Láska a vztahy

PARTNERSKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ ANEB 24 TIPŮ NA VÁNOČNÍ AKTIVITY S PARTNEREM

Také jste milovala jako dítě čokoládové adventní kalendáře? Nevzdávejte se jich ani v dospělosti! Pro tentokrát „ochutnejte“ místo čokolády partnerský adventní kalendář. Naplánujte si s partnerem vánoční aktivity a odpočítávejte dny do Štědrého dne. Trocha hravosti vztahu neuškodí. Inspirujte se našim partnerským adventním kalendářem a prožijte nezapomenutelný advent ve dvou!

partnerský adventní kalendář

Partnerský adventní kalendář: 24 nápadů na vánoční adventní aktivity

1. prosince: Upečte cukroví

Pečení ve dvou je zábavné. Najděte si originální recepty na cukroví nebo domácí čokoládu. Pokud neradi pečete, uvařte si vlastní verzi vánočního vaječného likéru.

2. prosince: Kupte si vánoční pyžama

Zajděte spolu do obchodu a vyberte si navzájem vánoční pyžamo. Vsadíme se, že vám pánové vyberou svůdný kousek.

3. prosince: Zatančete si na vánoční písně

Pusťte si doma vánoční hity a zatančete si na nejznámější vánoční písně. Ale pozor – ať od jiskření mezi vámi nechytnou záclony.

4. prosince: Pořiďte si vánoční stromeček

Vánoční stromeček je o Vánocích středobodem každého domova. Poohlédněte se v zahradnictví nebo na místních farmách po voňavém stromku.

5. prosince: Vytvořte věnec na dveře

Ukažte všem sousedům, známým či kolemjdoucím, že slavíte Vánoce. Vytvořte s partnerem vánoční věnec a pověste ho zvenku na dveře.

6. prosince: Jděte bruslit

Cože? Jít bruslit? Ano! Představte si samu sebe, jak padáte do náruče svého partnera. Nasmějete se u toho a báječně se odreagujete!

7. prosince: Ozdobte vánoční stromeček

Na co čekat do Štědrého dne se zdobením vánočního stromku? Užijte si vánoční atmosféru dříve, ozdobte stromek a provokativně pod něj položte dárek pro partnera.

žena a muž na adventních trzích

8. prosince: Napište dopis a pověste ho na stromeček

Napište si dopisy. Vyznejte partnerovi lásku nebo mu svěřte svá tajná přání. Dopisy si přečtěte až o Štědrý den.

9. prosince: Uvařte si horkou čokoládu s marshmallow

Najděte si na internetu recept na horkou čokoládu a ozdobte ji marshmallow nebo jinou cukrovinkou. Vraťte se do svých dětských let, kdy jste v zimě popíjela kakao.

10. prosince: Jděte do města na vánoční výzdobu

Nechoďte ve městě jen po obchodech. Objevujte vánoční osvětlení, výzdobu a dekorace. Nastává vánoční čas a byla by škoda strávit ho v nákupních centrech.

11. prosince: Udělejte někomu radost

Darujte vánoční cukroví lidem bez domova nebo podarujte babičky a dědečky v domově pro seniory. Zahřeje vás u srdce, že jste mohli někoho potěšit.

12. prosince: Zavzpomínejte na svá dětství

Sedněte si ke krbu nebo k šálku horkého čaje a povídejte si, jak jste v dětství slavili Vánoce. Nezapomeňte ani na vtipné rodinné historky.

13. prosince: Ozdobte okna

Nastříkejte na okna sněhové vločky nebo nalepte na sklo vánoční samolepky. Rámy oken ozdobte světelným řetězem. No není to krásná podívaná?

14. prosince: Udělejte si vánoční selfie

Vraťte do svého vztahu hravost. Udělejte si vánoční selfie ve vánočním oblečení a udělejte si sami ze sebe legraci.

žena a muž na adventních trzích

15. prosince: Postavte sněhuláky

Postavte sněhuláka, který bude podobný vašemu partnerovi. Vymodelujte sněhulákovi větší bříško nebo mu nasaďte na obličej pořádnou mrkev.

16. prosince: Čtěte nahlas vánoční knihu

Najděte v knihovně vánoční knihu a čtěte si ji po večerech. Střídejte se s partnerem ve čtení.

17. prosince: Vytvořte si z dek pelíšek

Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte z dek milostný pelíšek. Inspirujte se nebesy a vybudujte v podobném duchu hnízdečko lásky.

18. prosince: Vyrobte svíčku s vonným olejíčkem

Na internetu najdete několik návodů, jak vyrobit svíčku. Kápněte do ní trochu vánočního esenciálního oleje, který provoní místnost skořicí a jablíčky.

19. prosince: Zorganizujte filmový maraton

Máte nějaké oblíbené vánoční filmy? Nečekejte, až něco budou dávat v televizi. Zorganizujte vánoční filmový maraton a užijte si filmy s vánoční tématikou.

20. prosince: Uspořádejte kreativní soutěž v balení dárků

Uspořádejte soutěž, kdo lépe zabalí a ozdobí vánoční dárky. Ten, kdo prohraje, musí uvařit vánoční punč.

žena a muž u vánočního stromku

21. prosince: Udělejte si vánoční degustací vín

Některá vinařství prodávají degustační balíčky s vínem. Objednejte si domů degustační balíčky s několika lahvemi vína a najděte mezi nimi svého favorita.

22. prosince: Navštivte vánoční trhy

Štědrý den je za dveřmi a vy si zasloužíte oddych. Vyrazte na vánoční trhy a pokochejte se osvětlenými stánky, ochutnejte horké nápoje a dejte si tradiční vánoční pokrmy.

23. prosince: Jděte na vánoční nákup potravin

Je čas připravit se na Štědrovečerní večeři. Obrňte se trpělivostí a vyrazte společně do supermarketu, případně podpořte živnostníky v malých obchodech.

24. prosince: Užijte si jeden druhého

V dáli cinká zvonek a blíží se Štědrý večer. Užijte si společný čas a rozviřte vánoční atmosféru dobrou náladou. V tento magický den nesmíte být jeden bez druhého!

Sdílejte partnerský adventní kalendář na Facebooku a vymyslete s přáteli další činnosti, které vás sblíží s partnerem.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial