Streamování

TURECKÉ SERIÁLY: KDE SLEDOVAT TURECKÉ TELENOVELY ONLINE?

Turecké telenovely a seriály se stávají fenoménem. Ne nadarmo si získávají srdce fanynek z celého světa. Ponořte se do děje tureckých seriálů, v kterých není nouze o lásku, romantiku, drama i pletichy. Podívejte se online na turecké seriály a telenovely a pusťte si je, kdykoliv se budete cítit osamoceně. Na jakých streamovacích platformách je najdete?

pár z tureckého seriálu a turecké telenovely

Online turecké seriály a telenovely

1.Turecké seriály a telenovely na Prima+

Zasněná láska (2018)

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře, a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku…

Hrají: D. Özdemir, C. Yaman, Ö. Serceler

Láska klepe na dveře (2020)

Eda je mladá a chytrá dívka, která z celého srdce nenávidí Serkana Bolata, protože zrušil stipendia na studium v zahraničí. Eda se s mužem potkává tváří tvář na univerzitě a nehodlá pohledného mladíka šetřit…

Hrají: K. Bürsin, H. Erçel, E. Dogan

Příchuť lásky (2017)

Ferit je bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Nazli je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska…

Hrají: Ö. Gürel, C. Yaman, H. Kurtas

Lásce navzdory (2015)

Mladá absolventka univerzity v Turecku nastupuje do první práce. Kvůli konzervativním názorům rodiny se Defne převléká až na parkovišti, když je přistižena ostrahou a první den přichází pozdě. Jak se později ukáže, nejednalo se však o ostrahu, ale o ředitele firmy, který jí nástup do zaměstnání vůbec neusnadňuje…

Hrají: A. Topaloglu, C. Yaman, N. Duru, E. Vurdem, C. Turan

Recept na lásku (2020)

Majitel restaurace Özgüra na lásku nevěří, za to jeho nová sousedka by se i po karambolech v lásce vdávala hned. Jejich dohoda zní jasně: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá.

Hrají: Can Yaman a Özge Gürel

Krásná Fatmagul (2010)

Krásná prostá dívka Fatmagul žije v malé přímořské vesnici. Zanedlouho se má provdat za Mustafu, svou dětskou lásku. Vše ale změní nečekaný noční útok Kerima a jeho kamarádů. Fatmagul je přinucena vzít si Kerima a nedobrovolně žít život, který jí naplánovali jiní. Dokáže najít štěstí?

Hrají: Saat B., Akyürek B., Celik F.

pár z tureckého seriálu a turecké telenovely

2. Turecké seriály a telenovely na Voyo

Feriha (Vyměněné životy 2011)

Začalo to malou lží a velkou láskou… Ale krásná Feriha nedokázala najít správnou chvíli na to říct, kdo skutečně je. Dokáže odhalit svou pravou tvář?

Hrají: Yusuf Akgün, Hazal Kaya, Vahide Percin, Melih Selcuk, Ahu Sungur

Krásná Fatmagul (2010)

Krásná prostá dívka Fatmagul žije v malé přímořské vesnici. Zanedlouho se má provdat za Mustafu, svou dětskou lásku. Vše ale změní nečekaný noční útok Kerima a jeho kamarádů. Fatmagul je přinucena vzít si Kerima a nedobrovolně žít život, který jí naplánovali jiní. Dokáže najít štěstí?

Hrají: Deniz Türkali, Beren Saat, Engin Öztürk, Seda Güven, Esra Dermancioglu

Láska a nenávist Istanbulu (2019)

Bohatý istanbulský podnikatel Agah Karacay se stará o handicapovaného syna svého zemřelého bratra. Sám ale není zcela zdráv a má obavy, co by se s mladíkem, který je na vozíčku, po jeho smrti stalo. Napadne ho, že by mu mohl díky svým finančním možnostem opatřit manželku – hodnou dívku, která by se o něj starala…

Hrají: Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Ozan Dolunay, Sera Kutlubey, Mine Tugay

Láska, rozum, pomsta (2021)

Esra se po dvou letech manželství rozvedla s Ozanem, protože ho musela celou dobu živit. Jeho plány na podnikání nikdy k ničemu nevedly. Teď se dozvídá, že závratně zbohatl a byl vyhlášen Podnikatelem roku. Esra se rozhodne, že ho buď získá zpět nebo se mu pomstí…

Hrají: Melisa Döngel, Mehmet Korhan Fırat, Burcu Özberk, Ilhan Sen, Burak Yörük

Moje malá princezna (2018)

Oyku je osmileté děvčátko, sirotek vychovávaný tetou. Ta ale jednoho dne náhle zmizí a zanechá po sobě pouze adresu dívčina otce Demira Gokturka. Oyku ho nikdy nepoznala, a ani Demir o její existenci vůbec netušil. Je to malý podvodníček a poslední, o co stojí, je starost o malé dítě. Zrovna mu ale hrozí vězení a soudce přimhouří oko a udělí mu podmíněný trest jen kvůli tomu, aby jeho malá dcerka nemusela do sirotčince. A tak Demirovi nezbývá, než Oyku do svého života přijmout.

Hrají: Bugra Gülsoy, Beren Gokyildiz, Leyla Lydia Tugutlu

Moje sladká lež (2019)

Nežata opustila žena, a on své malé dcerce Kaiře namluvil, že je maminka pracovně v Africe. Neprozřetelně ale slíbil, že na Kaiřiny šesté narozeniny určitě přijede. Náhoda mu v nouzi nejvyšší přivede do cesty Sunu a domluví se s ní, že roli maminky na návštěvě sehraje. Jenže Kaiřinými narozeninami to neskončí…

Hrají: Lavinya Ünlüer, Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Gonca Sarıyıldız, Sadi Celil Cengiz

Na každém kroku (2019)

Demir a Selin, dva extrémně tvrdohlaví mladí lidé, se scházejí v jednom istanbulském domě. Oba tvrdí, že dům je jejich. Až u právníka se ukáže, že dům prodaly dvě stárnoucí sestry Leyla a Firuze. Jedna Demirovi, druhá Selině. Zdá se tedy, že budou nuceni žít spolu. Navíc se ukáže, že novým šéfem Selin je právě Demir. Věci se teď opravdu vymknou kontrole…

Hrají: Ali Yagci, Aybüke Pusat, Deniz Isin, Ali Gözüsirin, Furkan Andic

Pomsta nebo láska (2012)

Aniž to ze začátku věděla, zamilovala se Dila do vraha svého manžela… Příběh neuvěřitelné lásky mezi Dilou, dívkou z města, která hledá spravedlnost, a vůdcem Rizem. Na místě, kde má slovo místních šéfů vyšší hodnotu než zákon, stojí sama tváří v tvář místním pravidlům. Bude láska silnější než nenávist?

Hrají: Erkan Petekkaya, Hatice Sendil, Hülya Darcan, Necip Memili, Sitare Akbas

Příchuť lásky (2017)

Ferit je bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Nazli je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska…

Hrají: Özge Gürel, Can Yaman, Necip Memili, Alihan Türkdemir, Ilayda Akdogan

Tisíc a jedna noc (2006)

Půvabná a talentovaná architektka Šeherezáda je ochotna obětovat pro záchranu syna, který umírá na leukémii, cokoliv, dokonce i vlastní hrdost.

Hrají: Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer

Velvyslancova dcera (2019)

Sancar, syn chudého zemědělce, se zamiluje do Nare, dcery tureckého velvyslance. V jejich svatební noc však Nare zmizí a nikdo neví, co se s ní stalo. O devět let později se Sancar žení s Menekse, dívkou z jeho města. Na svatbě se znenadání objeví Nare s malým děvčátkem – Melek, o kterém tvrdí, že je to Sancarova dcera.

Hrají: Engin Akyürek, Erdal Küçükkömürcü, Konca Cilasun, Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu

Vyměněné osudy (2014)

Gulseren pochází z chudých poměrů, zatímco Cihanova manželka Dilara je bohatá. Obě před patnácti lety porodily ve stejné nemocnici a ve stejný den. Došlo ale k chybě, která navždy změnila jejich osudy.

Hrají: Tolga Tekin, Leyla Tanlar, Alina Boz, Nursel Köse, Ebru Özkan Saban

Zasněná láska (2018)

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře, a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku…

Hrají: Cihan Ercan, Demet Özdemir, Öznur Serçeler, Birand Tunca, Can Yaman

svatební pár z tureckého seriálu a turecké telenovely

3. Turecké seriály a telenovely na Netflix

Dar (2019)

Malířka z Istanbulu odhalí velkolepá tajemství o archeologických vykopávkách v turecké Anatolii, která souvisejí s její vlastní minulostí.

Hrají: Beren Saat,Mehmet Günsür,Metin Akdülger

Love 101 (2020)

Čtyři outsideři a příkladná studentka se snaží dát dohromady učitelku s basketbalovým trenérem. Nacházejí přátelství, lásku a odvahu být sami sebou.

Hrají: Pınar Deniz,Kubilay Aka,Mert Yazıcıoğlu

Klub Istanbul (2021)

Žena s pohnutou minulostí se v kosmopolitním Istanbulu 50. let snaží sblížit s dcerou, kterou nemohla vychovávat, a okolnosti ji přitom donutí pracovat v nočním klubu.

Hrají: Gökçe Bahadır,Barış Arduç,Salih Bademci

Vzestup Osmanské říše (2020)

Osmanský sultán Mehmed II. se vydá dobýt byzantské hlavní město Konstantinopol, a udá tak směr dějin na příštích několik století.

Hrají: Charles Dance,Cem Yiğit Üzümoğlu,Daniel Nuță

Ochránce (2018)

Mladík z dnešního Istanbulu objevuje svoje vazby na tajný starověký řád a vydává se na cestu za záchranou města před nesmrtelným nepřítelem.

Hrají: Çağatay Ulusoy,Ayça Ayşin Turan,Hazar Ergüçlü

Fatma (2021)

Nenápadná uklízečka se po velké tragédii vyrovnává se starými šrámy a při pátrání po zmizelém manželovi začne zběsile vraždit.

Hrají: Burcu Biricik,Uğur Yücel,Mehmet Yılmaz Ak

Půlnoc v hotelu Pera Palace (2022)

Ve starodávném istanbulském hotelu se novinářka dostane do minulosti, kde musí zastavit spiknutí, které by mohlo změnit osud moderního Turecka.

Hrají: Hazal Kaya,Tansu Biçer,Selahattin Paşalı

Na křídlech ctižádosti (2022)

Mladá fanynka se dostane na stáž do týmu ostřílené televizní reportérky. Brzy tam ale odhalí temnou stránku velkých ambicí, závist i touhu být pořád na očích.

Hrají: Birce Akalay,Miray Daner,İbrahim Çelikkol

Šahmaran (2023)

Šahsu se vydá na přednášku do Adany, kde se mimo jiné může potkat se svým dědou, ke kterému nemá zrovna blízko. Nevědomky se ale zamotá do místní legendy.

Hrají: Serenay Sarıkaya,Burak Deniz,Mustafa Uğurlu

Šikovný krejčí (2023)

Slavný krejčí začne šít svatební šaty pro snoubenku nejlepšího kamaráda. Všichni tři ale skrývají temná tajemství, která jim brzy převrátí život vzhůru nohama.

Hrají: Çağatay Ulusoy,Salih Bademci,Şifanur Gül

Před kým jsme utíkaly? (2023)

Uprchlice beze jména, která tají svoji záhadnou minulost, se s dcerou stěhuje z jednoho hotelu do druhého. Mají totiž utkvělou představu, že jim ostatní chtějí ublížit.

Hrají: Melisa Sözen,Eylül Tumbar,Musa Uzunlar

Já jinak (2022)

Tři kamarádky dorazí do přímořského městečka, kde se napojí na svoje duchovní já. Najednou ale musí řešit dávná traumata, ke kterým kdysi došlo v jejich rodinách.

Hrají: Tuba Büyüküstün,Seda Bakan,Boncuk Yılmaz

turecký seriál

Sdílejte na Facebooku tipy na online sledování tureckých seriálů a telenovel!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial