Krása

VÁNOCE S VŮNÍ BAMBUCKÉHO MÁSLA: ZATOČTE S EKZÉMY, LUPY A ŠUPINATÝMI RTY

Zima je tu a pokožka a vlasy dostávají zabrat. Chraňte svou pokožku před dehydratací a vlasy před lámáním. Objevte kouzlo bambuckého másla, které šetrně pečuje o vaši krásu. Mějte své malé tajemství a udržte si krásnou pleť a vlasy pomocí jediného produktu. Přečtěte si, jak bambucké máslo účinkuje a proč byste mu měla dát přednost před drahými produkty.

bambucké máslo

Bambucké máslo – to nejlepší pro vaši pokožku a vlasy

Čisté bambucké máslo je 100% přírodní. Jakým způsobem bambucké máslo pečuje v zimě o pokožku a vlasy?

1. Bambucké máslo chrání pokožku před ztrátou vlhkosti

Zima namáhá, poškozuje a vysušuje pokožku. Bambucké máslo obsahuje antibakteriální a protizánětlivé látky, které vytvářejí na pokožce ochrannou vrstvu. Zima tak nezanechá šrámy na vaší kráse.

2. Bambucké máslo pečuje o citlivou pokožku

Vyzkoušela jste všechno možné na citlivou pokožku a stále nic nezabírá? Aplikujte na ni bambucké máslo, které má zklidňující a hojivé vlastnosti. Předejděte tak ekzémům, vyrážkám a vysušení citlivé pokožky.

3. Bambucké máslo zjemňuje vrásky a linky

Bambucké máslo hydratuje pleť a bojuje proti vráskám. Zjemňuje stávající vrásky a linky a zpomaluje vznik nových.

bambucké máslo

4. Bambucké máslo vyživuje popraskané rty

Zimní počasí dehydratuje rty. Zanechává je suché, popraskané a šupinaté. Potřete rty před spaním bambuckým máslem a ráno se probuďte s vyživenými a hladkými rty.

5. Bambucké máslo zkrotí zimní vyrážku

V chladnějších měsících se můžete potýkat s vyrážkou. Bambucké máslo během okamžiku zklidní a vyživí pokožku a zmírní svědění.

6. Bambucké máslo brání podráždění pokožky při holení

Časté holení těla dráždí pokožku. Aplikujte před holením na pokožku malé množství bambuckého másla a další vrstvu másla po holení.

7. Bambucké máslo regeneruje popraskané paty

Zima snižuje podíl vlhkosti v pokožce. A poznáte to hlavně na svých patách. Naneste před spaním na paty bambucké máslo a natáhněte si bavlněné ponožky. Ráno budete mít paty o poznání hladší.

8. Bambucké máslo hydratuje kudrnaté vlasy

Ženy s kudrnatými vlasy se potýkají s krepatěním vlasů. Je to i váš případ? Naneste na vlasy malé množství bambuckého másla, nechte ho působit 1 hodinu a umyjte si vlasy, jak jste zvyklá.

bambucké máslo

9. Bambucké máslo hloubkově pečuje o všechny typy vlasů

Bambucké máslo je vynikající přírodní kondicionér na vlasy. Hloubkově je vyživuje a hydratuje. Používejte bambucké máslo dvakrát týdně a zabraňte tak křehnutí vlasů.

10. Bambucké máslo zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy

Spousta žen trpí v zimě suchou pokožkou hlavy. Rozpusťte v dlaních bambucké máslo a naneste ho na pokožku hlavy. Asi po 20 minutách umyjte vlasy jemným šamponem.

Sdílejte článek na Facebooku a podělte se s přáteli o úžasné účinky bambuckého másla!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial