového mléka Nivea, které má objem 400 ml. Tento produkt slibuje, že vám dodá do pokožky dvě klíčové složky pro intenzivní péči: koenzym Q10 a vitamin C.

Tělové mléko jsem začala používat v zimním období a pravidelně každý večer jsem se po koupeli namazala (do té doby jsem to flákala a podle toho ta kůže vypadala). Ocenila jsem, že má produkt praktickou pumpičku.

Co mě ale zklamalo, že pumpičkou nedostanete z balení všechno tělové mléko. Že by oblíbený trik výrobců, kteří vkládají do produktu kratší pumpičku, abychom si dříve koupili další produkt? Na mě si ale nepřišli a mléko jsem si vyklepala do dlaně.

Výživné zpevňující tělové mléko Nivea Q10 + vitamín C

Skvělé výživné tělové mléko pro suchou a dehydratovanou pokožku

Tělové mléko Nivea Q10 s vitaminem C krásně voní. Vůně je nevtíravá a typická pro tuto značku. Tělové mléko se dobře nanáší a vstřebává a zanechává pokožku neuvěřitelně hladkou. Ne každému ale bude konzistence vyhovovat – hlavně v letním období, kdy se více potíte a dotýkáte se nohami o sebe. Mléko sice nezanechává na pokožce olejový film, ale když se zpotíte, může vám tělové mléko na pokožce vadit.

Marketingový trik nebo realita?

Co jsem si zjistila z internetu, tělové mléko Nivea Q10 by vám mělo vyživit, hydratovat a zároveň zpevnit pokožku, a to již za 10 dní. Znamená to, že za týden a něco byste měla mít pružnější, jemnější a hydratovanější pokožku. To mi trochu zavánělo marketingovým tahem, jak nalákat ženy ke koupi produktu.

Výsledek je takový: vyzkoušela jsem hodně tělových mlék a krémů. A jelikož mám ráda hutnější tělová mléka, která se ale zároveň dobře vstřebají, Nivea si mě svou konzistencí získala.

Po prvním namazání zmizel pocit suchosti, pnutí a svědění pokožky. Doslova se mi ulevilo a užívala jsem si pocit, že pro svou pokožku dělám maximum.

Opravdu vám tělové mléko Nivea s Q10 zpevní pokožku za 10 dní?

Určitě vás ale zajímá to hlavní: skutečně dokáže tělové mléko Nivea s koenzymem Q10 zpevnit pokožku? Za deset dní jsem si opravdu všimla, že pokožka je pevnější na dotek a mladistvější na pohled. To mě motivovalo pokračovat v užívání mléka.

A světe div se, já, lajdák na péči o pokožku, si neumím představit, že bych své tělo nehýčkala po koupeli tělovým mlékem Nivea. Stala jsem se na něm „závislá“.

Kromě pevnější pokožky jsem si všimla ale ještě něčeho: celulitida na přední straně stehen takřka zmizela, na zadních stehnech a zadečku byla o něco lepší než v zimě. Nečekejte úplné zázraky, ale rozdílu si jistě všimnete i vy.

Výživné zpevňující tělové mléko Nivea Q10 + vitamín C

Závěrečné shrnutí? Nivea překvapila

Nejsem úplně fanouškem značky Nivea (zkazila si u mě pověst neúčinnými antiperspiranty), ale vyživující tělové mléko Nivea Q10 s vitaminem C mě opravdu dostalo. Vyzkoušela jsem ho v domnění, že taky nebude fungovat. Ale zmýlila jsem se a musím se značce Nivea omluvit za to, že jsem ji tak podceňovala. Toto tělové mléko sice stojí víc, než jsem zvyklá, ale když si ho objednáte přes internet, vyjde vás i o polovinu levněji než v drogerii.

Tělové mléko značky Nivea doporučuji všem ženám, které touží po krásnější, hladší a pevnější pokožce. A věřte, že i já jsem byla skeptická, ale rozdíl je cítit a vidět.

Sdílejte test vyživujícího tělového mléka Q10 + vitamin C Firming na Facebooku!

Obsah balení: 400 ml

Cena 09/2023: od 164 Kč při koupi na internetu

Hodnocení redaktorky: 9 z 10 bodů

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial