Krása

TRIKY, JAK OPTICKY ZVĚTŠIT RTY BEZ BOTOXU

Co si budeme nalhávat: plné, hebké rty vábí muže jako vosy na bonbon. Plné rty jsou zkrátka sexy. Spousta žen chodí na výplň rtů botoxem, ale výsledek je mnohdy nepřirozený až děsivý. Zvětšete své rty bez botoxu. Jak na to? Máme pro vás tipy, jak opticky a přirozeně zvětšit rty!

žena s opticky zvětšenými rty

Rychlé optické zvětšení rtů pomocí make-upu

Nevadí, že máte užší rty. Během okamžiku získáte plné rty, aniž byste si je musela nechat „napíchat“. Klíčem k plným rtům je tužka na rty, rtěnka, korektor a případně konturovací paletka:

1. krok: Natřete korektorem celé rty. Poté tužkou na rty nakreslete obrys mírně mimo přirozenou linii rtů.

2. krok: Vyplňte rty svou oblíbenou rtěnkou. Zásadní roli v plnosti rtů hrají odstíny rtěnek. Zatímco tmavé odstíny rty opticky zužují, světlé odstíny rty opticky zvětšují.

3. krok: Naneste do středu rtů lesk na rty s vysokým leskem nebo světlejší odstín líčidla, než je vaše rtěnka. Rty budou přímo vybízet k políbení.

4. krok: Pro ještě větší rty naneste na srdíčko horního rtu trochu rozjasňovače. Iluzi našpulených rtů navodíte, když aplikujte trochu matného bronzeru pod spodní ret (těsně nad bradu).

žena si nanáší na rty výživný a hydratační balzám na rty

Péče o rty: jak na šťavnaté rty?

Co udělat před tím, než nanesete na rty líčidla?

1. krok: Začněte peelingem rtů, který provádějte po dobu jedné až dvou minut. Zbavíte se tak šupinek na rtech a získáte jemné a hladké rty.

2. krok: Po peelingu a před nanesením jakéhokoliv make-upu hydratujte rty výživným balzámem na rty.

3. krok: Dostatečně pijte a udržujte tělo hydratované. Pokud budete dehydratovaná, rty se vám zúží a ztratí na objemu.

TIP NA DOMÁCÍ PEELING NA RTY: Smíchejte dohromady 2 lžičky kokosového oleje, 1 lžíci třtinového cukru a 1 lžičku medu. Naneste ho na rty, lehce je promasírujte a nechte několik minut působit. Následně scrub opláchněte vodou.

žena si tužkou na rty opticky zvětšuje rty

Vyzkoušejte speciální kosmetiku pro zvětšení rtů

Některé kosmetické produkty na rty obsahují složky, které vám prokrví rty, a tím vypadají šťavnatější a větší i bez výplně. Najdete je v e-shopech pod pojmem lip plumpers.

Procvičujte rty

Vyzkoušejte pár obličejových cvičení, které můžete provádět kdykoliv během dne. Nejen že budete mít rty k zulíbání, ale také protáhnete a zpevníte obličejové svaly.

TIP: Několikrát denně našpulte rty jako při pískání. Při tomto cviku byste měla cítit napětí v oblasti úst.

Napište nám do komentářů, jaké máte triky pro šťavnaté a plné rty!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial