Otestovali jsme

TEST ZUBNÍ PASTY S AKTIVNÍM UHLÍM XPEL ORAL CARE CLEANSING CHARCOAL

Zubní pastu s aktivním černým uhlím snad vyzkoušel každý, kdo zatoužil po zářivějším úsměvu. Podívali jsme se na zoubek zubní pastě XPEL ORAL CARE (XOC) CLEANSING CHARCOAL s aktivním uhlím. Jak dopadl test této zubní pasty? A skutečně vybělí zuby o pár odstínů? Test zubní pasty od naší redaktorky Anny je tu!

zubní pasta xpel oral cleansing charcoal
Aktuální cena Xpel Oral Care Cleansing Charcoal Zubní pasta 100 ml + zubní kartáček dárková sada v českých e-shopech: od 47 Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Zubní pasta Xpel Oral Care Cleansing Charcoal: pro zářivý úsměv

Dostala se mi do ruky černá zubní pasta XOC Cleansing Charcoal, která mě zaujala svým balením, designem a recenzemi. Černo-růžový obal se mi opravdu trefil do noty. V krabičce mě čekalo kromě pasty jedno překvapení: zubní kartáček. Vyhodila jsem svůj starý kartáček a zkusila zubní kartáček XOC.

  • Zubní kartáček XOC má jemné štětinky, které nedráždí dásně a zároveň odstraní plak ze zubů.

Byla jsem zvědavá, jak tato bělicí pasta účinkuje. Recenze má slušné a cena je naprosto šokující – za balení s kartáčkem jsem dala 50 Kč.

*„Skvělá pasta, zuby byly rozzářenější už po týdnu používání. Za mě skvělá.“

*recenze z internetu

Zubní pasta má údajně odstranit skvrny od čaje, kávy a červeného vína. Byla jsem zvědavá, jestli je skutečně tak skvělá, jak jsem si o ní přečetla.

žena s bílými zuby jí mrkev

Barva a konzistence zubní pasty XOC Cleansing Charcoal

Zubní pasta obsahuje aktivní uhlí, které zbarvuje pastu XOC do černa. Říkala jsem si, jestli nebudu mít po čištění načernalé zuby – zatím jsem neměla s pastami s aktivním uhlím zkušenosti a ta černá barva mě děsila.

Pasta má běžnou konzistenci a z kartáčku nepadá. Při čištění dobře pění (nevím jak vy, ale bez pěny nemám pocit čistých zubů). Pasta změnila po napěnění barvu na světle šedou a po vypláchnutí úst mi nezůstaly na zubech žádné tmavé zbytky.

Chuť zubní pasty XOC Cleansing Charcoal

Po vyčištění zubů jsem měla svěží dech a svěžest jsem cítila ještě hodinu po vyčištění. Měla jsem pocit dokonale čistých úst. Po prvním dnu jsem měla zuby stále lehce zažloutlé. I tak jsem se rozhodla, že pastu budu dál používat. První dojem totiž nebyl špatný a mile mě překvapil poměr kvalita vs. cena.

žena s bílými zuby

Účinky zubní pasty XOC Cleansing Charcoal

  • Zhruba po týdnu jsem si všimla, že mám zuby o odstín bělejší.

Po týdnu se mi rozzářily zuby a já měla chuť se na všechny usmívat. Po měsíci čištění jsem žádný další bělicí efekt nezaznamenala. I tak musím říct, že pasta XOC má mnohem lepší výsledky než zubní pasty z reklam.

Shrnutí na závěr: doporučila bych vám zubní pastu XOC Cleansing Charcoal?

Rozhodně ano. Pokud rády zkoušíte lacinou drogerii a kosmetiku, nesmíte si nechat ujít pastu XOC s aktivním uhlím. Je levná a dostanete k ní zdarma zubní kartáček. A nejedná se jen o nějakou krátkodobou akci.

Pastu používám několik měsíců a i tento měsíc jsem sehnala balení s kartáčkem.

Pastu jsem si oblíbila, protože dobře pění, zanechává v ústech svěžest, odstraňuje plak a šetrně bělí zuby.

žena s bílými zuby
Xpel Oral Care Cleansing Charcoal Zubní pasta 100 ml + zubní kartáček dárková sada lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 47 Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

  • TAJNÝ TIP ODE MĚ: k zubní pastě seženete ústí vodu XOC s aktivním uhlím v balení 500 ml za cenu od 55 Kč!

Obsah balení: 100 ml zubní pasty + zubní kartáček pro citlivé zuby

Cena 09/22: 50 Kč

Hodnocení redaktorky: 7 z 10 bodů

Napište nám do komentářů, jakou máte nejradši bělicí pastu na zuby!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial