Streamování

15 TIPŮ NA NEJLEPŠÍ EROTICKÉ FILMY A SERIÁLY NA NETFLIXU

Necháte se často unášet světem fantazie? Podléháte rádi erotickým představám? Nenechte si ujít nejlepší erotické seriály a filmy na Netflixu. Udělejte si večer sami pro sebe a prožijte vzrušující okamžiky se streamovací službou Netflix. Přinášíme vám žhavé tipy, na co se podívat!

1. Jessica Jones

Hlavní postava filmu Jessica Jones občas potřebuje „vypustit páru“. Hrdinka Jones má pár sexuálních scén s totálně vyšinutým barmanem, který svými svaly málem roztrhal košile. Kdo by nemiloval pohled na sexy mužské tělo?

2. Sense8

Sci-fi seriál pojednává o osmi cizincích z celého světa, kteří sdílejí pomocí telepatie své životy. Těšte se na intriky, politické nepokoje, lidi se super schopnostmi a vášnivé sexuální scény.

žena leží na břehu moře

3. Valeria

Erotický seriál Valeria směle konkuruje seriálu Sexu ve městě. Hlavní hrdinka, spisovatelka Valeria, prožívá tvůrčí a partnerskou krizi a nachází oporu u svých tří kamarádek. Valeria se setkává s extrémně přitažlivým mužem Victorem a rozjíždí tak milostný trojúhelník.

4. Easy

Erotický seriál Easy vás dostane do nálady sexuálními scénami a hvězdným obsazením. Celá série se odehrává v Chicagu a každá epizoda se zaměřuje na milostné životy postav. Někteří jsou ženatí, někteří mají děti a jiní mají zlomené srdce.

5. Holky za mřížemi

Populární seriál Holky za mřížemi obsahuje spoustu sexuálních scén, a to jak v reálném čase ve vězení, tak ve vzpomínkách hlavní hrdinky. Doporučujeme zhlédnout seriál od samého začátku.

žhavá scéna z erotického seriálu

6. Hříšná touha

Hlavní hrdinka Alma odjede na víkend plný vášně, který má tragickou dohru. Alma začne hledat pravdu a zaplétá se do milostných vztahů. Seriál Hříšná touha je nabitý sexem, erotikou, vášní a vraždami.

7. Ona to musí mít

Sledujte, jak hlavní hrdinka Darling kličkuje mezi třemi atraktivními milenci. Seriál má komediální prvky, takže se u něj i pobavíte. V každém díle na vás čekají lidé s nádhernými těly a dějovou linii provází chytlavý soundtrack.

8. Ty

Okouzlující Joe vypadá jako ideální muž. Až na to, že se vetře do života osob, které ho fascinují. Stalkování může začít stejně jako sexuální dobrodružství. Hlavní hrdina, padouch Joe, vás nenechá ani chvíli chladnými.

žena a muž se mazlí v posteli

9. Elita

Děj seriálu se odehrává na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku. Zhlédněte, jak se popasují tři chudí studenti s novým prostředím, vraždou, dospíváním, alkoholem a vyhrocenými situacemi.

10. Sexuální výchova

Vtipný seriál o britských teenagerech vás pobaví, šokuje a provede vztahovými problémy. Vybavíte si při něm své sexuální eskapády, budete se smát a možná se i u toho vzrušíte. Sex je zobrazen v seriálu velmi realisticky.

11. Bridgertonovi

Zavítejte do prostředí londýnské smetánky a nechte se strhnout osudy osmi nerozlučných sourozenců Bridgertonových. Pokud milujete romány od Julie Quinn, neodlepíte se od obrazovky, dokud nezhlédnete obě série.

žena a muž se objímají u moře

12. 365 dní

Filmovou sérii 365 dní si zamilujete stejně jako 50 odstínů šedi. Dominantní mafián unese krásnou ženu a drží ji rok ve svém milostném zajetí. Jeho cíl je jediný: chce, aby se žena do něj zamilovala.

13. Sex!fy

Poznejte svět studentky s nulovými milostnými zkušenostmi, která se pouští do nevšedního projektu. Se svými kamarádkami vytváří inovativní sex aplikaci, ale konkurence je veliká. Hlavní hrdinka je tak donucena prozkoumat svět intimity na vlastní kůži.

14. Milf

Tři nerozlučné kamarádky jedou na prázdninový pobyt na jih Francie, aby si vyléčily zlomená srdce. Vůbec nezáleží na tom, že je jim přes čtyřicet let. Nic jim nebrání v tom, aby prožily žhavé flirty s mnohem mladšími muži.

žena a muž se líbají

15. Sex Tape

Jak okořenit milostný život? Odpověď na to znají manželé Annie a Jay, kteří se rozhodnou natočit erotické video. K jejich smůle ale nezůstane u soukromého natáčení: video se totiž dostane na veřejnost.

Napište nám do komentářů další tipy na erotické filmy a seriály na streamovací platformě Netflix!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial