Streamování

VOYO: 11 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SERIÁLŮ PRO ŽENY, NAD KTERÝMI ZJIHNE KAŽDÉ SRDCE

Voyo – každý týden něco nového. Tohle heslo charakterizuje online streamovací platformu televizní a mediální skupiny Nova. Projeli jsme nabídku Voyo a zmapovali, jaké české seriály se budou líbit hlavně ženám. Máme pro vás tipy na nejlepší seriály na Voyo, nad kterými zjihne i mužské srdce!

žena se dívá na voyo na seriály pro ženy

1. seriál na Voyo: Ordinace v růžové zahradě 2

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 není nouze o dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, gynekologů a pediatrů. Humor, emoce, překvapení, intriky a lásku si užijete dosyta v každém díle. Právě teď běží na Voyo 20. série!

Hrají: Petr Rychlý, Dana Morávková, Robert Jašków

2. seriál na Voyo: Iveta

Seriál o známé zpěvačce Ivetě Bartošové získal na Voyo pozornost hlavně divaček. Poznejte spletitý osud půvabné Ivety. Jaká úskalí musela překonat, aby se stala zpěvačkou? Nenechte si ujít její životní příběh.

Hrají: Anna Fialová, Vojtěch Vodochodský, Eliška Křenková

3. seriál na Voyo: Pan profesor

Zavzpomínejte na svá studia a přeneste se do prostředí gymnázia, kde vám pan profesor vtipným a originálním způsobem ukáže prostředí školy a osudy studentů. A nechybí ani romantická linka dvou hlavních hrdinů.

Hrají: Vojtěch Dyk, Beáta Kaňoková, Matouš Ruml

4. seriál na Voyo: Zlatá labuť

Bára Veselá utíká před spravedlností a shodou okolností se stává prodavačkou v pompézním obchodním domě Zlatá labuť. Ponořte se do doby roku 1939 a prožijte osudy hlavní hrdinky, lidí z vyšších společenských kruhů i běžných lidí.

Hrají: Marta Dancingerová, Adam Vacula, Petr Kostka

žena se dívá na voyo na seriály pro ženy

5. seriál na Voyo: O mě se neboj

Eva, matka dvou dětí, požádá o pomoc mladého právníka Martina, aby ji zastupovat u rozvodu. I přes počáteční nevoli si k sobě nacházejí cestu a začíná to mezi nimi jiskřit. Jak na to zareaguje manžel, s kterým Eva stále sdílí pražský byt?

Hrají: Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Lukáš Příkazký

6. seriál na Voyo: První republika

Seriál z dílny ČT1 mapuje atmosféru první republiky od roku 1918 do roku 1945. V centru dění jsou pestré osudy rozvětvené rodiny Valentových, která se stěhuje z venkova do Prahy. Těšte se na odhalení rodinného tajemství, rivalitu mezi bratry i vášnivé vztahy.

Hrají: Pavel Kříž, Veronika Arichteva, Jana Štěpánková, Ján Koleník

7 seriál na Voyo: Chlap

Primář Ondřej Frank přijde kvůli zranění o část svých vzpomínek. Probouzí se v realitě, kterou vůbec nezná. Musí pochopit okolní svět, ale hlavně sám sebe. Jak na proměnu úspěšného doktora zareagují kolegové? A jak ztráta vzpomínek ovlivní jeho vztahy?

Hrají: Tomáš Maštalír, Jitka Ježková, Andrea Růžičková

8. seriál na Voyo: Anatomie života

Další seriál z nemocničního prostředí spojuje čtyři ženy různého věku. Jak zdravotní sestry v nemocnici na neurologickém oddělení bojují se svým osudem? Nahlédněte do životů těchto žen a prožijte s nimi bolest, vyčerpání, zklamání, ale i lásku, radost a úspěch.

Hrají: Martina Preissová, Ester Geislerová, Barbora Černá

9. seriál na Voyo: Jedna rodina

Poznejte sami sebe v osudech tří rodin, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Vypadne-li z naplánovaného harmonogramu jeden, vše se hroutí jako domeček z karet. A to je zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče.

Hrají: Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek

žena se dívá s partnerem na voyo na seriály pro ženy

10. seriál na Voyo: Jitřní záře

Jitřní záře je seriál inspirovaný skutečným životním příběhem. Předlohou se stala rodina, která se rozhodla žít mimo systém, a kvůli tomu se dostala do křížku se státní mocí…

Hrají: Jan Plouhar, Petra Bučková, Veronika Žilková

11. seriál na Voyo: Ulice

Kdo někdy neslyšel a neviděl alespoň jeden díl nekonečného seriálu Ulice? Ojedinělý seriál o běžném životě můžete sledovat od pondělí do pátku. Seznamte se s rodinami, jejichž životy jsou plné nečekaných událostí i běžných starostí. Prožívejte s nimi nové lásky, každodenní starosti i krachy vztahů.

Hrají: Linda Rybová, Martin Finger, Aneta Krejčíková

Sdílejte článek na Facebooku a domluvte si s kamarádkami kino večer, na kterém zhlédnete několik dílů oblíbeného seriálu na Voyo!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial